جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰

اردوغان: عملیات سپر فرات را در عفرین ادامه خواهیم داد

1. ترکیه عملیات سپر فرات را در عفرین و منبج ادامه می دهد - کردپرس

اردوغان: ترکیه عملیات سپر فرات را در عفرین و منبج ادامه می دهد. سرویس ترکیه- ... تروریست ها در شمال سوریه نیز پایان خواهیم داد و کریدور ترور را نابود خواهیم کرد.».

2. اردوغان: در صورتی که نیاز باشد، ابتدا من، سپس نیز سرلشکرمان به ...

28 ژانويه 2018 ... اردوغان اعلام داشت که سربازان غیور ترک، دیروز در چهارچوب عملیات سپر فرات و امروز نیز در چهارچوب عملیات شاخه ... اردوغان: در صورتی که نیاز باشد، ابتدا من، سپس نیز سرلشکرمان به عفرین خواهیم رفت ... ترک سخن میگویند، عملیات ادامه دارد، ابراز داشت: "برخی ابلهان در پارلمان اروپا، به سربازان ما لقب اشغالگر را داده اند.

3. پیام های مهم اردوغان در مورد عملیات عفرین | TRT Persian

14 ژانويه 2018 ... رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و رهبر حزب عدالت و توسعه در مورد عملیات عفرین ... طی روزهای آینده با عملیات عفرین گامی را که با عملیات سپر فرات در راستای پاکسازی مرز جنوبی مان از عناصر ترور برداشته بودیم، ادامه خواهیم داد.

4. اردوغان خطاب به آمریکا: خودتان تا کی در عراق و افغانستان خواهید ماند ...

23 ژانويه 2018 ... ... کرد: عملیات عفرین زمانی به پایان می‌رسد که این عملیات همانند عملیات "سپر فرات" بتواند به اهدافش دست یابد. وی ادامه داد: آمریکا می‌گوید این عملیات ...

5. هشدار آمریکا و ترکیه به یکدیگر: بازی با آتش در سوریه | جهان | DW ...

17 ژانويه 2018 ... اردوغان هشدار داد که قصد دارد به عفرین حمله کند. ... عهده دارد از تشکیل یک "نیروی مرزبانی" جدید در مرزهای سوریه با ترکیه و کرانه شرقی فرات خبر داد. ... هم بلافاصله هشدار داد: «اگر در عفرین تروریست‌ها تسلیم نشوند، آنجا را بر سرشان خراب خواهیم کرد . ... تدارکات لازم به پایان رسیده و هر لحظه امکان شروع عملیات وجود دارد.».