سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۵۱

ابتکار از ایرادات لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان گزارش می دهد ...

1. ایرنا - ابتکار: لایحه حمایت از کودکان ابلاغ می شود

1 روز پیش ... وی ادامه داد: لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان مورد بسیار خوبی است که در آن ... کشوری دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستریهای کشور از برنامه ...

2. متن کامل گزارش کمیسیون قضایی از لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان ...

22 جولای 2018 ... متن کامل گزارش کمیسیون قضایی از لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان ... وضعیت مخاطره آمیز محسوب شده و موجب مداخله و حمایت قانونی از طفل و نوجوان می شود: .... بر اطلاع رسانی در مورد حقوق اطفال و نوجوانان موظف است اقدامات زیر را انجام دهد:.

3. فارس گزارش می‌دهد لایحه حمایت ازحقوق کودکان؛ از نوآوری‌های جدید تا ...

4 آگوست 2018 ... لایحه حمایت ازحقوق کودکان و نوجوانان در مجلس در حال بررسی و تصویب است، ... آن ایرادات حقوقی و ترس از عدم وجود بستر اجرایی مناسب برای آن وجود دارد.

4. لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان - ایسنا

حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان؛ قانونی که بستر اجرای آن فعلا فراهم نیست ... نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از پایان رسیدگی به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان، ... شاهدان کودک آزاری در صورت اطلاع ندادن مجازات می شوند ... کودکان درخصوص نقایص لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان عنوان کرد: یکی از ایرادات وارد به ... ابتکار در مجلس:.

5. تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان؛ این‌بار چالش ضمانت اجرا!

24 جولای 2018 ... امروز در صحن علنی مجلس لایحه حمایت از کودکان و نوجوان به تصویب رسید. ... بررسی متن این لایحه نشان می‌دهد اکثر موارد تصویبی، در قوانین مشابه قبلی وجود داشته است ... هنگام بررسی کلیات لایحه مزبور، معصومه ابتکار، معاون امور زنان و ... چرا که این سازمان در آگاهی بخشی درخصوص حقوق کودکان و نوجوانان می تواند ...

6. اخبار,اخبار اجتماعی، اخبار اجتماعی ایران،اخبار اجتماعی ...

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی می‌گوید درخواست وزیر ارتباطات مبنی بر طرح ...