شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۴

تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب

1. تظاهرات ۱۳۹۶ ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تظاهرات ۱۳۹۶ ایران مجموعه اعتراضات رهبری‌نشدهٔ مردمی و ضدحکومتی در سراسر ایران است. ..... گزارش‌های ضد و نقیضی هم از شهر ایذه در استان خوزستان مخابره شده. ... در بسیاری از نقاط دیگر چون پاریس، لندن، رم، برلین، آمستردام و واشینگتن تجمع و از تظاهرات حمایت کردند. .... یک اشتباه بزرگ دیگر از سوی دولت ترامپ در صحنه سیاست خارجی.

2. تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب - خبرگزاری مهر | اخبار ...

14 جولای 2018 ... حضور «دونالد ترامپ» در انگلیس موجب برگزاری تظاهرات گسترده ای در لندن شده است؛ اعتراضاتی که سیاست های آمریکا در خاورمیانه را به باد انتقاد ...

3. لندن صحنه تظاهرات علیه ترامپ و بن سلمان + فیلم - العالم

14 جولای 2018 ... همزمان با ورود دونالد ترامپ به لندن، شهروندان بریتانیایی با تجمع و سردادن ... ترزا می، نخست وزیر بریتانیا تنها یک هفته پس از ورود ترامپ به کاخ سفید با رییس جمهور آمریکا دیدار کرد و از او ... بریتانیا از هفته گذشته خود را برای تظاهرات ضد ترامپ آماده کرده است. .... اپل 3 آیفون جدید را به بازار عرضه می‌کند + جزئیات ...

4. تظاهرات انگلیسی ها باعث فراری دادن ترامپ از لندن شد - اخبار تماشایی ...

13 جولای 2018 ... مقامات لندن از ترس گسترش اعتراضات مردمی علیه حضور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در نهایت مجبر ... تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب ...

5. رفتار نامتعارف ترامپ در حضور ملکه انگلیس - اخبار تماشایی - تماشا

14 جولای 2018 ... اخراج خبرنگار آمریکایی از نشست ترامپ و پوتین 00:45. اخراج خبرنگار آمریکایی ... تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب 03:43. تظاهرات ضد ...

6. صحنه جالب در تظاهرات ضد آمریکایی لندن +عکس - خبروان

14 جولای 2018 ... حضور «دونالد ترامپ» در انگلیس موجب برگزاری تظاهرات گسترده‌ای در لندن شده است؛ اعتراضاتی که سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه را به باد انتقاد ...

7. تظاهرات نژادپرستان و مخالفانشان در آمریکا، اروپا و کانادا(+عکس)

20 آگوست 2017 ... ... کانادا نیز دیروز صحنه تظاهرات گروهی از مخالفان نژادپرستی در مرکز شهر بود. ... این تظاهرات و تجمع در مقابل ساختمان سفارت آمریکا در لندن انجام شدو گروه ... مشایعت یک مرد حامی نژادپرستان از سوی پلیس به بیرون از محل تجمع پس ... تظاهرات مخالفان نژادپرستی و فعالان ضد جنگ علیه ترامپ در مقابل .... دانلود آهنگ جدید.

8. لندن صحنه تظاهرات علیه ترامپ و بن سلمان + فیلم - آپارات

16 جولای 2018 ... شبکه ی خبری العالم همزمان با ورود دونالد ترامپ به لندن، شهروندان بریتانیایی با تجمع و سردادن شعار در ... لندن صحنه تظاهرات علیه ترامپ و بن سلمان + فیلم ... و سردادن شعار در برابر فرودگاه استانستد، نارضایتی خود را از حضور رییس جمهوری آمریکا در انگلیس ابراز کردند . ... تظاهرات خشونت بار ضد ترامپ در پورتلند.

9. تظاهرات ضد ترامپ در لندن برگزار شد - خرداد نیوز

12 جولای 2018 ... تظاهرات ضد ترامپ در لندن برگزار شد ... اقامتگاه سفیر آمریکا از شعاع یک صد متری توسط فنس های فلزی و استقرار نیروهای امنیتی حفاظت می شود.

10. تماشا | تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب | اخبار ...

«دونالد ترامپ» روز گذشته برای یک سفر 4 روزه وارد لندن شد و شهروندان انگلیسی با تجمع و سردادن شعار در برابر فرودگاه «استنستد»، نارضایتی خود را از دیدار رئیس جمهور آمریکا ابراز کردند.

11. صحنه جالب در تظاهرات ضد آمریکایی لندن +عکس

بتانیوز یک جستجوگر هوشمند خبر است و بصورت تخصصی و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشر شده از پایگاه های خبری ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی و خبری می نماید و بتانیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض نمایش قرار می دهد.

12. تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب | مهر | خبروان

در همین رابطه تصویری جالب از این اعتراضات منتشر شده است.

13. تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب

حضور «دونالد ترامپ» در انگلیس موجب برگزاری تظاهرات گسترده ای در لندن شده است؛ اعتراضاتی که سیاست های آمریکا در خاورمیانه را به باد انتقاد گرفته اند.

14. تماشا | بدون تعارف با آیت الله جنتی | اخبار تماشایی

بدون تعارف یکی از بخش های جالب و دیدنی خبر ... تظاهرات ضد آمریکایی لندن و ... یک دانشجویی ...

15. صحنه جالب در تظاهرات ضد آمریکایی لندن +عکس

صحنه جالب در تظاهرات ضد آمریکایی لندن + ... قتل یک ... دومین المپیاد ایمنی سیستان و ...

16. محمد بن سلمان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr ...

تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب. حضور «دونالد ترامپ» در انگلیس موجب برگزاری تظاهرات گسترده ای در لندن شده است؛ اعتراضاتی که سیاست های آمریکا در خاورمیانه را به باد انتقاد گرفته اند.

17. العالم - لندن صحنه تظاهرات علیه ترامپ و بن سلمان + فیلم ...

تظاهرات ضد آمریکایی لندن و یک صحنه جالب ... صحنه جالب در تظاهرات ضد آمریکایی لندن +عکس ...