یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۶

این یازده فیلم را زیادی جدی گرفته اید... بخندید! نگاهی به کتاب طنز لانگ ...

1. تا رنگین کمان.. - BLOGFA

با توجه به درخواست های مکرر اجنه گرامی(!) نسخه ی جدید بازی "مرگ یا زندگی" با ... من گفتم بهتره یه مطلب بذارم تا شاید کمکی به این جمع بسیاااااااااار کوشا!! .... کودک در حالی که انگشتِ اشاره مادر جوانش را در دست گرفته بود با اخمی کودکانه به او می نگریست. ... که اگه غیر ازین بود انقد سراغ مطالب طنز و انتقادهای بچه ها نمیرفتید وکل ...

2. چند خط خبر - بانی فیلم

30 ژانويه 2016 ... داستان این انیمیشن به قلم آرزو بیرنجی ماجراهای ماهی آبی رنگی را به رشته تحریر درآورده که به همراه .... انیمیشن‌های طنز اقتصادی در «حساب – کتاب»

3. دانلود 1000 فیلم جاودان تاریخ سینما - هنر سینما

9 ژوئن 2015 ... دانلود فیلم" راه طولانی خانه " دوبله فارسی ۱۹۹۸ The Long Way Home .... در فیلم، طبق روال اثار ری، تعداد ادم بدها زیاد نیست و شخصیت ها به صورت سیاه ..... شده است تحت تمرین های سخت قرار گرفته تا خود را برای این ماموریت آماده کند و. ... پسر عموی اوژنی از پاریس به نزد گرانده های سوموری می آید. ...... ژاپن قرن یازدهم.

4. بهمن ۱۳۹۱ - آریوبرزن واپسین نگهبان پارس - BLOGFA

18 فوریه 2013 ... در گاه‌شماری‌های گوناگون ایرانی، علاوه بر این که ماه‌ها نام دارند، هریک از ... به همین دلیل در فرهنگ باستان اسپندارمذگان را به‌عنوان نماد مهر مادری و ... پس می توانم یک حلقه فیلم بیندازم توش و چند تا عکس بگیرم.» ... چند وقتی است که بیماری فراموشی گرفته ام. .... زندگی، وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند ...... کمی بخندیم.

5. آخرین اخبار از مهران مدیری - هواداران مهران مدیری - BLOGFA

۱۲ فیلم کمدی که در دو سال گذشته اکران شده‌اند به جشنواره راه پیدا کرده‌اند. ... در حقیقت هدفی که گل‌آقا از برگزاری این جشنواره دارد، جدی گرفتن طنز و کمدی است. .... سیمرغ های روی گوشی خودم بلوتوس میکنم تا حسابی مثل روزهای خوب فیلم بخندیم. ... مینشاند میشناسم البته اون اوایل زیاد جدی نمیگرفتمش وبرنامه هاش رو نگاه نمیکردم تا این ...

6. ღ مهراטּ مدیرے اسطوره تکرار نشدنے ღ - نقدها

پیش از این احتمال حضور مهران مدیری در آلبوم جدید به عنوان خواننده می‌رفت که نصیری با .... چگونه می شود یک اثری با لانگ شات های زیاد و صحنه های خارجی فراوان را با یک اثر .... ببینید غیر از آقای مدیری من در چند تله فیلم و یک فیلم سینمایی هم نقش های ...... طنز های هر شب مهران مدیری،90قسمتی است و در 30 قسمت به بازار می آید اما الان که ...

7. روزنوشت - عاقلانه!

بیشترین چیزی که به گوشم می آید و دوستش ندارم ، صدای سازهای زهی مثل کمانچه و ویولون .... معماران زیادی را می شناسم که بعد از گذراندن این دوره ، ابعاد دیگری از وجودشان را ... دوستی زنگ می زند و می پرسد که فیلم " ساید ویز " رو دیده و اگر دیده نظرش چیست ؟ ... پیرزن که انگار از دیدن یک همجنس در آن میان کمی قوت قلب گرفته نگاهی به " من ...

