یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۱۹

جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می شود

1. جایزه ادبی کاستا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

جوایز برای, نویسندگان ساکن بریتانیا یا جمهوری ایرلند ... این جایزه در پنج بخش ( به‌علاوه یک بخش جداگانه) به آثار برتر سال اهدا می‌شود: ... برندگان این پنج بخش، در میان یکی از این بخش‌های برگزیده، جایزه ادبی کاستا سال به نویسنده منتخب اهدا می‌شود.

2. انجمن سلطنتی رز انگلستان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

از طرف این انجمن هر ساله مدال‌هایی را برای رزهای سال اهدا می‌شود. مدال آبی بالاترین جایزه است و به رزی اهدا می‌شود که هم برای اولین بار معرفی شود و هم مدال طلا را دریافت بکند.

3. جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود - شیعه نیوز

14 جولای 2018 ... برای نخستین بار رسانه های خبری مذاهب ابراهیمی اسلام، مسیحیت و یهودیت در بریتانیا گردهم آمده اند تا یک جایزه میان ادیانی به ۲۱ جوان سه مذهب و فعال ...

4. حضور هزاران نفر از مردم بریستول انگلیس، در افطار میان ادیانی +تصاویر

11 ژوئن 2018 ... مراسم افطاری میان ادیانی در شهر بریستول در انگلستان با حضور هزاران نفر از مردم این شهر ... جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود.

5. بازداشت کشیش نیوزیلندی پس از درگیری در مسجد

7 جولای 2018 ... تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و دادگاه این افراد به زودی برگزار می‌شود. پست الکترونیک را ... جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود.

6. مخبر - 1397/03/05 - پوشش سر در ادیان و مذاهب مختلف

26 مه 2018 ... برای بسیاری از ادیان و مذاهب پوشاندن سر نوعی هویت را القا می کند. پوشش سر ... جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می شود. خبرگزاری ...

7. ختم قرآن در مساجد ترکیه هم‌زمان با سالگرد کودتا - پایگاه تخصصی مسجد

7 جولای 2018 ... ... کرد: در دومین سالگرد کودتای نافرجام ترکیه در تمامی مساجد این کشور قرآن خوانده می‌شود. ... جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود ...

8. مخبر - 1397/02/19 - مذهب انیشتین چه بود؟

9 مه 2018 ... ... می شناسند. با این وجود او از نظر فرهنگ خانواده یهودی بود نه از نظر مذهب یهود. .... تدبیر و امید. جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می شود.

9. حوزه نیوز :نشست میان ادیانی«گفتگوی یک مسیحی، یهودی و یک مسلمان ...

1 روز پیش ... نشست میان ادیانی«یک مسیحی، یهودی و یک مسلمان: در حال گفتگو» ... جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود · گزارش کامل از نشست ...

10. جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود

حوزه/ برای نخستین بار رسانه های خبری مذاهب ابراهیمی اسلام، مسیحیت و یهودیت در بریتانیا گردهم آمده اند تا یک جایزه میان ادیانی به 21 جوان سه مذهب و فعال در تلاش های میان ادیانی اهداء کنند.

11. جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود

برای نخستین بار سه رسانه مذهبی در خدمت سه مذهب ابراهیمی در انگلستان به هم پیوسته اند تا این پروژه را به معنای یافتن «21 هدایتگر برای قرن 21» به انجام برسانند.

12. جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود

برای نخستین بار سه رسانه مذهبی در خدمت سه مذهب ابراهیمی در انگلستان به هم پیوسته اند تا این پروژه را به معنای یافتن «21 هدایتگر برای قرن 21» به انجام برسانند.

13. جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود

برای نخستین بار رسانه های خبری مذاهب ابراهیمی اسلام، مسیحیت و یهودیت در بریتانیا گردهم آمده اند تا یک جایزه میان ادیانی به ۲۱ جوان سه مذهب و فعال در تلاش های میان ادیانی اهداء کنند.

14. جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود

حوزه/ برای نخستین بار رسانه های خبری مذاهب ابراهیمی اسلام، مسیحیت و یهودیت در ...

15. جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود

جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود برای نخستین بار رسانه های خبری مذاهب ابراهیمی اسلام، مسیحیت و یهودیت در بریتانیا گردهم آمده اند تا یک جایزه میان ادیانی به ۲۱ جوان سه مذهب و فعال در تلاش های میان ادیانی اهداء کنند.

16. افق حوزه - هفته نامه خبری حوزه های علمیه - اخبار > برای ...

برای نخستین بار جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا اهدا می‌شود برای ...

17. پیام معصومه ابتکار به جایزه «پروین» | معاون رییس جمهور در ...

نبوغ خاصش در دوران نوجوانی و درک اجتماعی بالایش در جوانی پدیدار شد؛ چنانچه در مراسم فارغ التحصیلی اش طی سخنانی نسبت به بی سوادی و بی خبری زنان ایرانی هشدار داد و و جامعه را به دوری از ضعف و ملالت برای گذر از پرتگاه ها فراخواند.

18. مسجد «شیخ السلامه»، بنایی فاخر در ابوظبی

جایزه میان ادیانی سه مذهب ابراهیمی در بریتانیا ... در ۲۰۰ مسجد تهران برگزار می‌شود.