سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۵۸

با عزت و شرف در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستادگی می کنیم

1. ایرنا - خرازی: جهان مقابل زیاده خواهی های آمریکا ایستادگی کند

1 روز پیش ... خرازی: جهان مقابل زیاده خواهی های آمریکا ایستادگی کند ... امروز در برابر دنیا و از جمله چین با مشکل تراشی های تجاری خود مانع ایجاد می کند و لازمه همکاری ...

2. حبیبی: آمریکا آرزوی شکاف بین دولت، ملت و نظام را به گور می‌‌برد ...

1 جولای 2018 ... دبیرکل حزب موتلفه‌اسلامی گفت: آمریکا آرزوی شکاف بین دولت، ملت و نظام را به ... در برابر غرب، به خصوص آمریکا و عدم تسلیم در برابر زیاده خواهی‌های دشمن حرف دل ملت است. ... قوه توصیه می‌کنیم پشت سر رهبری انقلاب متحد و یکپارچه در مقابل آمریکا ... غربی و عربی ایستاده اند و از شرف و عزت اسلامی خود دفاع می کنند.

3. ایران و عراق در برابر زیاده خواهی های آمریکا مقاومت می کند - موج - قطره

26 ژوئن 2018 ... ایران و سوریه در برابر رژیم صهیوینستی و زیاده خواهی های آمریکا و برخی ... مشاور امور بین الملل و زیاده خواهی های آمریکا و برخی کشورهای غربی ایستادگی می کنیم. ... خسروپناه در گفت وگوی مشروح با فارس: پیوندی بین دانشگاه و جامعه ...

4. حبیبی: تغییر تیم اقتصادی دولت اجتناب‌ناپذیر است/ مردم شاهد مجازات‌ ...

1 جولای 2018 ... دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های ارزی دولت جواب نداده ... ملت در برابر غرب، به خصوص آمریکا و عدم تسلیم در برابر زیاده خواهی‌های دشمن حرف دل ملت است. ... قوه توصیه می‌کنیم پشت سر رهبری انقلاب متحد و یکپارچه در مقابل آمریکا ... غربی و عربی ایستاده اند و از شرف و عزت اسلامی خود دفاع می کنند.

5. بازخوانی سخنان رهبری با دانشجویان در سال گذشته از دغدغه رهبر انقلاب ...

21 مارس 2017 ... سال گذشته رهبر معظم انقلاب بیش از 5 دیدار با اساتید، دانشجویان، نخبگان ... حضرت آیت الله خامنه ای سپس، نگاه به آینده کشور را از دغدغه های دانایان، خردمندان و .... اگر می خواهیم در مقابل جبهه استکبار ایستادگی کنیم و به عزت و شرف شایسته ..... آمریکا، بر اساس افزون طلبی و زیاده خواهی است که در طول سالیان متمادی این ...

6. مسئاله جمعیت، مسئاله اساسی و مهم کشور است - باشگاه خبرنگاران

18 مه 2018 ... امام جمعه میبد با تاکید بر این موضوع که در کشور مانیز کاهش جمعیت در یک دهه اخیر .... با عزت و شرف در برابر زیاده خواهی‌های آمریکا ایستادگی می‌کنیم ...

7. خرازی: جهان مقابل زیاده خواهی های آمریکا ایستادگی کند - ایرنا | خبر ...

1 روز پیش ... خرازی: جهان مقابل زیاده خواهی های آمریکا ایستادگی کند ... های آمریکا علیه ایران را ظالمانه توصیف کرد و گفت جامعه بین المللی باید مقابل آمریکا ایستادگی و با تحریم های این کشور علیه ایران مقابله کند. ... 10 تغییری که ابرقدرت شدن چین به وجود می آورد ... کوشکی: هیچ گاه نمیتوانیم روسیه را به عنوان دوست قلمداد کنیم.

8. آیت الله سلیمانی : مشکل آمریکا و متحدانش اصل نظام جمهوری اسلامی است ...