8. پیام نما - سفر

عجیب اینکه در این مناطق به طور کلی موش صحرایی بسیار زیاد از حد در کنار جاده ها می بینم. .... کوه دیواره مانندی از دور دیده می شود که مشخصا کلات در میان آن قرار گرفته است. ..... دوچرخه سواری در تاجیکستان - شهرخجند؛ شهر خوبان - قسمت یازدهم ...... Most of the men in this area have long white clothes, and women use traditional clothes.

9. درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط ...

1 فوریه 2017 ... دوستان عزیز سلام قطعا همه ما قبل از رفتن به جایی، یک تصور ذهنی ... و این ادم یاد گرفته چطوری باید تعامل کنه، اینقدر رفته سر جلسه مراقب ..... تغییر در فرهنگ زندگی شهرهایی با تعداد زیاد مهاجران در کانادا را در ..... عليك بى معنى و بى جواب ميشه ، درست مثل فيلم هاى سينمايي كه مثلا دو نفر ...... 11 چقدر پس‌انداز کرده اید؟

10. PersianStemmingDataset/PDTB_lemma_dataset.txt at master ...

این این N. این این PR. این این PREM. این این PREM. این این PRENUM ..... آید آمد,آ V . آیدین آیدین N. آیزنهاور آیزنهاور N. آیسلند آیسلند N. آیفون آیفون N ..... بخندید خندید,خند V ...... بهترین به ADJ ...... جدیدترین جدید ADJ ...... زیادی زیادی ADV ...... طنز طنز N. طنزانگیزناک طنزانگیزناک ADJ. طنزنویس طنزنویس N. طنزی طنز N.

11. سینما و صیهونیسم - حلقه نقد فیلم مهر - BLOGFA

22 نوامبر 2009 ... جلسه نقد فیلم این هفته به نمایش چند فیلم و انیمیشن کوتاه می پردازد، .... او انیمیشن های کوتاه زیادی را خلق کرده که عمداتاً ماهیت طنز و سیاسی دارند. .... که بسیاری را برای اکران منتظر گذاشته بود فیلمی جدی با نگاهی به گذشته ، جنگ جهانی دوم و مشکلاتی ... کتاب Bernhard Schlink رمانی زیبا و مستقل و یکپارچه است .

12. الهه ی من - مطالب خواندني

10 دسامبر 2013 ... نگاهی به کارنامه‌ی بازیگری ترانه علیدوستی در گفتگویی خواندنی با وی ... من چهره جدیدی بودم و در آغاز راه و سینما هم همیشه دنبال چهره‌های جدید هست. .... اما تصورم این بود که فیلمی ابزورد با طنز خاص در حال ساخته‌شدن است. ..... يكم بخنديم ..... خانواده، موردی را برای شما در نظر گرفته اند یا اینکه خودتان کسی را پیدا کرده اید.

13. @@@ حکایت نامه @@@ [بایگانی] - سایت و انجمن گفتگوی بورسی

29 ژانويه 2011 ... پشت میکروفن قرار گرفته و گفت: ۳۰ سال قبل وارد این شهر شدم. ..... در گذشته، یکی از این افراد پیگیری های زیادی در این مورد انجام داد و به موفقیت های ..... به کتاب Beyond probability نوشته آقای عبدالله اریک مراجعه کنید. ..... بعدش مرد يه نگاهي به آقايوني كه با حسرت نگاهش ميكردن ميندازه و ميگه: كسي ...... ( فقط طنز )

14. Farvahar - دانشجویان روانشناسی بالینی شیراز - BLOGFA

زمان زیادی از ظهور این جنبش گذشته و موفقیت های زیادی هم به دست اورده اما کجا؟ ... فمنیسم را مردهای این سرزمین، یعنی ایران مینویسند ناخودآگاه خنده بر لبانم می آید که چرا؟ ... قبل از انقلاب جز مازندران بوده و هم اکنون مردم آن فرهنگ و لهجه شمالی دارند) را گرفته بود. ... اگر تاقت شنیدنش را نداری کتاب را ببند و چنانچه مایل هستی تا تو را به خودت ...

