دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۱۷

تفاوت To و CC و BCC در هنگام ارسال ایمیل چیست؟

1. دوره آموزشی استاد بزرگی ایمیل و جیمیل - سایر موضوعات و دغدغه های ...

31 جولای 2013 ... صفحه 1 از 2 - دوره آموزشی استاد بزرگی ایمیل و جیمیل - ارسال شده در سایر ... در نظر گرفتن مقدمه ایمیل، همانند رفتارمان هنگام آشنایی با یک فرد جدید، یکی دیگر ... که در قلب تان چیست، یا اینکه تملق کشی را بگویید، تفاوت زیادی است. ...... گیرنده هایی بپردازید که ایمیل برای آنها به صورت cc و یا bcc ارسال شده باشد.

2. استفاده از ایمیل سرور اکسیژن راهنمای کاربری - AUT WebMail

تفاوت. Flag. و. Importance. شکل. -2. 2. مدیریت روندکاری روی ایمیل. ها. Flag. : زمانی ... می. توانید. در هنگام ایجاد یک ایمیل جدید .... ارسال یک ایمیل. همزمان به چند آدرس. استفاده از کادر. CC. -1. به محیط کاربری خود وارد شوید. -2 ... با نوشتن یدرس ایمیل در کادر. Bcc. از انتشار یدرس ایمیل دیگران نیز جلوگیری می. شود. ... علت چیست؟! ❖.

3. گروه کاروفناوری خاش - کاروفناوری هشتم

تفاوت To و رونوشت CC و BCC یا رونوشت پنهان در هنگام ارسال ایمیل چیست؟ حتما تا به حال دیده اید که هنگام ارسال ایمیل سه کادر برای انتخاب گیرنده به نام های To و CC ...

4. فصل5 پست الکترونیکی

4ـ با استفاده از پست الکترونیکی پیامی را به یکی از همکالسی های خود ارسال کند. ... سرويس پست الکترونیکی چیست؟ ... در هنگام وارد کردن اطالعات این فرم موارد زیر را مد نظر قرار دهید: ... را مشاهده می کنید که این یک ایمیل خوش آمد گویی است که از طرف یاهو ارسال InBox را ... BCC استفاده کنید. .... BCC به چه معناست و چه فرقي با CC 4ـ.

5. تحقیق در مورد کاربرد کلمات رونوشت ورونوشت مخفی پست ...

3 ژانويه 2016 ... تفاوت To و )رونوشت CC ) و BCC یا رونوشت پنهان در هنگام ارسال ایمیل چیست؟ ... CC مخفف کلمه ی Ca,سایت علمی و پژوهشی آسمان - تجربیات دبیران ...

6. پی سی دانشجو | طراح سایت، اپ - دانلود بازی استراتژیک ایکاریم برای ...

21 آگوست 2014 ... تفاوت To و CC و BCC در هنگام ارسال ایمیل چیست؟ آموزش تبدیل عکس به طرح مدادی · آموزش خط تحریری با خودکار · مراحل ایجاد کلید نیم‌فاصله در ...

7. Aftabgardan - كار با Outlook Express - Aftab.cc

پست الكترونیكی یا Email ارسال و دریافت نامه بصورت الكترونیكی می باشد كه افراد از ... 4- در قسمت Display Name نام خود یا نامی که میخواهید گیرنده در هنگام دریافت نامه شما آن ... قسمتBCC هم همان كار را می كند با این تفاوت كه گیرنده ها متوجه نمی شوند كه نامه ... ولی درcc میتوانستند آدرس Email سایر گیرنده ها را نیز ببینند : ( BCC : blind ...

8. آموزش :: ارسال ایمیل در اندروید با intentهای ضمنی

اما یکی دیگر از استفاده های intentهای ضمنی ارسال ایمیل است. ... BCC ایمیل خودتان بنویسید); EXTRA_CC همانند قسمت قبل است با این تفاوت که ... چه کسانی هم ارسال شده است مطلع می شود (مانند این است که ایمیل هایی در قسمت CC ... هنگام فراخوانی این متد اگر بیش از یک برنام ایمیل در دستگاه شما نصب شده ... Event viewer چیست و چط .