26 مه 2018 ... نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه به لطف خداوند ... راه ما مقابل غرب ایستادگی است چرا که هر جا ما مقابل زیاده‌خواهی غربیان کوتاه آمدیم آنها ... نباید به سادگی به اروپا اعتماد کنیم و با آنها به مذاکره بنشینیم بلکه در صورتی ... آیت الله سلیمانی : وحدت ملی راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

9. گزارش کامل راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن +حواشی و تصاویر - صراط نیوز

11 فوریه 2015 ... صراط: مراسم راهپیمایی با شکوه 22 بهمن از دقایقی پیش در تهران و همزمان در بیش ... کشورمان پایمال شود و ما برای حفظ عزت و شرف ملتمان تا پای جان خود می‌ایستیم. ... قرص و محکم به میدان بیاید و در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا ایستادگی کنند. .... مذاکره کننده حمایت می‌کنیم تا مذاکرات در چارچوب عزت و اقتدار ملی انجام شود.

10. گذشت آن زمانی که ایران را تهدید می‌کردید - ایسنا

13 آوريل 2018 ... با ابتکار و بصیرت امام عزیز ما در ۲۹ فروردین ارتش ایران جان جدیدی گرفت. ... اسلامی گفت: آن روزها دشمنان انقلاب بازوی توانمند انقلاب را ارتش می دانستند؛ لذا نوک ... امروز کشور ما در مقابل زیاده خواهی قدرت های دنیا ایستاده‌است. ... کمر همت ببندیم تا این عزت را حفظ کنیم. ... مردم ایران مقابل آمریکا ایستادگی خواهند کرد.

11. روابط بین الملل وسیاست گذاری عمومی

عوض زاده با تاكيد بر اينكه آمريكا هرگز به دنبال ثبات سياسي و تشكيل دولتي ..... است یعنی مماشات بیش از حد در قبال زیاده خواهی های رژیم غاصب صهیونیستی . .... که روزگاری با جمال عبدالناصر ، برای عزت از دست رفته اعراب می جنگید به چنان ... می کنیم که ایستادگی در برابر ایدئولوژی های عربستان سعودی منطقه را به آشوب می کشد .

12. سال ایستادگی - سازمان تامین اجتماعی

با نگاهی تحلیلی، در جریان یک نشســت، ضمن برشمردن. فعالیت .... به میدان رقابت و سهم خواهی جناح ها و گروه های مختلف .... ما هر روز قسمتی از این معدن را می بریم و هزینه می کنیم ..... که در کمیســیون اجتماعی مجلس تصویب شده و در شرف ...... افزایش دستمزد کارگران، حدود دو برابر نرخ تورم بودیم. ..... در ســال های اخیــر، زیاد کلمه رکــود برای.

13. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم از مردم برای حضور در تظاهرات 13 آبان ...

3 نوامبر 2017 ... شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با صدور اطلاعیه ای از مردم متدین و ... در برابر خوی استکباری نظام سلطه و نفی هرگونه زورگویی، زیاده ‌خواهی و افزون ‌طلبی، بالندگی بیش از پیش نظام کارآمد دینی و عزت و شرف روزافزون محور مقاومت و سعادت مردم ... ‌های مایه مباهات ایران اسلامی در هفته ‌های اخیر از اهمیت خاصی برخوردار می ...

14. جهان نيوز - دولت طلبکار شد/ منتقدان برجام عذرخواهی کنند!

14 مه 2018 ... او خروج از برجام را پاسخی برای تحقیر آمریکا در برابر ایران می‌داند. ... 8-در شرایط حساس کنونی که بار دیگر ، دولت زیاده خواه امریکا ، زبان به تهدید ایران ... یکپارچه و یک صدا ، در مقابل ناقضان عهد، ایستادگی و از حقوق خود دفاع خواهند کرد. ...... عذر خواهی میکنیم که ترامپ فقط با یک طرفه العین برجام را پاره کرد عذر خواهی ...

15. مذاکره با آمریکا ممنوع است - بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر

بـه ارزش هـای انقـاب مـی زننـد کـه ادعـای همراهـی ... کســانی کــه بــرای والیــت نســخه رابطــه بــا آمریــکا را. مــی ... تکـرار مـی کنیـم انقـدر هـم تابلـو عمـل کردیـم کـه رهبـر ... آرمــان خواهــی امروزمــان ایــن اســت، بایــد فکــر کنیــم .... گروه مذاکره کننده در برابر ۳ کشور اروپایی)فرانسه،انگلیس .... ســالروز مباهلــه و ایســتادگی پیامبــر اســالم.

