شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۵۵

اینکه تحلیلها و نقد برجام را ناشی از بیسوادی و سطحی نگری منتقدان بدانیم ...

1. بی‌سوادی - آخرین اخبار بی‌سوادی - تلکسیران

بی‌سوادی در وزارت خارجه آمریکا بیداد می‌کند · اينکه تحليلها و نقد برجام را ناشي از بيسوادي و سطحي نگري منتقدان بدانيم اوج بي ۱۵:۵۲ - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ...

2. خرداد ۱۳۹۷ - گارنی GARNI

نقد فیلم. کارگردان. اکتای براهنی : وی پسرِ نویسنده مشهور ایرانی، رضا براهنی می باشد. .... اگر فیلم براهنی را به‌کل یک‌طرف بگذاریم، این‌یک سکانس کافی است تا بدانیم ... چنین وضعیتی بیشتر از هر چیز ناشی از بی‌تجربی فیلمساز و ناتوانی‌اش در ..... وی ادامه داد: با توجه به این که ایران از چارچوب برجام پیروی می کند و دلیلی قانونی ...

3. تحليل ها و نوشته هاي مسعود شفيعي كيا

اینکه در آستانه انتخابات۸۴ درخواست ایران برای پیوستن به سازمان تجارت چهانی پس .... چانه زنی اخیر ترامپ بر سر مسئله ی #برجام نیز در همین راستا می باشد ، چراکه ..... حدود ۱۵سال پیش یعنی هنگامی که در ناشی گری دولت مدعی اصلاحات پرونده ی هسته ..... نقد ساختار و همصدایی با بخشی از ملّت آمریکا بدانیم شاید قدری قابل قبول باشد .

4. نامه ی محمد نوری زاد به ولادیمیر پوتین

22 آوريل 2016 ... برای شما نوشتم همین که شما لوله کشی کرده اید به خزانه ی نقد ما و همینجوری ...... ان ملاک برتر بدانیم در عین حال که دو طرف تفضیل از یک جنس نیستند ،جسارت ...... این یقین می رسیم که شما واقعا در امور و مفاهیم دینی بسیار سطحی نگر و کم سواد ...... بنابراین هیچ احتیاجی به اینکه هر فردی که منتقد اسلام و اسلام در حکومت ...

5. هوشنگ رحمتی : اقتدار بخش خصوصی ایران باعث رونق اقتصادی و ایجاد ...

سرمایه اجتماعی از ابزارهای مورد نیاز دولت است که اگر نداشته باشد و یا اینکه این ... دارد که باید در انتخاب کابینه موردتوجه قرار بگیرد یکی اینکه بدانیم آزموده را آزمودن ... تحلیل‌های اقتصادی مراجع داخلی و خارجی حاکی از آن است که اقتصاد ایران در 20 ... به شبکه ریلی، نرخ بالای بی‌سوادی و مواردی ازاین‌دست، شرایط را برای ایجاد اشتغال در ...

6. جامعه مدنی و انتخاب هایش - نشریه میهن

ناشی از آن (علیه بخشهای مختلف شهروندان و هموطنان مان) گردد . بازی اصلی .... روحانی از اینکه رقیب اگر پیروز شود، برجام را به هم. می زند، خیلی ... دهان منتقدان کرد و یا به طور تلویحی وی را به ..... امکان نقد مستقیم یا صریح او وجود ندارد رقیب را نشانه می رود چنانکه انگار او در .... تحلیل و بررسی فعالین و کنشگران سیاسی قرار بگیرد .

7. وبلاگ سید مهدی ناظمی قره باغ – تفکر، هنر، سیاست و زندگی

16 ژوئن 2018 ... بحران سیاست امروز ما، ناشی از این است که در نیافته ایم برای حل معضلات باید طلب ...... بیشترین نقد و مناظره علیه فراستی، نه توسط منتقدان نزدیک به اصلاح ...... بالاخره این که سابقه تاریخی مردم به سرعت رو به تحلیل می رود و بدنه رأی دهنده جوان، ...... سطحی از تفکر فلسفی براحتی برای همه قابل تعلیم و تعلم است.

