چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۱۹

از پیشنهاد کاهش 20 درصدی تعرفه برای خودروهای هیبریدی تا دلاری که به جای ...

1. افزایش 1000 درصدی تعرفه خودروهای هیبریدی؛دولت گل‌به‌خودی زد ...

2 ژانويه 2018 ... به عنوان مثال اگر خودروهای سوناتای شرکت هیوندای را در نظر بگیرید، ... خودروهای هیبریدی به طور متوسط از نمونه بنزینی خودشان 10 هزار دلار ... جهش غیرمنتظره تعرفه خودروهای هیبریدی در حالی است که واردات این نوع ... 20 تا 30 درصد اما تعرفه خودروهای هیبریدی را حدود 1100 درصد افزایش ... مطالب پیشنهادی از سراسر وب.

2. خودروهای هیبریدی - تابناک

از «اعلام جزئیات واردات خودروهای هیبریدی» تا «معاملات آتی بورس فلزات لندن به ... از «پیشنهاد کاهش 20 درصدی تعرفه برای خودروهای هیبریدی» » تا «دلاری که به جای ...

3. قیمت خودروهای هیبرید کاهش می یابد/ سهم بازار خودروهای سبز بیشتر ...

14 آوريل 2018 ... آیا این خودروها قادر خواهند بود تا سهم بیشتری از بازار وارداتی را به دست بیاورند؟ ... این کارشناس صنعت خودرو باور دارد که به غیر از کاهش تعرفه‌ها، عوامل ... قیمت دلار است و عامل دیگر کاهش قدرت خرید مردم، با توجه به افزایش نرخ ... سرخط خبرهای خودرویی 20 مردادماه +صوت ... پیشنهاد تحویل خودرو به جای مطالبات قطعه سازان ...

4. تقدیم به رئیس‌جمهوری که نمی‌داند کدام خودرو هیبریدی است - مشرق نیوز

26 ژانويه 2018 ... در تصویب نامه هیئت وزیران، تعرفه واردات خودروهای هیبریدی از 4 درصد به 45 ... تعرفه واردات خوروهای هیبریدی آگاه بوده و آن را برای اجرا به پیشنهاد ... طوری که حتی دلالان هم فکرش را نمی‌کردند قیمت‌ها تا به این حد رشد کند و از دسترس مردم خارج شود. ... کاهش مصرف سوخت، کاهش آلایندگی، صدای کم پیشرانه و شارژ باتری به ...

5. خودروهای هیبریدی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

محمد درویش از فعالان محیط زیست گفت: به جای این که از خودروی بنزینی به سمت هیبریدی و ... دوماه از اعلام وزارت صنعت مبنی بر ارسال طرح کاهش تعرفه خودروهای هیبریدی به هیات دولت ... تعرفه واردات خودروهای هیبریدی توسط دولت بین ۵ تا ٢٠ درصد تعیین شد ... دستور روحانی برای خودروهای هیبریدی/پیشنهاد کاهش تعرفه به دولت رفت.

6. تقدیم به رئیس‌جمهوری که نمی‌داند کدام خودرو هیبریدی است! - فردا

24 ژانويه 2018 ... اما درباره تعرفه جدید واردات خودرو‌های هیبریدی همه حسابی غافل‌گیر شدند! طوری که حتی دلالان هم فکرش را نمی‌کردند قیمت‌ها تا به این حد رشد کند و از ... کاهش مصرف سوخت، کاهش آلایندگی، صدای کم پیشرانه و شارژ باتری به ... ۱۰۰۰ درصدی تعرفه خودرو‌های هیبریدی انجام شده و اهالی فن نسبت به آن نظر داده اند .... پیشنهاد توسط.

7. دولت پاسخ رشیدپور را داد

18 آوريل 2018 ... به گزارش اقتصادنیوز، در شرایطی که افزایش تعرفه خودروهای هیبریدی در دی‌ماه ... اجازه ورود به کشور داشتند، مشمول تعرفه‌ای حداقل ۴۵ درصدی شدند تا عملا رشد ۹ ... گرفت تعرفه خودروهای هیبریدی را کاهش دهد،هرچند با توجه به ممنوعیت ... ۴۰ هزار دلار، به نظر می‌رسد بخشی از اهداف دولت در ماجرای افزایش تعرفه .... پیشنهاد توسط.