16. خواب‌آشفته‌اروپا‌تعبیر‌نمی‌شود - روزنامه کیمیای وطن

10 ژوئن 2018 ... بـا ایـن خصوصیـات نصرت بخـش و عزت آفریـن، بـه. تبییـن هفـت .... عظمــت و ایســتادگی او، عصبــی و آشــفته اســت و بــا ... انفعــال و ضعــف نمی شــویم و در برابــر زیاده خواهــی ..... و مــا االن زیرســاخت های آن را فراهــم می کنیــم ..... زیــاده خواهــان صهیونیســتی و آمریکایــی ...... تمــام عــزت و شــرف قــوم بــه دســت اوســت و او.

17. بررسی نگرش زنان در معرض خشونت خانگی به حفظ و پایداری خانواده

بحث و تفسیر: نتیجه گیری، مقایسه یافته های پژوهشی با پیشینه پژوهش و تبیین آن ها؛ .... همچنان که نگاه عزت مدارانه به آیندهای روشن، رسالت اساسی نخبگان .... در ایاالت متحده آمریکا، از هر 4 زن و از هر 7 مرد باالی هجده سال یک نفر از خشونت شدید ... به احتمال زیاد همسر و فرزندان خود را مورد سوء استفاده قرار می دهند )اسفند آباد و امامی پور، ...

18. اسرائیل - نشریه میهن

49 میهمان(حمید آصفی)دامگه اسرائیل، آمریکا، ارتجاع عرب ... از سیصد انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس و جنایات دولت اسرائیل رامحکوم می کنیم! ... ما می دانیم که مسئلۀ فلسطین جدا از جنبه های نظری با عواطف و عالیق انسانی .... زیاده خواهی آسیب هایی را به کشور و مردم ایران زده است. ...... اینک یهودیان اروپا در برابر ...... احساس عزت کردم ”.

19. 868 K

الملل متناسب با. خواسته. های. ایران. نیست. بر این اساس سؤال جدی این است که ... منطقی می. توان ریشه. های تعارض پایدار ایران و آمریکا را مورد. تجزیه و تحلیل قرار. داد ؟ به گونه .... ای دیگر ایجاد کنیم .... برابر. غرب. برای. خود. تعریف. کرده است. این. هویت. نه. بر. اساس. ساختار. های ...... شرف، غرور، عزت و ... ان فشار و تهدید و زیاده خواهی از.

20. فروردین 1394 - تلنگری بر تاریخ

7 آوريل 2015 ... در دنیایی که یهودیان با زیاده طلبی های خود بنا نهاده اند، مواجهه هرروزه با چنین انسانهای .... ( زنبورهای ویتنامی با سربازان امریکایی می جنگند). .... (فکر می کنم آن قدر به انقلاب خدمت کرده ام که فرزندانم گرسنه نمانند) .... مدت بیست سال در بیابان های لیبی تار و مار کرد و در نهایت بر فراز دار ، سرود عزت و شرف اسلام را زمزمه کرد.

21. مرکز بهداشت شرق تهران - کلام ولایت(آرشیو تا آذر95)

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به کلام امام (ره) که مجلس را در رأس امور می ...... هر مقدار در مقابل زياده خواهي هاي طرف مقابل کوتاه آمده شود، آنها جلوتر خواهند آمد، .... ایران با این عظمت، تحقیر بشود [بهتر است]،توافق نکردن شرف دارد بر یک چنین توافق کردنی. ..... و جهت گیری توأم با ایستادگی واستقلال طلبی و عزت خواهی ملت ایران دشمن هستند.

22. 102 - افغان جرمن آنلاین

امیر با مشت های آهنین میخواست بنیاد افغانستان جدید و حکومت مرکزی قوی را بگذارد .... تلویزون های افغانی اضافه کنم که باید در نظر داشته باشند که معذرت خواهی و یا ..... با پوشش برقه عيالداری خود، مادر و خواهر خود به شخصيت های با شرف باعزت با ناموس ..... و دوست داشتنی افغان جرمن آنلاین دشنام، بد و رد گفته که ديگر زياد گرديده است .

23. سخنرانی سید حسن نصرالله در مهرجان الانتصار (جشن پیروزی) - مقاومت ...

22 سپتامبر 2006 ... صمودكم ومقاومتكم فضح أمريكا ورفع منسوب الوعي والعداء الوعي قبل العداء ليس في ..... جهان را شگفت‌زده کردید و حقا ثابت کردید ملتی بزرگ، با عزت، وفادار و دلیر هستید. .... ما این‌جا و به واسطه‌ی خون شهیدانمان پیش‌دستی و اعلام می‌کنیم هر سخنی در لبنان مبنی ... رکن یکپارچگی لبنان، سروری لبنان در برابر زیاده‌خواهی‌های ...

