چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۳۸

امام جمعه دلوار: فرماندار جدید تنگستان هر چه سریع تر معرفی شود

1. فرماندار جدید تنگستان هر چه سریع‌تر معرفی شود - خبرگزاری مهر ...

18 مه 2018 ... بوشهر - امام جمعه دلوار گفت: از استاندار بوشهر درخواست می کنم هرچه سریعتر نسبت به معرفی فرماندار جدید تنگستان اقدام کنند.

2. علی زاهد دوست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

بوشهر - امام جمعه دلوار با تاکید بر لزوم برخورد انقلابی و قاطع با اخلالگران در اقتصاد و امنیت کشور، گفت: نسخه ... فرماندار جدید تنگستان هر چه سریع‌تر معرفی شود.

3. با پیگیری امام جمعه دلوار یک جوان محکوم به اعدام نجات ... - تنگستان نما

19 جولای 2018 ... به گزارش "تنگستان نما"، با حضور و وساطت حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه محترم بخش دلوار خانواده مقتول؛ محکوم به قتل از اعدام نجات و ...

4. جدیدترین خبرهای شهرستان تنگستان | خبر فارسی

امام جمعه دلوار با اشاره به در پیش بودن روز 12 شهریور سالروز شهادت سردار شهید ... هرچه بهتر برنامه ویژه این روز باید هرچه سریعتر ستاد بزرگداشت این روز تشکیل شود. .... در مورد تنگستان هم در تلاش هستیم به زودی فرماندار آن را معرفی کنیم ضمن اینکه گزینه .... محل برگزاری دیدار های خانگی شاهین شهرداری در فصل جدید فعلا ورزشگاه شهید ...

5. جدیدترین خبرهای شهر دلوار | خبر فارسی

امام جمعه دلوار با اشاره به در پیش بودن روز 12 شهریور سالروز شهادت سردار شهید ... شدن هرچه بهتر برنامه ویژه این روز باید هرچه سریعتر ستاد بزرگداشت این روز تشکیل شود. ... قصد دارد تا نکات کوچک و کاربردی را برای مقابله با گرمازدگی به شما معرفی نماید. .... بخشدار و مدیریت بحران فرمانداری تنگستان در حال جستجوی غریق می باشند .