جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۶

تصویری از مرحوم حجت الاسلام مظاهری در کنار رهبر معظم انقلاب

1. سید علی خامنه‌ای - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پس از پیروزی انقلاب ایران در بهمن ۱۳۵۷، سید علی خامنه‌ای عضوی از شورای انقلاب، .... در نجف، در بازگشت به ایران در مشهد اقامت می‌گزیند و در کنار تدریس، به عنوان امام .... رهبر ایران، رسانه‌های حکومتی، او و همکارش حجت‌الاسلام علی اکبر هاشمی رفسنجانی را ... به وسیله نوّاب صفوی در من به وجود آمد و هیچ شکی ندارم که اولین آتش را مرحوم نوّاب در ...

2. حسینعلی منتظری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

منتظری که در سال ۱۳۶۴ از سوی مجلس خبرگان رهبری به قائم‌مقامی ولی فقیه ... پدرش حاج علی کشاورز ساده‌ای بود که در کنار کار روزانه‌اش با کتاب و کتابخانه ..... بر زبان جاری نمایند؛ زیرا مقام معظم رهبری و خبرگان جز خیر و مصلحت اسلام و انقلاب را نمی‌خواهند. .... خلاصه این اثر تحت عنوان «نظام الحکم فی الاسلام» در یک جلد به چاپ رسیده‌است.

3. عکس / تصویری از مرحوم حجت‌الاسلام مظاهری در کنار رهبر انقلاب

13 ژانويه 2018 ... حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با صدور پیامی درگذشت روحانی خدمتگزار و واعظ شهیر حجت‌الاسلام آقای مهدی مظاهری را تسلیت گفتند. متن پیام رهبر معظم انقلاب ...

4. پیام‌های رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید و بزرگان در پی درگذشت ...

13 ژانويه 2018 ... پیام رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدّ ظلّه العالی) ... این روحانی خدوم، در طول عمر با برکت خود در کنار فعالیت‌های ارزنده ... بیت مکرّم مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ مهدی مظاهری (قدس سرّه) ... هرصبح وشام با قرآن (تلاوت تصویری،ترجمه صوتی_نمایشی و برگزیده تفسیر صفحه ۱۳۴ قرآن کریم).

5. پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت حجت الاسلام مهدی مظاهری ...

12 ژانويه 2018 ... پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت حجت الاسلام مهدی مظاهری رهبر معظم ... منابر مؤثر آن مرحوم و بالاخص به خاندان مکرّم و بازماندگان محترم ایشان تسلیت عرض میکنم. ... گزارش تصویری/ دسته عزاداری بزرگ «طویریج» در شهر کربلا ... سید حسن نصرالله: یمن کربلای امروز است/ واجب است که در کنار ایران بایستیم.

6. خدمات اجتماعی و فرهنگی و عام المنفعه نام حجت‌الاسلام مظاهری را ماندگار ...

14 ژانويه 2018 ... تصویری از مرحوم حجت‌الاسلام مظاهری در کنار رهبر معظم انقلاب ... خدمات اجتماعی و عام‌المنفعه حجت الاسلام مهدی مظاهری در دل‌ها و خاطره‌ها باقی خواهد ماند.

7. مرحوم شیخ مهدی مظاهری از چهره‌های بسیار محبوب و پرنفوذ در بین مردم ...

13 ژانويه 2018 ... این سوال مهمی است و محور سخن و معرفی شخصیت‌ مرحوم حجت‌الاسلام مظاهری در همین مطلب است که در پیام رهبری معظم انقلاب هم به آن اشاره شده است.

8. پیام های تسلیت برای درگذشت حجت الاسلام شیخ مهدی مظاهری - رویش نیوز

13 ژانويه 2018 ... در پی درگذشت حجت الاسلام شیخ مهدی مظاهری؛ رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ... پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی درخصوص درگذشت روحانی خدمتگزار و ... منابر مؤثر آن مرحوم و بالاخص به خاندان مکرّم و بازماندگان محترم ایشان تسلیت عرض می‌کنم. ... این روحانی خدوم، در طول عمر با برکت خود در کنار فعالیت‌های ارزنده ...

9. ایرنا - آیت الله مظاهری: هاشمی رفسنجانی حراست از اصول و پایه های انقلاب ...

21 آوريل 2017 ... آیت الله مظاهری: هاشمی رفسنجانی حراست از اصول و پایه های انقلاب را بر هیچ ... معظم رهبری دانست و گفت: آقای هاشمی جزء تفکیک ناپذیر انقلاب و نظام ... بزرگوار و هم از یادگار امام راحل حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید حسن ... بپردازند، روش آن مرحوم را در پیش بگیرید و با سکوت و تدبیر از کنار ناملایمات عبور کنید.