سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۴۲

ادامه تیره روزی های رئال در لالیگا با شکست خانگی مقابل ویارئال عکس

1. ادامه تیره‌روزی‌های رئال در لالیگا با شکست خانگی مقابل ویارئال + عکس ...

13 ژانويه 2018 ... رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو مغلوب ویارئال شد و بعید به نظر می رسد دیگر شانسی برای قهرمانی در این رقابت ها داشته باشد. به گزارش ایسنا، ...

2. رئال مادرید در خانه به ویارئال باخت/ادامه روزهای بحرانی تیم زیدان ...

13 ژانويه 2018 ... تیم فوتبال رئال مادرید در هفته نوزدهم رقابتهای لالیگا برابر ویارئال شکست خانگی را متحمل شد. ... نوزدهم رقابتهای لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان ویارئال بود و برابر این تیم شکست یک بر صفر را متحمل شد. ... شاگردان زیدان که اوضاع خوبی در این فصل ندارند با ۳۲ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماندند.

3. بازی رئال‌مادرید - ویارئال | اسپانیا لالیگا :: ورزش سه

13 ژانويه 2018 ... ویدیو، اخبار و اتفاقات بازی رئال‌مادرید - ویارئال 1396/10/23 در ... رئال مادرید پس از 18 بازی و با یک بازی کمتر نسبت به رقبا در رده چهارم لالیگا ... واکنش مدیر رئال به شکست خانگی تلخ رئال 1396/10/23. امیلیو بوتراگنیو، مدیر ارتباطات رئال و یکی از اسطوه های این باشگاه، شکست مقابل ویارئال را ناعادلانه خواند.

4. پیش بازی رئال مادرید-ویارئال؛ برنابئو از دست دادن امتیاز دوباره را ...

12 ژانويه 2018 ... این دیدار از هفته نوزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا برگزار می شود. ... رئال مادرید دو بازی اخیر خود را در تمام رقابت ها با تساوی به پایان رسانده ... رئال مادرید در 16 بازی اخیر خانگی اش مقابل ویارئال در تمام رقابت ها شکست نخورده است. .... تا بالاخره یه روزی این شرایط به پایان برسه. .... همه موزیک ویدیو عکس مطلب سوال فایل.

5. رئال مادرید 0 - 1 ویارئال ؛ ادامه تیره روزی های زیدان و کهکشانی ها ... - ایلنا

13 ژانويه 2018 ... رئال مادرید در ادامه روند نزولی خود اینبار در خانه با نتیجه یک بر صفر مغلوب ویارئال شد. ... به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های لالیگا، از ساعت 18:45 رئال ... داد، با گل دقایق پایانی فورلانز مغلوب شد تا تیره روزی های این تیم ادامه داشته باشد. ... فاجعه داوری در برنابئو (عکس) · جالب‌ترین شعار داربی‌ها چه بود؟