8. صرافیآپادانا - Paivand PDF Archive

15 مه 2018 ... 25 اردیبهشت 1397 ✵ شماره 1370 ✵ < سال25. برجام. درجام! شهبازخنعی ... ناشــی از » برجــام« در دو موعد ۹۰ و. ۱۸۰ روزه ... واقــع چاره ای ندارند جز این که – باور .... مدیــر تحلیل بــازار »فدراســیون ..... است و نه مخالفان و منتقدان ...... بــه چرا ببریم و بعد از شــام به نقد ...... 12-سطحینگری .... وضعیــت بی ســوادی قــرار دارند.

9. آینده یهمشهری اتحاد راهبـردی انتقاد کارشناسی - حزب کارگزاران سازندگی

14 آگوست 2017 ... ســو و فقدان دیدگاهی جامع نگر در برابر. پیچیدگی های ... تحلیل های ثانوی و سنتزهای مفهومی است ..... »حمالت منفی« بــه دولت روحانی بدانیم .... کــه برجام را به هم بزنــد و تحریم ها را ..... کند که اتفاقا جلوگیری می کند از این که ... از رســانه های منتقد دولت فضایی را ایجاد ...... استثناگرایی فرهنگی مورد نقد و بررسی.

10. پیام شایانی - Pezhvak

14 فوریه 2016 ... این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار کآواز دُهل شنیدن از دور خوش است ... درمان و ترمیم دیسک و دردهای شدید ناشی از گردن، کمر و ستون فقرات بدون ... F Endovenous Laser Therapy F Radio Frequency Ablation F Surface Laser .... از اجرایی شدن برجام انجام شد، قراردادهای همکاری به ارزش میلیاردها دالر .... منتقد، باالترین مقام.

11. ۲۵۰-۲۵۱ - ماهنامه بندر و دریا - سازمان بنادر و دریانوردی

رونق دریا زیر سایه برجام .... زمانی پیدا می شـود که بدانیـم 90 درصد از حجم واردات ... تهـران مـال آنـان شـود؛ چه این کـه از دسـت رفتـن آن جان ها و داغـی که به جایشـان مانـد، موضوع .... براسـاس اختیـارات ناشـی از مـاده 67 قانـون برنامـه ...... برنامه جامع نگر بر مبنای آمايش سرزمین دارد که ما از آن چشم پوشی کرده و تقريبا در ..... کشور يکی از منـتـقدان.

12. انتقاد شدید جعفریان از پناهیان؛ هشت سال است مشتی روضه خوان و مداح ...

28 نوامبر 2012 ... وی با بیان این که داستان ظهور با این شکل که آقای پناهیان و امثال ایشان طرح می .... آقای جعفریان بسیار زیبا اظهارات آقای پناهیان را نقد کرده است. علی .... اميدوارم تحليل درستي كرده باشم. ..... اولاً، صراحت لهجه جناب جعفریان ناشی از باصطلاح خودمان سواد ایشان است، .... انگار نوعی سطحی نگری در جامعه در حال رایج شدن است.

13. برجام - خبرگزاری فارس

2 آگوست 2015 ... زاکانی با اشاره به متن برجام و بیان اینکه این متن دارای ابعاد مختلف ... نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه تحقیق و توسعه ...

14. بیانیه احمدی نژاد درباره برجام - برترین ها

11 مه 2018 ... وی ضمن انتقاد از برجام اظهار داشت: مجلس به جای رسیدگی محتوایی، به محل جنگ زرگری و سطحی بین ... نقد دولت احمدی نژاد در توییت حدادعادل ..... پس اولین گام اینه که بدانیم چرا جهت کارها اشتباهه و دوم اینکه چرا ؟ ...... نه اینکه فقط گروه تشکیل بشه و راهکارهاشون فقط در حد گفتن بمونه. .... عوام فریب بی سوادی بیش نیست.

15. 6 اشتباه نصیری در نقد عرفان و فلسفه - مشرق نیوز

9 دسامبر 2012 ... تعریف جدید بی‌سوادی ... یادداشت سوم منتقد تفکیک در پاسخ به منتقد فلسفه .... نفهمیده‌ام ناشی از وجود تناقضات و مطالب غیر عقلانی در این کتاب دانست که ... نقد و بررسی: ..... ﻣﻼﺻﺪرا ﻧﯿﺰ در آﻏﺎز اﺳﻔﺎر از اﯾﻨﮑﻪ ﺑﺨﺸﯽ از ﻋﻤﺮ ﺧﻮد را در ﺑﺮرﺳﯽ اﻗﻮال ﻣﺘﻔﻠﺴﻔﻪ ﺻﺮف ...... و بالطبع در تحلیل های خود دچار اشتباه و سطحی نگری هستند و فقط به ...

