پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۰۳

با اسباب بازی های لگو ماشین بتموبیل را بسازید و برنامه نویسی کنید

1. با اسباب‌بازی‌های لگو ماشین بتموبیل را بسازید و برنامه نویسی کنید ...

18 مه 2018 ... امروز لگو (Lego) از یک خط تولید اسباب بازی‌های قابل اتصال جدید رونمایی کرده است ، که Powered Up نام دارد. و مانند سری اول تولیدات به این نام، یک ...

2. با اسباب بازی های لگو ماشین بتموبیل را بسازید و برنامه نویسی کنید

18 مه 2018 ... امروز لگو (Lego) از یک خط تولید اسباب بازی های قابل اتصال جدید رونمایی کرده است ، که Powered Up نام دارد. و مانند سرÛ.

3. ساخت بتموبیل لگویی(اسباب بازی شده) - آپارات

31 مارس 2018 ... Master Builder از سری فیلم های آموزش ساخت اسباب بازی برای لگو ها! ... قسمت اول: بتموبیل(لگو بتمن مووی) تلگرامم: Telegram.me/LEGO_Team ... تشکر از شما(!) حتما شما هم همین کار رو کنید لطفا(!) ... ست لگو ماشین بتمن ( بتموبیل ) کد 7105 ... خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

4. با وسایل ساده قفسه اسباب بازی مخصوص لگو بسازید | ساختنی

27 فوریه 2018 ... در این ساختنی آموزش ساخت قفسه اسباب بازی با حلقه گلدوزی را یاد می گیرید. این قفسه اسباب بازی برای اسباب بازی های ریز مثل لگو و آدمک ها و ماشین های کوچک طراحی شده و اتاق ... برنامه نویسی (نرم افزار) ... از قفسه اسباب بازی برای نمایش عروسک های لگو استفاده کنید، باید داخل ... مجموعه آموزشی ربات برنامه پذیر.

5. آپارات - اموزش ساخت لگو

لگو-اموزش ساخت ماشین بیرون جاده ای با کد۳۰۲۸۳ ... آموزش ساخت جت پک بتمن فضایی در بازی لگو بتمن3 ... لگو-اموزش ساخت لگو کامیون از لاین سیتی با کد 4203.

6. با لگو، ربات بسازید | ITIRAN

19 سپتامبر 2017 ... ... و برای ساخت اسباب بازی های رباتیک واکنش دهنده به محرک های مختلف، به کار می‌آیند. ... به علاوه 843 تکه لگو معمولی و صفحه بازی متصل به برنامه مخصوص نیز ... اما برای شروع پروژه بعدی، باید ربات قبلی خود را از هم باز کنید که ممکن ... بعد از پایان برنامه نویسی با فشار دگمه شروع، ربات آماده اجرای فرامین شماست.

7. میکروسکوپ ساخته شده با لگو که واقعا کار می کند! - دیجیاتو

19 جولای 2014 ... چندی پیش در مطلبی ده کاربرد ساده اسباب بازی های لگو را نشان تان دادیم. اما جالب است بدانید فقط ابزار ساده نیستند که می توان با لگوها ساخت. ... برای دریافت اطلاعات جزئی تر و دیگر محصولات کارل مریمان به سایت شخصی او مراجعه کنید. ... ابزار آموزشی جدید لگو اصول برنامه نویسی را به کودکان دبستانی می آموزد.