دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۲۱

بانک مرکزی در کنترل نوسانات نرخ ارز جدی نیست

1. نرخ این روزهای دلار، جدی نیست/ بانک مرکزی اجازه شکل گیری بورس ارز ...

28 مارس 2018 ... نرخ این روزهای دلار، جدی نیست/ بانک مرکزی اجازه شکل گیری بورس ارز را ... دلار به رقمی بالاتر از 5 هزار تومان سرک کشید و امروز این نرخ اعلام نشد.

2. پایان دوران ″دلار تک‌نرخی″ در سیاست ارزی جدید بانک مرکزی ...

6 آگوست 2018 ... سیاست ارزی جدید بانک مرکزی پس از تأیید شورای هماهنگی قوا و ... رئیس بانک مرکزی ایران قاطعانه گفت که «دولت نرخ ارز را اعلام نکرده و نخواهد کرد». ... تردیدی در این امر ندارند که ثبات ارزی و کنترل قطعی نوسانات این بازار در ایران را ...

3. رییس کل بانک مرکزی: نوسانات ارز غیرطبیعی بود، دستور بررسی داده ام

29 آوريل 2018 ... رییس کل بانک مرکزی گفت: عواملی كه به نوسان های دامنه دار در بازار ارز منجر شد ... و اعتباری غیرمجازی در كشور فعال نیست و همین امر دستاورد بزرگی به شمار می رود. .... مثبتی در بخش ارز داشته و در کنترل نوسانات ارزی موفق ظاهر شده است. .... تعیین نرخ جدید برای ارز هم تصریح كرد: خوشبختانه در طرح جدید قیمت 4200 ...

4. بانک مرکزی کشورهای مختلف برای کنترل نرخ ارز چه می‌کنند؟ - BBC.com

25 جولای 2018 ... بانک مرکزی کشورها از طرق مختلفی میزان عرضه و تقاضای ارز و در نتیجه نرخ برابری پول را در برابر ارزهای خارجی کنترل می‌کنند که متداول‌ترین ... و بانک مرکزی کشورها برای محافظت از ارزش پول خود، میزان نوسانات آن را به دقت زیر نظر ... آنها با ارزهای خارجی (در بازار رسمی و غیررسمی) چند نرخی است در دنیا زیاد نیست.

5. 3 اقدام جدید بانک مرکزی برای کنترل قیمت دلار/سیف: دیگر اجازه دلالی ...

16 فوریه 2018 ... رئیس کل بانک مرکزی با تشریح تدابیر مدیریت بازار ارز شامل انتشار اوراق ... ۳ اقدام جدید بانک مرکزی برای کنترل قیمت دلار/سیف: دیگر اجازه دلالی نمی دهیم ... بین المللی و همچنین حضور سوداگران و سفته بازان در بازار ارز، دامنه نوسانات و .... رییس بانک مرکزی با ارسال پالس به دلالان گفت قرار نیست دلار ارزان شود.

6. بانک مرکزی: قرار نیست نرخ ارز ثابت بماند/ سامانه نیما رقابتی شفاف ...

24 آوريل 2018 ... در سیاست جدید ارزی، تمام وارد کنندگان باید به سیستم بانکی کشور مراجعه کنند. .... تثبیت نرخ ارز نیست خاطرنشان کرد: هر چقدر عمق بازار افزایش یابد نوسانات ارزی ... ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۷اعلام نرخ ارز از سوی بانک مرکزی؛ هر دلار ۴۴۱۲ تومان.

7. بانک مرکزی و دلار: سال گذشته دو اقدام بی تاثیر؛ امسال سکوت و فقط ...

27 مارس 2018 ... این افزایش و نوسانات دو روز گذشته نرخ دلار و سایر ارزها نشان از آن دارد که راهکارهای ... شعار سال جدید حمایت از کالای ایرانی می باشد، مسئولین بانک مرکزی باید تا دیر ... پایان دهند و راهکاری اساسی را برای کنترل قیمت دلار و نوسانات آن در نظر بگیرند. .... یاران هاشمی تکرار شدند تا ثابت شود جز حرف و ادعا چیزی نیستند.