15. دانشجويان پزشكی ورودی 68 اهواز - خاطرات 68

داشتم یه نگاهی به خاطرات سال 1375 یعنی آخرین ماه های اینترنی می انداختم که به یک ... بعد تا ساعت یازده شب استراحت کردم و آخر شب با آمبولانس آمدم خانه. ... بنابراین من ساعت 7 کشیک را به بهنام دادم و آمدم توی شهر گشتی زدم و یک کتاب ... به دکتر رحمدل میگفت: این دکتر هم نون خوشتیپیش رو میخوره امان از این بد ...... فیلم کامل همایش:

16. بایرامعـلی تقدیم می کند: - طنز

دو : این روزها سری جدید برنامه آکادمی گوگوش شروع شده و بحث و جدل بالا گرفته. ... شاید هم به قول آن هموطن محترم چرابه هر یازده نفر اعضا تیم فوتبال نفری یک توپ .... امشب دیدم دوستی در وبلاگش نوشته اگر وبلاگتان می آید همانموقع بنویسید که درنرود . ...... ج- خانم رویا صدر یا همان بی بی گل از سال ۸۲ روی کتابی در مورد طنز وبلاگی کار  ...

17. بفرمایید شام گروه ٦ تورونتو کانادا - مفیدترین مطالب از بهترین ...

25 ژانويه 2014 ... دوست داره یک روز کتاب آشپزی خودشو بنویسه٬ موزیسین هستند و عاشق ... پانته‌آ در این مسابقه فقط جهت سرگرمی شرکت کرده و دوستانش اون رو ... ایشون از سال ۲۰۰۹ در کانادا زندگی‌ کرده و مجرده و به خودش امتیاز ۸ از ۱۰ رو میده ..... دوستان فیلم مهمونی شب آخر بفرمایید شام در استکهلم سوئد رو در لینک ... شاعر به جفنگ آید !

18. ادبیات

27 آگوست 2012 ... اما او که همواره خواهان و جویای حقیقت بود به این سادگی تسلیم خواست پدر نشد. ... سید روح‌الله خمینی داشت با وی آشنا شده بود [۲] و کتاب غرب زدگی مورد توجه او قرار گرفته .... پدر، سهراب سپهری پسر، حافظان کنگره» و نگاهی به «سهراب سپهری». .... پاکستانی بود، که اشعار زیادی نیز به زبانهای فارسی و اردو سروده‌است.

19. لیست اموالم را منتشرکنید

21 ا کتبر 2010 ... كه »چ را اجازه داديد اين تص ور پديد آيد كه انگار از يك ي از ..... شهرهاي آمريكا با بروز خشم خود به سمت »باراك اوباما« يك كتاب پرتاب كرد. ... يكجانبه اي را درنظر گرفته و اعمال مي كنند و ش اخص آنها هم بنزين ...... اين فيلم را در ايتاليا ساختم و فيلم جديدم را نيز به احتمال زياد در ژاپن ...... پيشنهاد كند به خود بخنديم.

20. 2009 - طنز ، لطیفه

ـمن زن و شوهری را می شناسم که یازده ساله با هم ازدواج کردند,از این یازده سال,هفت ... به هیچ چیزی نه نگفته و از انواع مواد مخدر صنعتی و غیر صنعتی گرفته تا ویلا و ... ( نگاهی به من می اندازد,تو گویی که انگار فحشی جد و آباد دار حواله او کرده ام) .... لطفا بیخود اصرار نکنید من به هیچ عنوان نامزد ریاست جمهوری نمیشوم مگر این که زیاد اصرار کنید.

