یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۹

آیت الله گرامی: رسانه های معاند با شایعه پراکنی به ناآرامی ها دامن زدند

1. اخبار روز - رادیو آزادگان

دیدار دبیر کل نهضت آزادی ایران با آیت الله العظمی منتظری و نمایندهی آیت الله ... چشم دولتی ها روشن : دریای عربی در روزنامه ای با پول ایرانی ها ... به مناسبت گرامی داشت دهمین سالگرد خاطره ی جان باختگان قتل های سیاسی زنجیره ای ..... البته نباید پشت سر مرده حرف زد ... حمله رسانه های حامی دولت به علیرضا رهایی رئیس دانشگاه امیرکبیر.

2. 70 هزار موشك سنگين حزب الله آماده شليك به اسرائيل - آزاد باش - BLOGFA

کسانی که تا دیروز رسانه هایی نظر بی بی سی، ام القری آنها محسوب می شد، امروز به خوبی ... عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه واکنش ها به این اهانت تا .... و اسلامي را اشغال كرده‌اند، در واكنش به توهين علیه رسول گرامي اسلام تاكيد كرد. .... حزب الله در آن جنگ 4 هزار موشك به اسرائيل شليك كرد كه از نوع موشك هاي سبك بود و ...

3. اسلام، دين و حيثيات اسلام بايد حفظ شود - سایت خبری نیروی انتظامی ...

گروه استان ها- قم - آیت الله نوری همدانی ، توأم بودن حکومت با ولایت را کار مهم امام .... حل مشکلات مردم برنامه ريزي کنند / رسانه هاي معاند با شايعه پراکني به ناآرامي ها دامن زدند. گروه استان ها-قم-حضرت آيت الله "گرامي" از مراجع معظم تقليد در قم با اشاره به حوادث ...

4. هرچه فتنه است،محکوم به نابودی ست

10 نوامبر 2010 ... آیت‌الله نمازی با اشاره به اینکه هنوز ریشه فتنه 88 خشکانده نشده، به نقش ... نامبرده اخيراً طي گفتگو با رسانه های ضد انقلاب سعی در جو سازی علیه نظام و .... بطور مثال برخی ها چادرهای گلدار را بر می گزینند یا در محافل زنانه به آرایش خود می پردازند. ...... در انديشه‌هاي ليبراليستي نارضايتي نيروهاي مذهبي جامعه را دامن زد.

5. مدافع حریم ولایت - عمومی

18 آوريل 2016 ... در روزهای اخیر رسانه های وابسته به جریان موسوم به اصلاح طلب، با .... ملاقات با خانواده های دستگیرشدگان در ناآرامی های پس از انتخابات بود. ..... اقدام به درج فعالیت های خاتمی در دامن زدن به جریان فتنه 88 می پردازیم: ...... به طور سازمان يافته و هماهنگ با سامانه هاي دروغ پردازي و شايعه پراكني ...... آیت الله بهجت را می گویم.

6. نامه ی سی و نهم محمد نوری زاد به رهبر + فایل صوتی + تحلیل ...

اگر خدا بنویسد! سلام به رهبر جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه ای یک: مهندسان و ...