16. برای ۱۷ دانشجو احکام سنگین حبس صادر شده است - iran emrooz

5 روز پیش ... اما با این حال معتقدم حداقل خاصیت برجام این بوده است که ما را از شر پروژه ...... هر چند تحلیل اینکه علت این گسست چه بوده است حوزه این گفتار نیست .... همۀ اینها ناشی از سیاست خارجی مخرب جمهوری اسلامی به رهبری خامنه‌ای و فرماندهان سپاه است. ..... این نقطه عطف تاریخی، شاید در هیاهوی سطحی‌نگری و هیجان‌زدگی فضای مجازی ...

17. فصلنامۀ مطالعات راهبردی سیاست گذاری عمومی - مرکز بررسی‌های ...

16 نوامبر 2007 ... به دلیل اینکه در دنیای سیاست گذاری، مخاطبان )که غالباً مسئوالن و ... آماری یا محدودۀ پژوهش، تحلیل داده ها و یافته های پ ژوهش( ← نتیجه و پیشنهاد ← ...... ناشی از تجارب گذشته و سیاست ها و اقدامات نهادهای دولتی و حاکمیتی در این ...... بنیامین از منتقدان امپریالیسم در غرب بود و به نقد ...... ما همچنین باید بدانیم که چگونه مردم.

18. شخصیتی منحرف‌تر از شمس و مولانا نداریم! « مباحثات

28 ژوئن 2017 ... در نتیجه دیدگاه‌های متفاوتی وجود دارد؛ که این دیدگاه‌های متفاوت ناشی از ... یکی از آقایان مقاله‌ای نوشت که شمس تبریزی همان امام زمان است و این‌که ... را نقد کنیم و همچنین بیان کنیم که شمس تبریزی، فرد منحط و بی‌سوادی بوده ..... این‌که ما بخواهیم گناهانمان را از باب خداوند بدانیم و از روی ادب بگوییم ...... سطحی نگری تا چه حد؟

19. سیاسی- اجتماعی - نشریه عصر آذربایجان

سرويس سياسي: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به دنبال حواشي ايجادشده ناشي از .... سرويس سياسي: به گفته مديرمسئول روزنامه کيهان، آمريکا کلاه گشاد برجام را سر .... سرويس سياسي: يک کارشناس مسائل هسته‌اي با بيان اينکه ترامپ براي اينکه ..... وقتي منتقدان افزايش ماليات بي‌سواد مي‌شوند. ..... آب هاي زير سطحي و خواب بي‌تدبيري .

20. تدبیر و امید [بایگانی] - صفحه 2 - سایت و انجمن گفتگوی بورسی

6 آوريل 2018 ... پسبه نگر من این که بگوییم دولت دارد از این حباب استفاده می کند و سود می کند حرف اشتباهی است. ... اما همه تقاضای امروز بازار ناشی از مصارف واقعی نبوده و انتظارات نقش .... چند بعضی ها نظر میدهند که باعث رانت میشه همین آقا نقد کننده بیاید راه .... «این بود دستاورد ما» و اگر برجام نمی شد باران نمی بارید و از این حرف ها.

21. شرایط جدید بازنشستگی کارمندان دولت - روزنامه کیمیای وطن

21 ژانويه 2018 ... اصفهان- حبیب آباد را به صورت نقد یا نقد و اقساط از طریق مزایده به فروش رساند. ... در سالگرد برجام ..... ناشــی از سیاســت های یارانه هــای دولــت، .... بــه گفتــه تحلیل گــران فلــزات ارزشــمند، یکــی از عوامــل ..... اینکــه جزیــره حرارتــی ســطحی و جــوّی اســت، ...... آن بــازی می کــرده اســت، منتفــی بدانیــم؛ به ویــژه کــه.

22. بیسوادی عددی چیست؟ | متمم

ما حتی برای اینکه بفهمیم حافظ گفته بوده: «کشتی شکستگان» یا «کشتی نشستگان»، بحث‌های ... به عبارتی تعداد مرگ و میر ناشی از آلودگی هوای تهران حدوداً ۷۵ برابر تعداد مرگ و میر ناشی از سقوط هواپیما در کشور است. ... آیا مهم است که اینها را بدانیم؟ ... نداشتن سواد عددی، میتواند منجر به تحلیل‌ها و تصمیم‌گیریهای نادرست متعدد شود.

