پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۲۵

با این فناوری جدید گربه ها پادشاهی می کنند رباتی که اجازه پر زدن به هیچ پشه ای را نمی دهد

1. انسان ها به ربات های سفید اعتماد بیشتری دارند / آیا تکنولوژی آینده ...

4 آگوست 2018 ... نتایج یک پژوهش جدید و جالب نشان می دهد حتی ربات ها نیز قربانی نژادپرستی انسان ها می شوند. این موضوع تا حد زیادی به رنگ و طراحی ربات ها مرتبط است. ... یک مطالعه جدید نشان می دهد که احتمال دارد انسان ها برای انتخاب ربات نیز بر اساس ... و این نشان می دهند حتی سازندگان ربات ها نیز با تعصب به ماجرا نگاه می کنند.

2. با این اختراع، دیگه هیچ گربه ای از روی دیوار رد نمیشه - آپارات

21 مارس 2017 ... با این اختراع، دیگه هیچ گربه ای از روی دیوار رد نمیشه. 869 بازدید · 40. طراحی قایق تاشو ... تبدیل آلودگی به جوهر در آزمایشگاهی در MIT. 246 بازدید.

3. جذاب‌ترین پیشرفت‌های صنعت رباتیک در جهان - برترین ها

2 دسامبر 2017 ... یکی از این جدید ترین ربات های تولید شده به این منظور ecosub نام دارد، ... آنها را بر عهده دارد و حرکات هر کدام از آنها را به صورت لحظه ای کنترل می کند. ... این دو ربات با استفاده از فناوری هایی تولید شده اند که هیچ سازمانی به جر ... استفاده از ماژول های مکانیکی پیچیده در این ربات ها به آنها اجازه می دهد تا به ... پر بیننده ترین.

4. برترین نوآوری ها و گجت های دنیا

13 ژوئن 2018 ... در این متن برخی از مهم ترین گجت ها و فناوری های این چند وقت اخیر را در ... ماهواره GOES-16 که سال پیش پرتاب شد، هر 30 ثانیه، مناطق پر خطر را اسکن می کند که این یعنی دست کم ... (گم شدن هواپیمای مالزی روی آب های آزاد که کسی هنوز هم دقیقا نمی داند کجا .... این گجت شرکت «لگو» به بچه های هفت تا دوازده ساله اجازه می دهد با ...

5. نقش ربات های آینده در خانه و زندگی شخصی ما - دیجیاتو

23 آوريل 2015 ... اگرچه این بار برای داشتن آنها لازم نیست درگیر ستیز با نظام برده داری بشویم. این خدمتکاران که در زندگی روزمره ما نقش پیش خدمت همه کاره را دارند ربات هایی ... ربات ها هم اکنون نیز در خیلی از کار ها به جای انسان فعالیت می کنند. .... شدن در فرایند تولید فناوری ها و تجهیزات جدیدی که احتمال دارد حتی ذره ای برای مصرف ...

6. Ready for mortgage advice? - Daneshmand Magazine

15 دسامبر 2017 ... مناسب با هر بودجه و سلیقه ای، برای هدیه دادن به عزیزانتان ... This communication is not to induce a breach of any existing agency relationships. .... عالوه بر این ربات جدید با مخزن انفجاری برای ... برخورد آن با انسان ها به هیچ وجه ایمن نیست، اما ..... قانونی شما که به ریلتور اجازه می دهد به نیابت شما ...... خود را پر می کند.

7. Pardis Feb 2018 Digital Edition by Pardis Monthly Magazine - issuu

8 فوریه 2018 ... مقام‌هاي آمريکايي با استقبال از اين رويکرد توقف رويارويي نسبت به ادامه آن ايراز اميدواري کردند . ... از سر استيصال براي بر هم زدن يک توافق مستحکم چندجانبه » است . .... زيادي از خود نشان نمي‌دهد ، اما به شدت عملکرد مديران جديد را زير نظر دارد و ..... که به داخل کاخ ريخته اند و گنجه ها و کشوهايمان را باز مي کنند .

8. دانلود نرم افزار

از آنجایی که این نرم افزار بطور کامل از فرمت AVI پشتیبانی میکند، برای افرادی که با نرم افزارهای قدرتمند میکس مانند Adobe Premiere کار می کنند کاربرد فراوانی ...

9. https://www.shabakema.com/video/84/%D8%A2%D9%85%D9%88 ...

این نوار حفره های پیچ را پر می کند و باعث می شود که پیچ را به سادگی خارج کنید. ... با دیدگاهی دیگر پزشکان پشم ها را پنجره ای به شوی بدن انسان می دانند. .... را پیش بینی کند و سپس به این ربات آموختند که هر بازو را تکان دهد و اجسام را نگه دارد. ...... در جهانی که ما در آن زندگی می کنیم، مناطقی هستند که هیچ کس اجازه ورود به آن ها را ندارد.