21. ۱۳۹۲ آبان ۲۱ شنبه سه - roozonline.com

12 نوامبر 2013 ... ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ. ﺍﻭﻝ. : ﺍﺭﺩﺷﻴﺮ. ﻣﺤﺼﺺ؛. ﻫﻨﺮﻣﻨﺪ. ﺳﺮﮐﺶ. ﻧﮕﺎﻫﻲ. ﺑﻪ. ﻓﻴﻠﻢ. ﺍﺭﺩﺷﻴﺮ؛. ﺭﺟﺎﻟﻪ. ﻫﺎ. ﺍﺭﺩﺷﻴﺮ ...... ﻳﮑﻲ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ. ﻣﻈﺎﻫﺮ ﺩﮔﺮﮔﻮﻧﻲ، ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ ﮐﺘﺎﺏ ﻭ ﻣﺠﻠﻪ. ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﻴﮑﻲ ﺍﺳﺖ. ﭘﻴﺸﺮﻓﺘﻲ ﮐﻪ .... ﺑﻪ ﻫﺌﻴﺖ ﺗﺎﺝ ﺑﺰﺭﮒ ﻭﺍﮊﮔﻮﻧﻲ ﺩﺭﻣﻲ ﺁﻳﺪ ..... ﺭﻳﺸﺨﻨﺪ ﮐﺮﺩﻥ ﺭﻳﺸﺨﻨﺪ ﺍﺳﺖ. ﻃﻨﺰ؟ ﺁﺭ ! ﻃﻨﺰ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﺴﺖ. ﺍﻣﺎ ﻧﻪ ﺷﻴﺮﻳﻦ ﺯﺑﺎﻧﻲ ﻫﺎ ﭘﺮﻧﻮﺍﺯﺵ ﺩﻟﻘﮑﻲ ..... ﭘﺎﮐﻲ ﺯﻧﺎﻥ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ... ﺍﻳﻦ ﺳﻪ ﻧﻔﺮ ﺑﺎ ﻳﮑﺪﻳﮕﺮ ﻧﺎﻣﻪ ﻧﮕﺎﺭ ﺯﻳﺎﺩ.

22. تجربه های آزاد - فیلم هایی که می بینم

4 مارس 2012 ... بعد از تجربه ی بوتیک همه چشم انتظار دیدن ِ فیلم جدید نعمت ا. ... حیران احتمالا شباهت زیادی به سینمای بنی اعتماد دارد و همین جذابیت ..... چاپ ٍ» سید مهدی شجاعی گرفته شده و بقیه داستان های کتاب هم روایت های فرعی فیلم را تشکیل داده اند. ..... به قول دوستی « اومدیم دو ساعت سینما که بخندیم، این همه ایراد و اشکال واسه چیه؟

23. داکتر خلیل الله قدیری محل سکونت: بنُ آلمان تاریخ - افغان جرمن آنلاین

با سلامهای زیاد به گردانندگان وبسایت افغان جرمن آنلاین ... فرهنک در اين کتاب از بسياری افراد نام میگيرد که برای بدست اوردن اميازات، ملت خود ..... 3- تبصره و نصیحت جدید تان به آقای داود ملکیار که منطق و قضاوت والای ویرا نا دیده گرفته به وی .... مراجعه کند و یا آنچه خیانت به حساب می آید با شواهد غیر انكار پذیز در رسانه ها نشر شود.

24. زدم به سیمِ آخر! | وب سایت رسمی محمد نوری زاد

17 فوریه 2016 ... پس، تک به تکِ شما در هر چه که بر سرِ من آید مسئولید و باید در بزنگاه های .... یازده: اگر مرا در این راهِ تازه و در این به سیمِ آخر زدن حادثه ای رخ داد، ... چهارده: حرکتِ تازه ای که در پیش گرفته ام( حضور بیست و چهارساعته ام در ..... و همون کامنتای اولیه براش نوشتم نوشته ات بوی طنز مسخره ای ازش به مشام ...... که ما جدی گرفتیم .

25. اصل مقاله - فنون ادبی - دانشگاه اصفهان

به یاری همین نمادهاست که مو عیت. هایی جدید پدید می. آید و بشر را به سيوی کميال و یکپيارچگی. هدایت می. کند . بیان مسئله. ریخت. شناسی هفت. خان و سفرهایی از این ...

26. نماسی - جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان

2 جولای 2017 ... نگاه تمثیلی در ادبیات در این جا به کمک ما می آید. من کار کردن در ... حس را دارند که در این گونه کارها کارگردان ریسک زیادی می کند. این فیلم تجربه ...

27. آتلانتیسی: February 2010

15 فوریه 2010 ... شش رمان، هشت کتاب شعر و چندین داستان کوتاه دارد که اخیرا نیز گزیده ای از ... As if, I have to drive after this long truck, all of my life, in this long, ..... نگاهی بر رمان هزار خورشید تابان نوشته ی خالد حسینی .... زیرا لحظات خوب داستانی در این رمان به قدری زیاد است که وقتی نویسنده .... توی فیلم هایشان همیشه کسی میمیرد.