سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۲

اتحاد و مقاومت رمز رهایی فلسطین از اشغال رژیم صهیونیستی است احساس ذلت ...

1. بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت هفتادمین سال تاسیس ...

15 مه 2018 ... «بیست و پنجم اردیبهشت سالروز تاسیس رژیم صهیونیستی است. ... باریکه غزه از اشغال و تحمیل شرایط مقاومت بر اشغالگران صهیونیست است.

2. هنیه: اسرائیل صدسالگی‌اش را نمی‌بیند - خبرگزاری فارس

1 نوامبر 2017 ... دومین کنفرانس بین‌المللی «اتحاد علمای مقاومت» که با انتشار پیام ... موضع قاطع علمای مقاومت علیه رژیم صهیونیستی/ هنیه: اسرائیل ... 2- حق بازگشت مردم فلسطین اصلی ثابت است که اسرائیل باید آن را برگرداند. ... بیانیه بالفور، وعده‌ای به جنبش صهیونیسم بود تا کاری را مرتکب شود که شد و فلسطین را اشغال کرد.

3. نقشه راه مسأله فلسطین از منظر رهبر انقلاب اسلامی - khamenei.ir

14 جولای 2014 ... در روزهای اخیر، رژیم صهیونیستی بار دیگر حملات وحشیانه‌ی خود به مردم بیگناه غزه را آغاز کرده است. ... و با هدف جلوگیری از اتّحاد و پیوستگی مسلمانان و پیشگیری از تأسیس ... زمینه‌سازی برای اشغال فلسطین و توجیه جنایات صهیونیستها بوده است. ... بشود، بدبختی این دولتها و ضعف و ذلت این دولتها بیشتر خواهد شد.

4. فلسطین مسئله اول جهان اسلام است/ ایران مدافع اصلی خط مقاومت است

26 دسامبر 2017 ... دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: فلسطین مسئله اول جهان اسلام است و ... مثلث آمریکا رژیم صهیونیستی هدف آن این است و جمهوری اسلامی که مدافع اصلی و ... و امروز استعمارگر پیر انگلیس احساس خطر کرده و مقابل آمریکا ایستاده است. ... گفت: امیدواریم اتحاد بیشتری میان گروه‌های مقاومت فلسطینی برای ادامه مبارزه ...

5. ایرنا - ترسیم نقشه راه رهایی قدس در کلام امام و رهبری

کشورهای استکباری در تمام مراحل اشغال فلسطین حامی تمام قد این رژیم اشغالگر بوده و هستند، اما در .... مورد تهاجم اراذل و اوباش صهیونیست است، باید احساس کند که شما پشت سرش هستید، تا بتواند مقاومت کند. ... اهمیت اتحاد مسلمان ها در دفاع از فلسطین « .