شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۸

جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟

1. جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟ :: ورزش سه

14 جولای 2018 ... به گزارش "ورزش سه"، با حضور پیگرینی روی نیمکت وستهام، آنها مراحل تقویت تیم را شروع کرده اند و هواداران چکش ها با تغییر و تحولات بسیاری که ...

2. جهانبخش از فوتبال هلند می‌رود :: ورزش سه

20 جولای 2018 ... ستاره ایرانی فصل گذشته آلکمار با عملکردش در این تیم و عناوینی که به دست ... شاید دو هفته دیگر 2 ماه پیش; جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟

3. جهانبخش جانشین ریاض محرز در لسترسیتی - خبرورزشی | خبر فارسی

12 جولای 2018 ... جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟ خواهد گزینه های خط حمله تیمش بیش از پیش شوند. از همین رو، او علیرضا جهانبخش، ستاره آلکمار را زیر نظر دارد.

4. جهانبخش: انتخاب از بین برایتون و لسترسیتی خیلی سخت بود؛ کفه ...

4 آگوست 2018 ... طرفداری- علیرضا جهانبخش، ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور در خبرگزاری تسنیم ... واقعیت مسئله هم این بود که گفتم. ... در صحبت‌هایی هم که می‌شد نام تیم‌هایی چون تاتنهام، اورتون، لاتزیو، ناپولی، وستهام و. ..... برای تیم ما حاشیه‌ سازی کند؛ در ایران فرش، خاویار و شایعه زیاد استوالیبال قهرمانی جهان؛ آمریکا 3-1 ...

5. جهانبخش گزینه احتمالی تاتنهام در صورت شکست در مذاکرات | فرتاک ...

16 جولای 2018 ... به نقل از روزنامه سان انگلیس، تاتنهام در یک قدمی امضای قرارداد با مالکوم، ستاره برزیلی بوردو است. ... علیرضا جهانبخش، ستاره تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. ... مشخص شد · شایعه یا حقیقت؛ ستاره ایرانی آلکمار در وستهام!

6. علیرضا جهانبخش به کریستال پالاس پیوست +عکس

21 جولای 2018 ... طبق ادعای ویکیپدیا، علیرضا جهانبخش با عقد قراردادی به تیم لیگ برتری ... تیم اروپایی به ملی‌پوش ایران · جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟

7. مقصد بعدی جهانبخش مشخص شد

10 جولای 2018 ... مقصد بعدی جهانبخش مشخص شد ... باشگاه خبرنگاران جوان: علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان ... جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟

8. مخبر - 1397/02/16 - جهانبخش بهترین بازیکن این فصل آلکمار

کيهان ورزشي- سايت AZFanpage اعلام کرد که عليرضا جهانبخش، هافبک ايراني آلکمار عنوان بهترين بازيکن باشگاه ... اکو فارس : جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟

9. وستهام مشتری جدید علیرضا جهانبخش | ورزش 11

15 جولای 2018 ... اختصاصی | پس از لسترسیتی باشگاه وستهام برای جذب علیرضا ... گفتنی است علیرضا جهانبخش فصل گذشته در لیگ هلند با 21 گل عنوان آقای ...

10. جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟ | طرفداری

از همین رو، او علیرضا جهانبخش، ستاره آلکمار را زیر نظر دارد. وینگر 24 ساله فصل بسیار خوبی را در هلند سپری کرد و 22 گل و 14 پاس گل در 39 بازی به ثبت رساند.

11. جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟ :: ورزش سه

جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟ وبسایت hitc مدعی شد که باشگاه وستهام در نظر دارد برای تقویت خط حمله خود، علیرضا جهان بخش، ستاره ایرانی آلکمار را به خدمت بگیرد.

12. جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟

وینگر 24 ساله فصل بسیار خوبی را در هلند سپری کرد و 22 گل و 14 پاس گل در 39 بازی به ثبت رساند. جهان بخش در پست بال راست بازی می‌کند ولی توانایی این را دارد که در خط حمله در تمامی پست ها توپ بزند.

13. آخرین خبر | جهانبخش و وستهام؛ شایعه یا واقعیت؟

وینگر 24 ساله فصل بسیار خوبی را در هلند سپری کرد و 22 گل و 14 پاس گل در 39 بازی به ثبت رساند. جهان بخش در پست بال راست بازی می‌کند ولی توانایی این را دارد که در خط حمله در تمامی پست ها توپ بزند.

14. چشمی: اولویت اول من استقلال است

جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟http://www.varzesh3.com/news/1538323/جهانبخش-و-وستهام-شایعه-یا ...

15. قله کلک چال (عکس) | اتاق خبر 24

جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟ توقف ... غیبت جهانبخش دربازی‌لیورپول ...

16. شایعه‌ای که رنگ و بوی واقعیت به خود دارد/ جهانبخش آبی‌پوش ...

شایعه‌ای که رنگ و بوی واقعیت به خود ... علیرضا جهانبخش خواهد بود و این ... یا دم خروس را ...

17. جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت؟ · جدید 97 -گهر

عکس بابک جهانبخش و همسرش در یک ... جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت ...