سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۳۴

برانکو: نمی گذاریم موفقیت ها ما را به خواب ببرد

1. موفقیت‌های اخیر نباید ما را به خواب ببرد/ دلیل تأخیر در تمدید قراردادم ...

13 ژانويه 2018 ... برانکو در ادامه اشاره کرد: موفقیت پرسپولیس علاوه بر سطح ایران باید در سطح آسیا هم باشد این نتایجی که کسب کرده‌ایم به هیچ عنوان ما را نباید به ...

2. برانکو: مجبور نیستیم فردا برنده باشیم! :: ورزش سه

28 فوریه 2018 ... به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ با کارنامه سه پیروزی در ... در تمام دربی ها هواداران با تمام اتمسفر حضور داشتند و این بازی ها در فضای ... هر دو سیستم برای ما موفقیت داشته و ما در این خصوص هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم.

3. تمجید برانکو از تیم کی روش :: ورزش سه

14 آوريل 2018 ... برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس بعد از قهرمانی دوباره این تیم در لیگ برتر یکی از ... ما همه اطلاعات را نمی دهیم اما باید اطلاعات درست را به مردم بدهیم. ... خیلی ها به من گفتند به پرسپولیس نرو اما به تیم و پتانسیل باشگاه و از همه بیشتر به دانش و تجربه .... ابراز امیدواری امیر قطر به موفقیت قطر در 2022.

4. برانکو راز موفقیت پرسپولیس را فاش کرد! - خبرگزاری برنا

9 سپتامبر 2017 ... به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی ... سرمری سرخ‌پوشان گفت: این راز موفقیت ما در لیگ و جام قهرمانان است و ...

5. برانکو: الجزیره خطرناک است اما ما کاملا آماده‌ایم - ایسنا

6 مه 2018 ... ... اجتماعی · بین الملل · ورزشی · استان ها · عکس · ویدئو · گرافیک · ایسنا+ · بازار ... به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با ... بازی‌ای که هرکسی می‌تواند از آن لذت ببرد. ما همیشه به اجرای فلسفه خودمان اصرار داریم. فلسفه مان هم مشخص است تا بیشترین موفقیت را کسب کنیم.