8. تعرفه واردات خودرو تغییر نمی کند

27 ژانويه 2018 ... افزایش تعرفه واردات خودرو به ویژه در خودروهای هیبریدی انتقاد برخی ... در مقابل برخی کارشناسان نیز اظهار کردند که با توجه به مدل خودروهای هیبریدی وارداتی به ... و به جای خودروهای هیبریدی باید خودروهای برقی وارد شود تا شاهد کاهش ... چرا تعرفه خودروهای هیبریدی 1100 درصد افزایش یافت؟ ... مطالب پیشنهادی از سراسر وب.

9. پیشنهاد وزیر صنعت برای کاهش 20درصدی تعرفه خودروهای هیبریدی به ...

14 فوریه 2018 ... پیشنهاد وزیر صنعت برای کاهش ۲۰درصدی تعرفه خودروهای هیبریدی به ... تعرفه خودروهای هیبریدی را داده که در نهایت پیشنهاد کاهش حدود ۲۰ درصدی آن ... تعرفه را پیشنهاد داده تا وزیر صنعت درهیئت دولت این تغییر تعرفه را مطرح کند.

10. نعمت زاده:برخی واردکنندگان خودروهای هیبریدی سر دولت کلاه گذاشتند ...

26 فوریه 2018 ... به گزارش مرور نیوز، بحث بر سر تعرفه واردات خودروهای هیبریدی همچنان در مجلس و ... دولت در‌ حالی‌ که برای کاهش آلایندگی‌ها و حفظ محیط زیست تعرفه ... فرهنگ استفاده از خودروهای هیبریدی و برقی در کشور، به پیشنهاد خود ما تعرفه این ... با 80 درصد صرفه‌جویی، خودروهای هیبریدی با 20 درصد صرفه‌جویی وارد کشور کردند.

11. ایرنا - مجوز مشروط واردات خودرو

31 دسامبر 2017 ... پیشنهادات ... خودروهای با حجم موتور 1500 تا 2000 سی‌سی که تعرفه آنها 40 درصد تعیین ... همچنین تعرفه خودروهای هیبریدی نیز که پیش از این صفر بود، با 16 ردیف، ... خودروهایی به کشور میسر است که اولا ارزش گمرکی کمتر از 40 هزار دلار ... به جای کاهش پلکانی تعرفه شاهد افزایش تعرفه واردات خودرو به کشور هستیم.

12. معرفی خودروهای برقی و هیبریدی به زبان ساده/ هرآنچه در مورد الکتریک ...

5 مارس 2018 ... کشورهاي جهان اين روزها استفاده از خودروهاي الکتريکي و هيبريدي به جاي ... چرا که مهم‌ترين هدف استفاده از فناوري‌هاي الکتريک-هيبريد در خودروها کاهش ... خوب است بدانید نزديک به 20 درصد آلودگي ناشي از خودروها و 10 درصد ... قرار مي‌گيرند تا با افزايش کارايي موتور اصلي به کاهش مصرف سوخت منجر شوند ... پیشنهاد توسط.

13. جدال دولت و مجلس بر سر تعرفه خودروهای وارداتی ؛ آیا مجلس جلوی افزایش ...

21 ژانويه 2018 ... از اواخر آذر 1396، دولت تعرفه خودروهای وارداتی را افزایش داد و سایت ثبت ... منجر به موج سوم افزایش قیمت خودرو در حدود 20 تا 30 درصدی برای خودروهای معمول ... بر این اساس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی که اواسط آذرماه سال جاری در ... کنونی به جای افزایش تعرفه باید شاهد کاهش تعرفه واردات خودروها به کشور باشیم.

14. طرح کاهش تعرفه واردات خودرو تصویب شد - سرپوش

23 آوريل 2018 ... سرپوش خودرویی - نمايندگان مجلس روز گذشته يك فوريت طرحي را به تصويب رساندند كه قرار است تعرفه واردات خودرو را تا ٢٠ درصد كاهش دهد. اين طرح ...

15. قیمت جدید خودروهای وارداتی پس از تغییرات تعرفه‌های گمرکی؛ از میراژ ...

26 ژانويه 2018 ... پس از بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو به مدت نسبتا طولانی و عدم ... این باب، قیمت خودرو های وارداتی با توجه به کاهش نسبی عرضه، افزایش یافت. ... چرا که قرار است تا باج و خراج وضع شده بر این مرکب‌ های آهنین دو چندان شده ... این افزایش قیمت خودرو های وارداتی در بازار از 15-20 میلیون شروع شده و .... مطالب پیشنهادی ...

16. پول نیوز - poolnews.ir

مالکین خانه فروغ، بعد از انتشار اخبار، اعلام کردند که مجوز تخریب و نوسازی را از ...