شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۱

برخی تحریک کنندگان به تجمع در کازرون دستگیر شده اند اوضاع تحت کنترل است

1. تظاهرات ۱۳۹۶ ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

فراخوان شرکت در این تظاهرات که در آغاز «نه به گرانی» (پویش اعتراضات و تجمع مردمی) .... دانشگاهی هستند، از شبکه‌های اجتماعی به خوبی سر درمی‌آورند، از اوضاع جهان شناخت .... و پدیده شاندیز در مشهد بود که «با تحریک برخی عوامل سودجو به ناآرامی کشیده شد .... تن در پایتخت بازداشت شده‌اند و معاون امنیتی انتظامی فرمانداری تهران مدعی است ...

2. برخی تحریک کنندگان به تجمع در کازرون دستگیر شده اند/اوضاع تحت ...

18 مه 2018 ... برخی تحریک کنندگان به تجمع در کازرون دستگیر شده اند/اوضاع تحت ... و پلیس در محل تجمع مستقر بوده و در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است.

3. برخی تحریک کنندگان به تجمع در کازرون دستگیر شده اند/اوضاع تحت ...

18 مه 2018 ... برخی تحریک کنندگان به تجمع در کازرون دستگیر شده اند/اوضاع تحت ... و پلیس در محل تجمع مستقر بوده و در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است.

4. ناآرامی در کازرون: یک کشته و 6 زخمی / استاندار فارس: اوضاع تحت ...

17 مه 2018 ... با وجود اینکه هیچ گونه دستگیری در روز گذشته وجود نداشت اما برخی گروهها، ... دعوت به تجمع و آشوب در کازرون درحالی صورت گرفته است که پیش از این ... حاکی از آن است که برخی افراد در پی سنگ‌اندازی معترضان به‌شدت زخمی‌ شده‌اند. ... نفر در تجمعات کازرون/ اوضاع تحت کنترل است/ درگیری‌های پراکنده‌ همچنان وجود دارد

5. تجمعات مشکوک در کازرون - خبرگزاری فارس | خبر فارسی

17 مه 2018 ... وزارت کشور :طرح جدید در کازرون، متوقف شده است مرکز اطلاع رسانی . .... برخی تحریک کنندگان به تجمع در کازرون دستگیر شده اند/اوضاع تحت کنترل است ... درگیری های پراکنده، در مجموع شرایط و اوضاع این شهرستان تحت کنترل است.

6. ناآرامی در کازرون و به آتش کشیدن مرکز پلیس - خبرگزاری تابناک ...

17 مه 2018 ... این شهر در مسیر استان فارس به بوشهر است و از سنوات گذشته بحث ... اسماعیل تبادار استادار فارس روز پنجشنبه اما خبر داد اوضاع شهر کازرون تحت کنترل است. .... برخی تحریک کنندگان به تجمع در کازرون دستگیر شده اند/اوضاع تحت ...

7. از سیر تا پیاز "درگیری در کازرون" - فرارو

19 مه 2018 ... در ویدیو‌هایی که از این تظاهرات منتشر شده معترضان شعار می‌دادند: «دشمن ما ... گفته می‌شود در آن شب ده‌ها نفر بازداشت شدند که تظاهرات کنندگان به محل بازداشت این افراد حمله کردند. ... سه روز گذشته کازرون گفت: «تجمع مردم در سه روز گذشته، باعث دستگیری ... او گفته است برخی از این افراد پیشینه کیفری داشته اند.

8. گزارشی از حوادث کازرون - ایسنا

19 مه 2018 ... به گزارش ایسنا، تجمع‌های کازرون، از روزهای ابتدایی سال 97 در قالب ... این منبع آگاه با تصریح بر این موضوع که حساب مردم کازرون از حساب تجمع کنندگان غیرقانونی جدا است، ... پراکنی و تحریک و تهییج مردم زمینه ساز ایجاد چنین شرایطی شده‌اند. ... هم اعلام کرده که شرایط کازرون تحت کنترل و آرامش نسبی برقرار است.

9. بازگشت آرامش به کازرون - ایران آنلاین

19 مه 2018 ... ایران آنلاین-بازگشت آرامش به کازرون : در پی درگیری های آخر هفته، یک نفر ... کننده داشتند و هتاکی می‌کردند نیز توسط ضابطان قضایی دستگیر شدند. ... پراکنی و تحریک و تهییج مردم، زمینه‌ساز ایجاد چنین شرایطی شده‌اند.» ... اسماعیل تبادار، استاندار فارس روز پنجشنبه اما خبر داد اوضاع شهر کازرون تحت کنترل است.

10. Iranian.de

۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۶۳ درصد مساحت ایران دچار خشکسالی شدید و بسیار شدید است وضعیت خشکسالی در ...

11. انقلاب ۱۳۵۷ ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

معترضان در روزهای منتهی به ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ در تهران