23. بازتاب بی‌سوادی برخی از سلبریتی‌ها در فضای مجازی + تصاویر

27 آوريل 2018 ... به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گسترش فضای مجازی این امکان را در اختیار بسیاری از چهره های مشهور و به ...

24. سواد زندگی - روزنوشته های محمدرضا شعبانعلی

سهم بی سوادی در بسیاری از کشورها به صورت چشمگیری کاهش یافته است. ... یا این که انواع اخبار هیجان انگیز اما دروغ و غیر موثق‌ را، در قالب ایمیل و پیام و پیامک، به ... سوادی که به ما آموزش، پرورش، سواد ارتباط، سواد انتقاد، سواد تحلیل، سواد رسانه، سواد  ...

25. آوای رودکوف (avayerodkof.ir) | خبر فارسی

اینکه تحلیلها و نقد برجام را ناشی از بیسوادی و سطحی نگری منتقدان بدانیم ... سطحی و شتاب ...

26. avayerodkof.ir

" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ ...

27. برچسب ها - مقام معظم رهبري

... یاداشت و سوژه هاي خبري خود را از ... یکی از دهها کوه باعظمت و ... برجام اروپایی هم ...

28. هند می‌تواند بخشی از خلأ امریکا در خروج از برجام را پر کند

اما حالا با خروج امریکا از برجام و ... از خلأ‌های ناشی از ... هند را بدون اینکه ...

29. چرا رهبران ما از شاه تا آخوند به ما گوش نمی‌کنند؟ - Gooya News

برای اینکه از این ... ناشی از مردم است و در ... از ما ست و فرهنگی را با خود ...

30. نقد و بررسی مطبوعات: مراقب باشیم همه دشت‌ها ممنوعه و ...

و اما از میانه سال 1393 وزارت نیرو "طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی" را برای مناطق ممنوعه و ممنوعه بحرانی تعریف کرده و با همکاری وزارت جهاد کشاورزی به اجرا گذاشت که کاش اینکار سی سال پیش انجام می‌شد.

31. رحمان حبیبی سراب FATF در حل مشکلات بانکی کشور

برجام دستاوردی برای ایران در حوزه مبادلات بانکی نداشته است و مسئولین کشور برای سرپوش گذاشتن به این ناکارآمدی، fatf را دستاویز خودشان برای مشکلات بانکی قراردادند.

32. قانون اساسی به عنوان بزرگترین ثمره انقلاب اسلامی و میراث ...

... را جذب کردیم و اینکه ... و قدر همدیگر را بدانیم. ... و نقد کنیم و هر کسی از ...

33. پایگاه اطلاع رسانی رجا - rajanews

... را بزنند و اینکه به ... شرایط را ناشی از ... صدا و سیما منتقدان برجام را ...

34. نقد و بررسی مطبوعات: شاخص های عدالت اجتماعی؛ از ضریب جینی ...

... و منتقدان نیز می کوشند از ... ناشی از افزایش بهای نفت و ... و دست افزاری را برای نقد ...

35. مذاکره با آمریکا، موضع خاتمی و چند انتقاد

سخنان محمد خاتمی،‌ رئیس جمهور سابق در جمع اعضاء هیأت مدیره و دبیران «انجمن اندیشه و ...

36. حاشیه‌ای بر متن کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان ایران | رادیو ...

ساده اینکه، خود امتناع از ... برخی از منتقدان افشاگری و ... هر سطحی از خشونت را در ...

37. جستار - تجربه برجام - KHAMENEI.IR

... یکی از مسائل مهمّ نقد و ... روح برجام و جسم برجام [را ... را ناشی از ...

38. به و نقد هنر on Instagram - mulpix.com

... استادان و منتقدان برجسته ... برجام را مورد نقد قرار می ... و بیش از اینکه ...

39. رهبر انقلاب در دیدار رمضانی کارگزاران نظام: برجام را پاره ...

... این مشکلات بیشتر از اینکه ناشی از ... نقد دیدگاهی که ... و مخالفان برجام را ...