پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۲۱

بلژیک سفیر اسرائیل را به دلیل تروریست خواندن کودکان فلسطینی فراخواند

1. حمله اسرائیل به کاروان کمک‌رسانی غزه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

برخی کشورها در اعتراض به این اقدام سفیر اسرائیل را فراخواندند. ... فلسطین: کودکان فلسطینی به یادبود فعالان جانباخته در این حمله، شاخه‌های گل را به دریا ریختند. ... سیکا: سومین دوره اجلاس سیکا در بیانیه پایانی خود اسرائیل را به دلیل یورش به ... بلژیک: استیون واناکر، وزیر امورخارجه بلژیک ضمن تأسف‌برانگیز خواندن ابعاد این ...

2. بلژیک سفیر رژیم صهیونیستی را احضار کرد - ایسنا

15 مه 2018 ... سفیر رژیم صهیونیستی در حالی به وزارت امور خارجه بلژیک احضار شده که نیروهای این رژیم در روزهای گذشته حملاتی وحشیانه به معترضان فلسطینی ...

3. «احضار سفیران اسرائیل در بلژیک و ایرلند در واکنش‌ها به فاجعه غزه ...

15 مه 2018 ... وزارت خارجه ایرلند نیز با احضار سفیر اسرائیل در دوبلین مراتب نگرانی ایرلند را از ... و آمریکا را برای مشورت درباره آخرین تحولات امنیتی در غزه فرا خواند. ... روز دوشنبه ده‌ها هزار شهروند فلسطینی در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل ... با تایید عملیات تروریستی؛ اردوغان سازمان گولن را به طراحی نقشه ترور خود ...

4. ترامپ مرگ اسرائیل را جلو انداخت - اخبار تسنیم - Tasnim

17 مه 2018 ... انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس، بحران فلسطین را وارد مرحله تازه‌ای کرده که ... در طول 23 سال گذشته رؤسای جمهور آمریکا به دلیل تبعاتی که انتقال سفارت به قدس داشت هر 6 ماه یک‌بار این مصوبه را با امضاء خود به تعویق می‌انداختند. .... بلژیک سفیر اسرائیل را به دلیل تروریست خواندن کودکان فلسطینی فراخواند ...

5. عبارت «ضد اسرائیلی» منجر به جمع آوری مجله کودکان در فرانسه شد ...

26 دسامبر 2017 ... آلیزا بن نون، سفیر اسرائیل در فرانسه نیز مجله «یوپی» را به تدریس ... روند صلح فلسطینیان با اسرائیل پس از رای مجمع عمومی به کدام سو می رود؟

6. ترکیه خواهان خروج سفیر اسرائیل از کشور شد - BBC News فارسی

15 مه 2018 ... در پی کشته شدن حدود ۶۰ فلسطینی به دست نیروهای اسرائیل در غزه، ... حق نشر عکس Reuters Image caption مادری که کودک هشت ماه اش را به علت گاز اشک آور از دست داده است. وزارت خارجه ترکیه سفیر آمریکا را هم برای مشورت به وزارت خارجه احضار ... " شورش خشونت‌آمیز" کرده‌اند و معترضان را تروریست‌های حماس خوانده است.

7. سفیر اسرائیل از ترکیه اخراج شد

15 مه 2018 ... همچنین خبرگزاری آناتولی ترکیه اعلام کرد که به سفیر اسرائیل اعلام شده که کمال اوکم سفیر ترکیه در تل آویو نیز برای مشورت به آنکارا فراخوانده شده است. ... اسرائیل به مردم فلسطین و همچنین انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس گفت که آمریکا ... توبیخ دو فوتبالیست بزرگ به دلیل عکس گرفتن با « اردوغان» !

8. بلژیک سفیر اسرائیل را به دلیل تروریست خواندن کودکان ...

بلژیک سفیر اسرائیل را به دلیل تروریست خواندن کودکان فلسطینی فراخواند بلژیک سفیر رژیم صهیونیستی در این کشور که تمامی کشته شدگان جنایت اخیر اسرائیل در مرز نوار غزه را تروریست توصیف کرده بود، فراخواند.

