سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۴۸

ارنستو والورده: طلسم آنوئتا؟ این آمارها مربوط به گذشته است

1. ارنستو والورده - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تعداد بازی‌ها و گل‌ها فقط مربوط به بازی‌های لیگ داخلی است. ارنستو والورده تخدور ( اسپانیایی: Ernesto Valverde Tejedor، زاده ۹ فوریه ۱۹۶۴) بازیکن سابق و مربی ... ارنستو والورده طی قراردادی دو ساله به بارسلونا پیوسته است تا هدایت این باشگاه را بر عهده بگیرد. محتویات. ۱ آمار سرمربی‌گری; ۲ افتخارات; ۳ در دوران مربیگری; ۴ منابع ...

2. ارنستو والورده سرمربی بارسلوناه: طلسم آنوئتا؟ این آمارها مربوط به ...

13 ژانويه 2018 ... پاسخ تند ارنستو والورده به سئوال خبرنگاران! ارنستو والورده: طلسم آنوئتا؟ این آمارها مربوط به گذشته است. نویسنده : ParsFootball.com Agency.

3. ارنستو والورده (سرمربی) :: ورزش سه

اخبار، حواشی، تصاویر، ویدیوها و گزارش‌های مربوط به ارنستو والورده (سرمربی) ... ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، معتقد است که شرایط این تیم بعد از جدایی آندرس ... بینی او نسبت به بازی شب گذشته رئال مادرید و بارسلونا کاملا اشتباه بوده است.

4. والورده: خوشحالم که طلسم آنوئتا شکسته شد؛ می‌توانیم بهتر از این هم ...

15 ژانويه 2018 ... طرفداری - ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از پیروزی شیرین تیمش در خانه رئال سوسیداد. ... بارسا پس از هجده بازی پیاپی بدون شکست در لالیگا شب گذشته در آنوئتایی به میدان رفت که در هفت سال رنگ ... آمار را نمی‌توان کتمان کرد. ... اما واقعیت این است که گل پائولینیو در انتهای نیمه اول کمک شایانی به ما کرد.

5. پرسش روز؛ خیز بارسلونای والورده برای لالیگای رکوردها؟ | طرفداری

15 ژانويه 2018 ... با شکست رئال سوسیداد، هم طلسم آنوئتا باطل شد و هم بارسای والورده از رکورد شکست ناپذیری گواردیولا در ... سخت ترین قسمت مربوط به گل‌های زده است. ... این رکورد هم در اختیار تیم مورینیو و ویلانوا با ۳۲ برد است. ... ارنستو والورده .... نمونش بازیهای چند هفته گذشته سیتی که برای شکستن رکورد داشت تیمو بگا میداد.