سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۵۳

تقاضای پیروانی برای تمدید10ساله بابرانکو و واکنش به اختلاف با کی روش

1. پشت پرده درگیری کی روش با پیروانی - نمناک

28 مه 2017 ... کی روش و درگیری کی روش با پیروانی را در نمناک بخوانید. ... افشین پیروانی به تیم ملی است و این قضیه رد درخواست کی روش را از طرف پیروانی در پی داشت. ... گویا کی روش در اردوی تیم ملی از نکونام خواست تا در بحث اختلاف با برانکو، طرف او را بگیرد و از او حمایت کند. ... واکنش لیونل مسی به رفتن رونالدو از رئال.

2. افشاگری کی‌روش علیه افشین پیروانی و هدایتی! - سرپوش

22 مه 2018 ... به این ترتیب کی‌روش در هر پستی از این بازیکن بازی بگیرد با پست ... مدیران فدراسیون فوتبال و با محوریت افشین پیروانی به اردوی تیم‌ملی ...

3. ویدیو ورزش سه | اعتراض شدید پیروانی به رفتار فدراسیون با کیروش

اعتراض شدید پیروانی به رفتار فدراسیون با کیروش ... یه مربی با این تجربه رو نگه داره خدا به داد تیم برسه ، اگه کیروش نباشه فکر نکنم به جام جهانی برسیم.

4. ویدیو ورزش سه | واکنش صریح پیروانی به منتقدان جنجال کیروش و ...

واکنش صریح پیروانی به منتقدان جنجال کیروش و برانکو ... افسوس به این کار غیر حرفه ای کیروش تاکی قهر میکنی و سازمان فدراسیون فوتبال هم نازت رو میخره.

5. پیروانی:اخلاق تند کی روش دلیل دارد/سرمربی تیم ملی نمی دانست از ...

21 ا کتبر 2016 ... مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: کی روش مربی سطح بالایی است اما اخلاق تند وی دلایل مختلفی دارد. ... پیروانی ادامه داد: روز بازی با کره من و کی روش در رختکن تنها بودیم. از او پرسیدم .... واکنش افشین پیروانی به خبر ممنوع المصاحبه شدنش ... هواداران یار اصلی تیم ملی هستند/ کمبودها باعث بروز اختلاف سلیقه می شود ...

6. آپشن‌های جالب قرارداد جدید برانکو؛ نقدی و تضمینی - سایت خبری ...

14 ژانويه 2018 ... در پایان این فصل قرارداد ۸بازیکن پرسپولیس به پایان می‌رسد و این در حالی ... پیروانی برای تمدید10ساله بابرانکو و واکنش به اختلاف با کی روش.