9. بلژیک سفیر اسرائیل را به دلیل تروریست خواندن کودکان ...

بلژیک سفیر رژیم صهیونیستی در این کشور که تمامی کشته شدگان جنایت اخیر اسرائیل در مرز ...

10. ترامپ مرگ اسرائیل را جلو انداخت - اخبار تسنیم - Tasnim

در حال حاضر، به دلیل اقدامات سرکوبگرایانه 7 هفته گذشته رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در تظاهرات موسوم به «حق بازگشت» احساسات ضداشغالگری مردم فلسطین، در اوج خود قرار دارد و ظرفیت مقابله و مبارزه با این رژیم، در صحنه عمل در بالاترین حد ممکن است.

11. مشاجره در شورای امنیت در پی کشته شدن ۵۸ فلسطینی در غزه ...

... اسرائیل به مردم فلسطینی ... کودکان بی گناه دست به ... سفیر اسرائیل را ...

12. تازه‌ترین واکنش‌ها به تحولات غزه؛ اسرائیل بر دفاع از امنیت ...

... اسرائیل را به دلیل ... به گفته سفیر اسرائیل، حماس کودکان فلسطینی را به ...

13. رژیم صهیونیستی سفرای سه کشور اروپایی را فراخواند

... و بلژیک را فراخواند. ... شنبه هم به دلیل مشابه، سفیر ... اسرائیل" به ...

14. "اسرائیل به دنبال اختلاف افکنی بین ترکیه و فلسطین است"

احمد مجدلانی، عضو سازمان آزادی بخش فلسطین در گفتگو با آناتولی گفت: "اسرائیل به دنبال ...

15. نبرد ۲۰۱۴ اسرائیل و غزه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ارتش اسرائیل در پاسخ به این کار ۱۰ فلسطینی را به قتل رساند که دو نفر آنان زیر ۱۸ سال بودند و صدها نفر را نیز دستگیر نمود.

16. تظاهرات علیه آمریکا در بیروت؛ اردوغان دولت اسرائیل را ...

... را « تروریست» و « قاتل کودکان ... گروههای فلسطینی و ... المقدس را به اسرائیل ...

17. اسرائیل سفیر اتحادیه اروپا در سرزمین های اشغالی را احضار کرد

آکاایران: به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی "امانوئل ژیوفره"، سفیر اتحادیه اروپا در سرزمین‌های اشغالی را به دلیل انتقاد از لایحه نژادپرستانه "دولت-ملت یهود" احضار کرده است.

18. روابط اسرائیل و ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

روابط اسرائیل و ایران از زمان تولد اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل تا زمان انقلاب ایران در سال ۱۳۵۷ با اسرائیل هرگز به صورت روابط رسمی دیپلماتیک نبوده‌است.

19. «نفوذ» به جوانه‌های مقاومت؛ برنامه صهیونیست‌ها برای تربیت ...

به موازات اشغال فلسطین و اعلام تاسیس اسرائیل در مناطق اشغال شده فلسطینی، صهیونیست ها طرح نفوذ نرم در جوامع فلسطینی را با توسل به مقوله هایی چون صلح و زندگی مسالمت آمیز یهودی – فلسطینی کلید زدند.

20. تنش مجدد در روابط ترکیه و اسرائیل بر سر وقایع غزه | رادیو ...

اسرائیل در سال ۲۰۱۳ از ترکیه پوزش خواست اما در سال بعد از آن تنش میان دو کشور با حمله نظامی اسرائیل به غزه باز هم تشدید شد. اما در ژوئن ۲۰۱۶ (تیر ۱۳۹۵) با مذاکرات دو جانبه روابط دو کشور بهبود یافت.

21. اعلام خروج اسرائیل از یونسکو - Sputnik Afghanistan

... هاکوهن» سفیر اسرائیل در یونسکو را به فراخواند. اسرائیل ... را به دلیل ...