سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۹

بهشتی که داعش آرزوی آن را به گور خواهد برد! قانون تلگرام قانون جنگل مدرن است واکنش طنز کاربران به طرح ...

1. قانون تلگرام قانون جنگل مدرن است/ نمی‌توانیم اجازه دهیم همه‌ فعالیت‌ها و ...

16 آوريل 2018 ... اما در حال حاضر متأسفانه مدت‌هاست که ما بدون قیدو‌شرطی به تلگرام اجازه‌ی فعالیت آزادانه را داده‌ایم. ... داخلی مطرح بود، بحث حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران بود. ... مردم را به خطر انداخت، چکونه به این مشکل رسیدگی خواهد شد؛ یا محتوایی به دست ... و به هم ریخته ولی با یک عناوین زرق و برق دار یا یک قانون جنگل مدرن است.

2. مخبر - 1397/01/20 - استوري مهرداد ميناوند پس از سکانس تاثيرگذار ...

ورزش 3. بهشتی که داعش آرزوی آن را به گور خواهد برد!/ قانون تلگرام قانون جنگل مدرن است/ واکنش طنز کاربران به طرح جدید پیراهن تیم ملی فوتبال. باشگاه خبرنگاران.

3. طنز بی‌قانون روزنامه قانون (@b.ghanoon) • Instagram photos and videos

... روزنامه "قانون" ✏ #bighanoon telegram.me/BiGhanooon ... #bighanoon بی قانون 792 سه شنبه بیست و ششم تیر ماه 1397. Post. #farivarkharabati #bighanoon به عنوان یک اصل از بنده بپذیرید که سوسیس بندری هر چقدر. #afsanehjahromian # bighanoon کافی است شما بگویید چه تن‌تان است تا روان‌شناسان خیلی سریع به.

4. تارنمای طنز بی‌قانون :: صفحه نخست

بی قانون آنلاین، بی قانون، قانون، روزنامه، طنز، کارتون، کاریکاتور، باشگاه طنز پردازان، ... زندگی، تیغ زدن دیگران است. طنز روز. علی مسعودی‌نیا. واکنش نویسندگان فرانسوی به ... قلب حریف را شکافت و فواره‌ خون را به نظاره [...] ادامه مطلب. طرح روز. طنز روز ... این دکتر نمی‌داند همین انتظار کشیدن یکی از چیزهایی است که آدم را دیوانه می‌کند؟

5. روزنامه بي«قانون»؛ از نژادپرستي تا دشمن پرستي - مشرق نیوز

4 فوریه 2017 ... به روي كيوسك هاي روزنامه فروشي تا عدم عذرخواهي! ... روش جدید دولت برای کسب درآمد از تغییر کاربری ... مدنی آذربایجان در واکنش به این حرکت توهین آمیز روزنامه قانون اقدام به راه ... با لباس نارنجی و دست نهاده بر پشت گردن در صحنه اعدام داعش باشد». ... در نامه توقیف روزنامه قانون آمده است که نظر به اعلام جرم سازمان اطلاعات ...

6. لیسیدنِ زنجیرهای بردگی (درباره ی انقلاب 57) + فایل صوتی ...

هو ١١٠. دوران به مراد صوفيان خواهد شد اسرار نهان جمله عيان خواهد شد چون مينگرم علی (ع ...