سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۱۶

آساموا : بازی مقابل یوونتوس در آینده غیر قابل تحمل خواهد بود

1. کوادوو آساموا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تعداد بازی‌ها و گل‌ها فقط مربوط به بازی‌های لیگ داخلی است و آمار به روز شده در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۱۷. ‡ آمار بازی‌ها و گل‌های ملی به‌روز شده در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۴ ...

2. آساموا با انتشار بیانیه ای از یوونتوس خداحافظی کرد | طرفداری

18 مه 2018 ... طرفداری - همانطور که در طرفداری خواندید، کوادوو آساموا به صورت بازیکن آزاد راهی ... بازی مقابل یوونتوس در آینده غیر قابل تحمل خواهد بود، اما با توجه به ...

3. گاتزتا: یوونتوس برای بازگرداندن اسپیناتزولا، حاضر است رینکون را ...

3 آگوست 2017 ... طرفداری- لئوناردو اسپیناتزولا، مدافع چپ 24 ساله یوونتوس که به طور قرضی در ... به هافبک نیاز دارد، قرض دهد و حقوق رینکون نیز توسط یوونتوس پرداخت خواهد شد. ... رینکون، لمینا و آساموا برن دیگه، کافیه براشون. کمی به جوونای خودمون میدون داده بشه اسپیتانزولا بیاد، کالدرارا رو بزور بیارن، به بنتاکور بازی برسه.

4. روسی: نیمکت نشینی هیگواین قابل درک نیست؛ لیگ قهرمانان برای ...

20 سپتامبر 2016 ... طرفداری- پائولو روسی که سابقه بازی در میلان و یوونتوس را در کارنامه دارد، می گوید نیمکت نشینی مهاجم آرژانتینی یوونتوس در دیدار مقابل اینتر غیرقابل درک است. ... که فشار را تحمل کند، مانند رئال مادرید، زمانی که به دنبال دهمین قهرمانی بود و .... بیرون، پیانیچ رو در عین آمادگی بازی نده و به آساموا همچنان اعتماد کنه!

5. غنا :: ورزش سه

توافق غیر رسمی گالاتاسرای با مدافع یوونتوس 1396/09/07. باشگاه گالاتاسرای مدت ها در پی جذب کوادوو آساموا هافبک غنایی یوونتوس بود و به نظر ... فدراسیون فوتبال غنا رسما از فیفا درخواست کرد که دستور به تکرار بازی این تیم مقابل اوگاندا بدهد. ... را پشت سر بگذارد و باید دید در مهار کاپیتان تیم ملی غنا تا چه حد موفق خواهد بود.