9. آﺷﻨﺎﻳﻲ ﺑﺎ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ

٢٣. ﺗﻨﻈﻴﻢ و ﺣﺬف ﻣﺤﺘﻮﻳﺎت ﭘﻮﺷﻪ ﻣﻮﻗﺘﻲ ﻣﺮورﮔﺮ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ. ٢۴. ﭘﺴﺖ اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻚ. ٢٩. ارﺳﺎل ﻧﺎﻣﻪ. ٣٨ .... ﺗﻮﺟﻪ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻛﻪ ﻫﻨﮕﺎم ارﺳﺎل اﻃﻼﻋﺎت اﮔﺮ ﻣﺴﻴﺮي ﻏﻴﺮﻗﺎﺑﻞ ﻋﺒﻮر ﺗﺸﺨﻴﺺ داده ﺷﻮد اﻃﻼﻋﺎت. ﺑﺎﻗﻲ ...... 4. ﻣﮕﺎﺑﺎﻳﺖ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﺮاي ﺷﺮوع ﻧﺎﻣﻪ ﻧﮕﺎري. اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻜﻲ ﺑﺴﻴﺎر ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ . 1 -Electronic Mail. 2 - Email ..... To. آدرس ﺻﻨﺪوق ﭘﺴﺘﻲ ﮔﻴﺮﻧﺪﮔﺎن روﻧﻮﺷﺖ ﻧﺎﻣﻪ. CC. آدرس ﺻﻨﺪوق ﭘﺴﺘﻲ ﮔﻴﺮﻧﺪﮔﺎن ﻧﺎﻣﺮﺋﻲ. BCC.

10. تفاوت TO ، CC و BCC در ایمیل چیست ؟ – پی سی ایران

اگر شما افراد a و b را در کادر cc (یا to) و افراد c و d را در کادر bcc قرار دهید، گیرنده ی a ایمیل گیرنده ی b و گیرنده ی b ایمیل گیرنده ی a را خواهد دید.

11. تفاوت To و CC و BCC در هنگام ارسال ایمیل چیست؟

در واقع CC کارکاربن را انجام می دهد و یک کپی از ایمیلتان را به گیرنده های انتخاب شده می فرستد. تفاوت CC با To. این کادر تفاوت خاصی با کادر To ندارد و فقط اسم آن فرق می کند و در عمل همان کار را انجام می دهد.

12. کاشان نیوز – تفاوت To و CC و BCC در هنگام ارسال ایمیل چیست؟

اگر شما افراد a و b را در کادر cc (یا to) و افراد c و d را در کادر bcc قرار دهید، گیرندهٔ a ایمیل گیرنده‍‌ی b و گیرندهٔ b ایمیل گیرندهٔ a را خواهد دید.

13. تفاوت to - cc- bcc در هنگام ارسال ایمیل - وب رمز

برچسب ها bcc ارسال ایمیل ایمیل to cc هنگام ارسال ایمیل سه قسمت وجود دارد که شما می توانید ...

14. تفاوت BCC و CC در ایمیل چیست و چه زمانی باید از آنها ...

شاید در زمان ارسال ایمیل گزینه هایی به نام cc و bcc دیده باشید و این سوال برایتان پیش ...

15. تفاوت To و )رونوشت CC ) و BCC یا رونوشت پنهان در هنگام ...

تفاوت to و )رونوشت cc ) و bcc یا رونوشت پنهان در هنگام ارسال ایمیل چیست؟ حتما تا به حال ...

16. تفاوت To و CC و BCC در ارسال ایمیل | سیتنا

حتما تا به حال دیده اید که هنگام ارسال ایمیل سه ... چیست؟ آیا تفاوت ... در bcc و چه در cc) ...

17. تفاوت To و CC و BCC در هنگام ارسال ایمیل چیست؟

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیرجند اخبار اطلاعیه ها و بخشنامه ها تقویم آموزشی ...

18. تفاوت TO ، CC و BCC در ایمیل چیست

تفاوت cc با to چیست ؟ این کادر تفاوت خاصی با کادر to ندارد و فقط اسم آن فرق می کند و در واقع بهتر است نام گیرنده اصلی در قسمت to نوشته شود و کسی که گیرنده اصلی نیست در cc نوشته شود.

19. طرف ما - تفاوت To و CC و BCC در ارسال ایمیل

در واقع cc همین کار رو انجام می ده و یک کپی از ایمیلتون را به گیرنده های انتخاب شده می فرسته." تفاوت cc با to "cc تفاوت خاصی با کادر to نداره و فقط اسم اون فرق می کنه و در عمل همون کار رو انجام می ده.

20. انجمن راسخون - تفاوت To و CC و BCC در هنگام ارسال ایمیل چیست؟

انجمن راسخون ، تفاوت to و cc و bcc در هنگام ارسال ایمیل چیست؟

21. تحقیق درباره تفاوت رونوشت و رونوشت پنهان در ایمیل چیست ...

حتما تا به حال دیده اید که هنگام ارسال ایمیل سه کادر برای انتخاب گیرنده به نام های To و ...

22. تفاوت CC و BCC در ایمیل چیست؟ - shimanaa.com

ارسال شده توسط استاد شیمانا. تفاوت cc و bcc در ایمیل چیست ... ایمیل cc bcc.

23. رایانه - BCC و CC چیست؟

... BCC و CC چیست ... که در to و cc هستند ایمیل فردی که ... To و یا CC به منظور ارسال یک Email ...

24. عصر داده - تفاوت To و CC و BCC در هنگام ارسال ایمیل چیست؟

عصر داده - تفاوت to و cc و bcc در هنگام ارسال ایمیل چیست؟ - اطلاع رسانی