8. آیا بانک مرکزی می‌تواند بازار ارز را کنترل کند؟ - عیارآنلاین

سیاست تک‌نرخی کردن ارز که شروعش با بانک مرکزی بوده، امکان دارد به برنامه‌ای خطرناک تبدیل شود که کنترلش از بانک مرکزی خارج شود. ... مانور بانک مرکزی در مدیریت بازار ارز، مؤثر بوده و آن را به طور جدی کاهش می‌دهد. ... نمودار تغییرات روند نرخ ارز از ابتدای سال ۹۶ در ادامه آمده است: در حال حاضر قیمت دلار در حدود ۴۱۰۰ تومان در نوسان است.

9. ایرنا - بانک مرکزی به نوسان ارز بی تفاوت نیست/ سخنان ترامپ اثر ...

10 ا کتبر 2017 ... سیف اضافه کرد: بانک مرکزی نسبت به نوسان نرخ ارز بی تفاوت نیست ... بانک مرکزی مداخله کند، ممکن است به شکل موقت بشود بازار را کنترل کرد، اما ... و وقتی مستهلک شد، به تدریج اسکناس های جدید با واحد پول جدید جاگیزین شود.

10. نرخ ارز - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مثلاً اگر نرخ ارز تمایل داشته باشد که از نرخ هدف بالاتر رود بانک مرکزی با عرضهٔ ... ممکن است نرخ بهره در تعادل جدید نسبت به قبل کاهش یابد یا افزایش پیدا کند یا بدون ... اما در عمل فقط نوسانات نرخ دلار آمریکا در یک محدوده، کنترل شد، و همه ساله بر ... ارز شناور، ارزی است که بهای آن ثابت نیست و بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود.

11. دلار 4200 تومانی؛ می‌ماند یا نمی‌ماند؟ | پایگاه خبری اتاق ایران

10 آوريل 2018 ... بانک مرکزی نرخ‌های جدید ارز را اعلام کرد ... فرار سرمایه فقط به معنی خروج ارز از کشور نیست، بلکه ارزی که از چرخه اقتصاد ... دولت می‌تواند از طریق بانک مرکزی ارز با نرخ ثابت عرضه کند، اما اینکه این سیاست استمرار داشته باشد بعید می‌دانم. ... اگر نوسانات نرخ ارز همچنان وجود داشته باشد آینده مبهمی به وجود می‌آید، امروزه ...

12. افسار گسیختگی نرخ ارز هدیه دوسالگی برجام به مردم/ سیف حرف زد دلار ...

22 ژانويه 2018 ... دلار مداخله‌ای از طرف بانک مرکزی در تعداد معدودی صرافی منتخب عرضه می‌شود و ... زیادی در بازار ارز وجود نداشت و هنوز تهدید برجام توسط ترامپ خیلی جدی نشده بود. ... اکنون زمان مداخله حداقلی و قطره‌چکانی در بازار ارز نیست؛ بلکه زمان نجات بازار ... دوازدهم در آغاز فعالیت خود، در کنترل نوسانات ارز عملکرد مناسبی نداشته است.

13. جلسه اضطراری صرافان برای تصمیمات جدید بانک مرکزی / نظر دو صراف

16 آوريل 2018 ... در پی صدور بخشنامه ها و تصمیمات جدید بانک مرکزی برای کنترل بازار، صرافان دیروز جلسه اضطراری تشکیل دادند. ... اما راهکار حفظ ارزش پول، تثبیت نرخ ارز نیست. نوسانات ارزی نتیجه سیاست‌های اشتباه بانک مرکزی.

