پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۱۲

تلگرام رسما رفع فیلتر شد

1. تلگرام رسما فیلتر شد - vidofa.com

تلگرام رسما فیلتر شد ... برای آپلود ویدیو ، مدیریت کانال و مشاهده نظراتتان اکنون وارد سیستم شوید.

2. تلگرام برای ساعاتی رفع فیلتر شد

تلگرام برای ساعاتی رفع فیلتر شد به گزارش سرپوش، از دقایقی پیش تلگرام برای برخی کاربران ایرانسل و همراه اول رفع فیلتر شده است.

3. زمان باز شدن تلگرام | رفع فیلتر تلگرام | اینستاگرام و ...

🔹قرار شد که مسئولان تلگرام نیز قول دهند که از تلگرام استفاده امنیتی و تروریستی صورت نگیرد به همین دلیل مسئولان در این جلسه به ما گفتند که تا پنج‌شنبه (فردا) احتمالا تلگرام رفع فیلتر خواهد شد.

4. تلگرام رفع فیلتر شد - ایسنا

تلگرام رفع فیلتر شد فیلترینگ موقت تلگرام و برخی محدودیت‌هایی که به درخواست برخی نهادها در طی دو هفته گذشته اعمال شده بود، به دستور رئیس‌جمهور به‌طور کامل برداشته شد.

5. رفع فیلتر تلگرام | تلگرام رفع فیلتر شد - سبز پندار

رفع فیلتر تلگرام | تلگرام رفع فیلتر شد ، اپلیکیشن محبوب تلگرام که طرفداران زیادی بین ایرانی ها دارد و چندی پیش به دلایلی فیلتر شده بود طبق آخرین اخبار لحظاتی پیش رفع فیلتر شد ؛ یک منبع مطلع در وزارت ارتباطات، خبر رفع فیلتر تلگرام را تایید کرد.

6. تلگرام رفع فیلتر شد( فیلتر Telegram برداشته شد) | شرق وب

فیلتر تلگرام باز شد! طی اخبار واصله از کاربران در اینترنت دقایقی قبل، تلگرام در اینترنت adsl خانگی و شبکه های موبایل بدون فیلترشکن در دسترس است.

7. آخرین اخبار رفع فیلتر تلگرام - بازدید

آخرین اخبار رفع فیلتر تلگرام صفحه ... ، این تحرکات را قدیمی خواند و در مقابل خواستار به جریان افتادنِ رفع فیلتر توییتر شد؛ ادبیاتی شبیه به آنچه از سوی جهرمی پیش از فیلتر تلگرام نیز ... فیلترینگ اینستاگرام در ایران پس از ...

8. تلگرام احتمالاً رفع فیلتر نخواهد شد [به‌روز رسانی شد ...

تلگرام احتمالاً رفع فیلتر نخواهد شد [به‌روز رسانی شد] نوشته امیر مستکین دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۶ کپی شد

9. تل اسکی - تلگرام فردا رفع فیلتر می‌شود؟/ قولی که مسئولان ...

وی افزود: قرار شد که مسئولان تلگرام نیز قول دهند که از تلگرام استفاده امنیتی و تروریستی صورت نگیرد به همین دلیل مسئولان در این جلسه به ما گفتند که تا پنج‌شنبه (فردا) احتمالا تلگرام رفع فیلتر ...

10. تلگرام رفع فیلتر شد؟! - fardanews.com

رفع فیلتر تلگرام منوط به تعهد تلگرام به ایران شد آینده تلگرام چه می‌شود؟/ کانال‌های خبری به کدام پیام‌رسان مهاجرت می‌کنند؟

11. تلگرام به هیچ وجه رفع فیلتر نخواهد شد | گجت نیوز

فیلتر تلگرام قطعی و دائمی است. عبدالصمد خرم آبادی، معاون قضایی دادستان کل کشور تاکید کرد که دستور قضایی برای فیلترینگ Telegram کاملا قانونی بوده و این پیام رسان به هیچ وجه رفع فیلتر نخواهد شد.

12. کی تلگرام رفع فیلتر می ... - sabzpendar.com

کی تلگرام رفع فیلتر می شود ؟ رفع فیلتر تلگرام در پنجشنبه 21 دی ماه 1396 رفع فیلتر تلگرام پنجشنبه 21 دی ماه ، تلگرام در کدام شهرها رفع فیلتر شد؟

13. تلگرام فیلتر شد ! خداحافظی با تلگرام برای همیشه

به گزارش زوم تک به نقل از خبرگزاری میزان ، شبکه اجتماعی تلگرام از دهم اردیبهشت 97 رسما فیلتر می شود. چرا تلگرام فیلتر شد ؟

14. تلگرام رفع فیلتر شد - farnet.ir

طبق گزارش‌های کاربران از سراسر کشور پیام‌رسان محبوب تلگرام که چند هفته پیش به دلایل امنیتی فیلتر شده بود حالا رفع فیلتر شده و در دسترس قرار گرفته است. البته رفع فیلتر تلگرام هنوز رسماً تأیید ...

15. استقبال نمایندگان مجلس از رفع فیلتر تلگرام

به نظر می‌رسد در مورد رفع فیلتر تلگرام باید اقدام جدی صورت می‌گرفت وگرنه باز هم بی‌احترامی به قانون و وضع کنندگان آن بیشتر می‌شد.