جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۱

ایران همچنان در معرض آنفلوآنزای پرندگان ترکیه یک شهر نزدیک به ایران را ...

1. نوامبر ۲۰۱۳ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

این تونل که مجهز به سامانه برق شهری و تهویه هوا بوده، در حد فاصل مرزی شهرهای سن ... از ۸ تن ماری‌جوانا و نزدیک به ۱۵۰ کیلوگرم کوکائین نیز کشف و ضبط شده است. ... ساعاتی مانده به آغاز مذاکرات بر سر برنامه هسته‌ای ایران در ژنو، یک مقام عالی‌رتبه .... دو کشور هم‌چنان در حال اجرای معاهده الجزایر هستند که در ۱۹ ژانویه ۱۹۸۱ میلادی، وضع کردند.

2. این موارد را رعایت کنید؛ آنفلوانزای پرندگان بیخ گوش شماست! - العالم

15 فوریه 2018 ... نباید به این مسئله نقطه‌ای نگاه کنیم، تمام کشور به یک اندازه در معرض خطر است. ... آنفلوآنزای پرندگان «H5N6» به انسان بسیار ناچیز است، اما همچنان لازم ... بسیار ناچیز است، گفت: این بیماری در ایران فقط بین پرندگان وحشی ... تلاش می‌کنیم که بیماری به شهرهای دیگر منتقل نشود، اما هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.

3. «بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان به یک چالش بزرگ در ایران تبدیل ...

12 فوریه 2018 ... «بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان به یک چالش بزرگ در ایران تبدیل شده است» ... سایر نقاط در معرض احتمال سرایت این بیماری به انسان دانست و خواستار ... وارد کنیم چون کشور ترکیه خود با این بیماری درگیر است و تخم مرغ کم دارد. ... تولیدکنندگان اصلی بودند که در حال حاضر تولید ندارند و تلفات همچنان ادامه دارد».

4. هشدار مقام‌های ایران درباره آنفلوانزی پرندگان قابل انتقال به انسان ...

13 فوریه 2018 ... به گفته مقام‌های دامپزشکی و بهداشتی، این ویروس در مناطقی از استان ... یکی از مقام‌های دامپزشکی ایران از ورود نوعی جدید از آنفلوآنزای "فوق حاد پرندگان" به ایران خبر داده که ... محمدمهدی گویا گفته است "تلاش می‌کنیم که بیماری به شهرهای دیگر ... آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان از مردم خواست که از نزدیک شدن به پرندگان وحشی ...

5. مشاهده آنفلوآنزای پرندگان در ۱۱ استان ایران | Euronews

5 ژانويه 2017 ... بنا به اعلام یک مقام رسمی، آنفلوآنزای پرندگان یا آنفلوآنزای مرغی در ایران تاکنون در ۱۱ استان مشاهده شده است. به گزارش ایسنا از قول دکتر محمد مهدی.

6. UNICEF جمهوری اسلامی ایران - مرکز رسانه ها - اقدامات بهداشتی مناسب از ...

با توجه به اینکه مواردی از آنفولانزای پرندگان یا همان آنفولانزای مرغی در کشورهای همسایه، ترکیه و عراق، مشاهده شده اند، یونیسف به کمک دولت جمهوری اسلامی ایران آمده است تا با ... اما به منظور آمادگی کامل در صورت مشاهده حتی یک مورد، وزارت بهداشت، درمان و آموزش ... تماس نزدیک با پرندگان می‌تواند شما و خانواده‌تان را در معرض ابتلا قرار دهد.

7. آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان را دریابید - روزنامه همشهری

15 فوریه 2018 ... در مرز ایران با ترکیه در خاک کشور ترکیه، 2 کودک یک پرنده مرده را ... اینها نشانه‌هایی برای شناخت پرندگان مبتلاست که در این صورت نباید به آنها نزدیک شد یا لمس‌شان کرد. ... با ابتلا به بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در معرض خطر قرار دهند. ... آنفلوآنزای پرندگان طغیان کرده باشد، پرندگان شهر تهران نیز آلوده به ...

8. بعد از شیوع «آنفلوانزای پرندگان»، نوبت به شیوع «طاعون» رسید ...

20 سپتامبر 2015 ... از شیوع آنفلوانزای پرندگان در یک خطه تا گزارش شیوع طاعون نشخوار ... در معرض شیوع طاعون نشخوارکنندگان کوچک (ppr) قرار گرفته است. .... Iran, Islamic Republic of ... Turkey |. ۱۷:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۹. بر طبق قانون خلقت، گناهان خلق باعث بلا میشود. ... نزديک به يک ساعت از اين خبر می گذرد ولی هيچ کس حتی يک واکنش ...

9. نوشته های خواندنی - kianavahdati.com

روح‌اله شنبه, ‏1387/07/13 ‏20:17:18 اگر جمعیت چین به شکل یک صف از مقابل شما راه بروند، این صف ...