یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۲۶

با پذیرش FATF خود را در دام دسیسه غربی ها گرفتار می کنیم

1. فارس از همکاری ۲ ساله با FATF گزارش می‌دهد تاثیر «تقریبا هیچ ...

10 جولای 2018 ... در حالی دولتمردان، مدام بر اجرای خواسته‌های FATF تاکید کرده و می کنند که ۲ ... و در این دوره زمانی، کشورمان گرفتار مشکلات بانکی فراوانی با کشورهایی مانند ... تاثیر « تقریبا هیچ» همکاری با FATF بر بهبود روابط بانکی ایران در ۲ سال اخیر ... ویژه اقدام مالی (FATF) با انتشار بیانیه عمومی خود، از توافق با ایران خبر داد.

2. فتحی:چاره‌ای جز پیوستن به FATF نداریم/ ملکشاهی:می خواهند به بهانه ...

2 ژوئن 2018 ... اساسی ترین کارکرد این سازمان بانکی است، ولی آیا این سازمان می تواند از تحریم های ما جلوگیری کند؟ ... دارد و پذیرش یا رد آن برای آینده اقتصادی کشور تبعاتی خواهد داشت. ... برای اینکه بتواند عضو FATF شود، باید لایحه های خود را اصلاح کند. .... که حداقل منویات آمریکایی ها در رابطه با انقلابیون دنیا را عملی کنیم، چون ...

3. آیا با پذیرش تعهد FATF، مشکلات مراودات بانکی حل خواهد شد؟ - مشرق نیوز

سرویس اقتصاد مشرق - برخی بانک‌های کشور در مسیر اجرای توافق با FATF خود تحریمی ... این مسیر تحریم افراد حقیقی یا حقوقی که ظالمانه مورد تحریم غرب قرار گرفته بودند ... دچار مشکل شد ولی این مشکل با دور زدن تحریم ها، حل می گشت و در نتیجه 10 تا 15 ... امریکایی ها در یک هوشمندی استراتژیک موفق شدند، به لیست تحریم های خود با ...

4. خطر FATF از برجام بیشتر است/ عضویت در این معاهده به منزله پذیرش ...

11 ژوئن 2018 ... ... خطر FATF از برجام بسیار بیشتر است و باید خود را از این تله رها کنیم. ... وی با اشاره به اینکه باید دقت کنیم تا با دست خودمان تحریم ظالمانه ... تعهدات آن می‌تواند خطری باشد که ما با دست خودمان آن را ایجاد می‌کنیم. ... گفت: عضویت در FATF به منزله پذیرش تحریم‌های ظالمانه غرب برای ۲۳۰ .... پربازدید ها; پربحث ترین ها.

5. ایرنا - «FATF» را نپذیریم سیستم بانکی کشور قفل می‌شود

8 مه 2018 ... این قانون مجموعه‌ای از همان لوایحی است که با نام FATF شناخته شده‌اند. ... خارجی خود در قبال جنبش‌های آزادیبخش چون حماس و حزب‌الله که غرب آنها را تروریست ... ضمن اینکه واقعاً با پذیرش FATF تمام راه‌های ما برای کمک به جنبش های .... مبارزه با پولشویی در بازارهای مختلف مالی را در سرتاسر جهان انجام می دهد و ... ارسال دیدگاه ها.