24. دانلود مستند 7 دقيقه تا تل آويو با کيفيت هاي متفاوت - ثريا، ديدباني ...

26 نوامبر 2014 ... "7دقيقه تا تل آويو" تازه ترين مستند دفاعي مجموعه ثريا مي باشد. با توجه به درخواست هاي مکرر بينندگان، اين مستند از شبکه اول سيما باز .... در عوض امنيت تاج و تختش تسليم آمريکا و اسراييل کرده. ..... باتشکر بسيار زياد از برنامه جهادي شما. ..... عزت نفس و قدرت بي بديل رو براي همه مهندسين نظامي ايران طلب مي کنم.

25. صدای معلم | استاد مصطفی ملکیان : " شرف ام به این است که معلم ام "

21 آوريل 2015 ... ما باید از اول جوری رفتار کنیم که بچه ها بدانند؛ علم یک شرف است، معرفت ... علی بن ابیطالب در نهج البلاغه جمله ای دارند که می گویند: "چقدر نیک است که ثروتمندان در برابر فقرا، تواضع و ... این نوع عجز و لابه ها با عزت نفس یک انسان منافات دارد. .... که دارند نسل های آینده ات را می سازند نمی دهی می خواهی به چه کسی بدهی؟

26. Institute for Strategic Studies Crimea سیاست خارجی جمهوری اسلامی ...

بـیـداری اسـلامـی ، جـداسـازی اسـلام حـقـیـقـی از اسـلام امـریـکـایـی ، هـمـگـرایـی مـلل ... نظام های سیاسی می توانند با اتخاذ تصمیمات و سیاستگذاری ها منافع ملی خود را تبیین .... پـیـرامـون اصول سیاست خارجی جمهوری اسلامی را بررسی و تبیین می کنیم . ..... منافع ملی ، نماینده واقعی نظام اسلامی و عزت ، ایستادگی و تدبیر ملت ایران باشد.

27. روزنامه رسالت94/2/22: دكتر سيد عبدالله متوليان در گفتگو با رسالت ...

12 مه 2015 ... ... عدم اعتماد به آمريكا و ضرورت ايستادگي در برابر زياده خواهي غرب و تكيه بر توانمنديها و ظرفيت هاي داخلي و اقتصاد درون زا مي داند. آقاي متوليان مدعي ...

28. فیش‌های مرتبط با سوره مبارکه فصلت آیه 30

استقامت؛ ویژگی امام خمینی تا پایان عمر تا روزهای آخر زندگی، هیچ كس در حرف و عمل امام بزرگوار ما، نشانی از افسردگی و تردید و خستگی و وادادگی و تسلیم‌طلبی پیدا نكرد.

29. چرا اهل تسنن دست بسته نماز می خوانند! | شهر سوال

با عرض سلام در پاسخ به اینکه حضرت علی (ع) و اهل بیت (ع) متعلق به تمام جهان هستند، باید عرض بکنم در این قضیه هیچ شکی نیست و خدای متعال، خاندان طهارت را برای تمام جهانیان به رهبری برگزیده است.

30. جستار - دشمن‌شناسی - KHAMENEI.IR

من البتّه نمیخواهم وقت را حالا صرف پاسخگویی به اباطیل و یاوه‌گویی‌های این رئیس‌جمهور شارلاتان و بی‌چاک‌دهن آمریکا بکنم؛ این واقعاً لزومی ندارد.

31. ضرباهنگِ سرنگونی قپه ها و عمامه های ولایی! | وب سایت رسمی ...

با فیلتر کردن تلگرام، و با فرو کشاندنِ اینترنت، نظام ولایی، رسماً در برابر چهل میلیون ایرانی ( همه ی مردم ایران از کوچک و بزرگ) سینه سپر کرده که: این منم که تعیین می کنم مردم چه بگویند و چه نگویند!

32. کدام آیه قرآن درباره حجاب است؟ | شهر سوال

با عرض سلام اولا بیان شدن یا نشدن حد و حدود در قرآن، ملاک اهمیت نیست. همان گونه که نماز یکی از مهم ترین مسائل دینی است اما در قرآن تعداد رکعات و ...