پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۲۶

جهرمی: 18میلیون مشترک از گوشی هوشمند استفاده نمی کنند ایران در میزان توسعه شاخص های ارتباطات، رتبه دوم ...

1. سرمایه‌گذاری 20 هزار میلیارد تومانی دولت برای توسعه فناوری اطلاعات ...

15 فوریه 2018 ... وزیر ارتباطات گفت: سرمایه‌گذاری انجام شده باعث شد تا هم‌اکنون در کشور ... عصر ایران ... برای توسعه فناوری اطلاعات/ آذری جهرمی: از 100 میلیون گوشی موجود در کشور ... که سه میلیون مشترک ADSL و ۳۰۰ هزار مشترک اینترنت موبایل داشتیم و هنوز ... شد تا از ۱۰۰ میلیون گوشی موجود ۶۰ میلیون گوشی هوشمند در کشور است.

2. وزیر ارتباطات: گوشی های توقیف شده باید وارد بازار شود

12 جولای 2018 ... آذری جهرمی در شیراز گفت برای تعدیل بهای گوشی تلفن همراه باید ... که وضعیت ارتباطی مطلوب نبود ضمن اینکه از نظر شاخص های ارتباطات و ... حمایت می کند اما وقتی به حوزه های اجرا می رسیم مقاومت ها شروع می شود. ... ضرورت حضور گروه های جهادی برای رفع محرومیت از مناطق کمتر توسعه یافته ... Iran, Islamic Republic of.

3. آذری جهرمی: بازار گوشی موبایل تا 10 روز دیگر متعادل می‌شود - سرپوش

30 ژوئن 2018 ... وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش بینی کرد که حداکثر تا ۱۰ روز آینده، ... و توانایی خرید پایین آمده است، مردم اقدام به خرید گوشی نمی کنند. ... واکنش توئیتری «آذری جهرمی» به ورود گوشی دست دوم به کشور تحت ... لعیا زنگنه,بیوگرافی لعیا زنگنه,عکس های لعیا زنگنه .... میزان محبوبیت خانه‌های هوشمند چقدر است؟

4. وزیر ارتباطات: بازار تا ۱۰ روز آینده به تعادل می‌رسد - سرپوش

27 ژوئن 2018 ... وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به دلیل سوءاستفاده ... آذری جهرمی با اشاره به اینکه با توجه به ظرفیت های بخش خصوصی مرکز تماس با ... توسعه یافته، کاهش هزینه جاری که اپراتوراها باید به دولت پرداخت کنند در ... واکنش توئیتری «آذری جهرمی» به ورود گوشی دست دوم به کشور تحت ... گوشی هوشمند (تلفن هوشمند).

5. آذری جهرمی: گوشی های احتکار شده به بازار تزریق می شوند | وزیر - نوداد

13 جولای 2018 ... محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در یک برنامه ی تلویزیونی اعلام کرد که ... آذری جهرمی با اذعان به این نکته که هنوز بازار گوشی های هوشمند تحت کنترل نیست، اعلام کرد ... گوگل شما را ردیابی می کند چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید ... وزیر ارتباطات: امنیت تلگرام های ایرانی را تایید نمی کنیم ...