14. 3 تصمیم بانک مرکزی برای مهار "بحران ارز" و "سونامی نقدینگی سرگردان"

15 فوریه 2018 ... بانک مرکزی می خواهد با 3 راهکار جدید،دهها هزار میلیارد نقدینگی سرگردان مردم ... بانک مرکزی برای مهار بحران نوسانات قیمت ارز و جذب دهها هزار میلیارد نقدینگی ... مورد اجرا درخواهد آمد تا نوسانات و التهابات هفته های اخیر بازار ارز را کنترل و مهار کند. ... نرخ سود برای سررسید یک‌ساله برای سپرده‌های ارزی- ریالی 4 درصد و برای ...

15. ۳ اقدام بانک مرکزی برای کنترل قیمت دلار - فرارو

16 فوریه 2018 ... رئیس کل بانک مرکزی با تشریح تدابیر مدیریت بازار ارز شامل انتشار اوراق ... بین المللی و همچنین حضور سوداگران و سفته بازان در بازار ارز، دامنه نوسانات و التهابات ... های ذیربط نسبت به شناسایی سفته بازان و سوداگران بازار ارز اقدامات جدی انجام شد و بخش ... ۲ دختر نعمت زاده: محتکر نیستم، رانت ندارم، بدهی هم ندارم!

16. بسته جدید مالی و پولی بانک مرکزی ترکیه برای کنترل بازار ارز

6 روز پیش ... همشهری آنلاین: بانک مرکزی ترکیه با ارائه بسته جدید مالی و پولی اعلام شد روز ... ویژه با همراهی بانک ها، بنگاه های کوچک و متوسط که تحت تاثیر نوسانات ارزی ... که افزایش نرخ ارز بر اساس داده های اقتصادی قابل توجیه نیست، اظهار کرد: ...

17. تعیین اولویت دولت در سیاستگذاری پولی - روزنامه همشهری

18 فوریه 2018 ... با اجرایی‌شدن تدابیر سه‌گانه بانک مرکزی، با هدف کنترل نوسان نرخ ارز و رشد قیمت ... بگیرد؛ اما سیاست‌های قابل ادامه و منسجم پولی، بانکی و اقتصادی نیستند. ... نیز قادر است اجرای سیاستگذاری‌های اقتصادی را با چالش جدی مواجه سازد.

18. تدبیر جدید دولت برای کنترل بازار ارز - شبکه خبر

13 فوریه 2018 ... ... جمهور گفت: دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست، از این رو بانک مرکزی و ... کشاورزی تهران هم در این نشست گفت: نوسانات ارزی لطمه جدی به اقتصاد ...

19. پیش بینی 94 نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها

تحلیلگران بانک آمریکایی مریل لینچ: طلا هنوز می تواند در شش ماه دوم امسال در بازارهای ...

20. آفتاب - aftabir.com

آفتاب،آفتاب مرجع اخبار ایران و جهان، بانک جامع نیازمندیها

21. پول نیوز - poolnews.ir

وقتی قیمت یخچال در یک ساعت از 5.5 میلیون به 7 میلیون تومان می‌رسد

22. gitionline.ir

در حالیکه نام سامسونگ الکترونیک با تکنولوژی در کره جنوبی گره خورده است، یک رقیب جدی ...

23. اخبار،اخبار اقتصادی,جدیدترین اخبار اقتصادی و بازرگانی ...

صف خرید ارز مسافرتی از صبح امروز مقابل صرافی‌های مجاز تشکیل شده است. به گزارش تسنیم ...

24. آیا حجامت تاثیری بر جوش های صورت دارد؟

حاج عبدالحمید متخصص پوست گفت: حجامت هیچ گونه تاثیری در برطرف کردن جوش‌های صورت ...

25. پایگاه اطلاع رسانی رجا - rajanews

در اسفند 93 محمد جواد ظریف در مصاحبه با هفته نامه اصلاح طلب «صدا» و در حالی که با ...

26. خانه صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی

رئیس قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان ...

27. مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با بیش از ۳۲ سال تجربه در حوزه های آموزش کارکنان دولت ...

28. نامه نیوز - namehnews.ir

سايت خبری شامل خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی سیاسی در نامه نیوز

29. پايگاه اطلاع‌رساني رجانيوز

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم: