شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۰۸

بی غم: قانون علیه ما است به خاطر آسیا با لیگ برتر مدارا می کنیم

1. حمید بی غم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

بی‌غم: قانون علیه ما است/ به خاطر آسیا با لیگ برتر مدارا می‌کنیم ... حمید بی غم به عنوان سرمربی تیم فوتسال مس سونگون به کارش در این تیم ادامه می‌دهد. ۱۳۹۷-۰۲-۳۱ ۱۲:  ...

2. تغییرات اساسی در انتظار لیگ قهرمانان آسیا :: ورزش سه

6 آگوست 2018 ... کنفدراسیون فوتبال آسیا چند تغییر احتمالی در خصوص برگزاری ... حذف قانون محدودکننده استفاده از یک بازیکن آسیایی ... برای تیم های سوم گروه ها رخ می دهد در حالی که در آسیا قرار است برای تیم های ... در رابطه با قوانین مربوط به بازیکنان خارجی هم به نظر می رسد که ... استن: پنالتی ما سوخت، گل سپاهان آفساید بود.

3. قانون جدید AFC برای برگزاری مسابقات در زمین بی‌ طرف در لیگ قهرمانان

31 آگوست 2018 ... قانون جدید AFC برای برگزاری مسابقات در زمین بی‌ طرف در لیگ ... که امکان رفتن به خانه یکدیگر را ندارند قانون جدیدی وضع کرده است. ... 11 - با اعلام رسمی سایت AFC، کمیته رقابت‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا ... البته AFC‌ این حق را به تیم‌های میزبان داده که محل مورد نظر خود را به .... لیگ برتر انگلیس ... ارتباط با ما.

4. خداداد عزیزی: شانس استقلال برای قهرمانی در آسیا بالاست - نود

29 آوريل 2018 ... ... دیده شده است. برای فصل آینده با یک سرمربی جدید کارمان را دنبال می‌کنیم. ... هدف کلان و اولیه ما در این باشگاه احیای دوباره سیاه جامگان است و بازگشت زودهنگام به لیگ برتر است. تمهیدات لازم ... قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اتفاق خوبی بود. این تیم با ..... قانون جدید در خدمت پرسپولیس؛ خوشبختی در وقت اضافه ...

5. شفر: ما با 2 یا 3 مهاجم بازی می کنیم؛ از هواداران می خواهم بدون ترقه و لیزر ...

وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار با السد قطر در خصوص شرایط تیمش قبل از ... چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم استقلال تهرا و السد قطر به مصاف یکدیگر می روند. ... اگر در این مرحله هستیم به خاطر کار تیمی نبود، بلکه به خاطر ذهنیت مثبتی که ... لیگ برتر است، این فاصله زمانی کوتاه است و ما نمی توانیم آن را قبول کنیم.