جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۳:۴۱

حاج محمد قبادی به یاران شهیدش پیوست

1. محمد قبادی به یاران شهیدش پیوست

محمد قبادی که درعملیات والفجر یک در سن نوزده سالگی قطع نخاع شده بود، عصر جمعه پس از یک سال مبارزه با بیماری سرطان به یاران شهیدش پیوست.

2. محمد قبادی به یاران شهیدش پیوست

محمد قبادی که درعملیات والفجر یک در سن نوزده سالگی قطع نخاع شده بود، عصر جمعه پس از یک سال مبارزه با بیماری سرطان به یاران شهیدش پیوست.

3. جانباز سرافراز، حاج محمد قبادی به یاران شهیدش پیوست

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار شهید حاج محمد قبادی درعملیات والفجر یک در سن نوزده سالگی وبر اثر انفجارمین، قطع نخاع شد و باقی عمر با عزتِ خود را روی ویلچر گذراند.

4. جانباز نخاعی حاج "محمد قبادی" به شهدا پیوست

جانباز نخاعی حاج "محمد قبادی" به شهدا پیوست جانباز نخاعی حاج " محمد قبادی " پس از تحمل رنج ماه ها بیماری صعب العلاج، امروز به یاران شهیدش پیوست.

5. خبروان

جانباز سرافراز، حاج محمد قبادی به یاران شهیدش پیوست جانباز محمد قبادی، پس از سی و پنج سال تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت، به شهادت رسید.

6. حاج علی اکبر نوراللهی به همرزمان شهیدش پیوست

حاج علی اکبر نوراللهی به همرزمان شهیدش پیوست

7. "محمد قبادی"؛جانباز قطع نخاع دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست

جانباز قطع نخاع 70 درصد، «محمد قبادی» از اعضای فعال انجمن جانبازان نخاعی کشور، پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت به یاران شهیدش پیوست.

8. همرزم «مسیح کردستان» به یاران شهیدش پیوست

به گزارش خبرنگار فارس، جانباز غیور اسلام حاج حسین فیض اردکانی از یادگاران دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.

9. همرزم «مسیح کردستان» به یاران شهیدش پیوست - مشرق نیوز

جانباز غیور اسلام حاج حسین فیض اردکانی از یاران شهید محمد بروجردی معروف به «مسیح کردستان» و از یادگاران دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.

10. فرمانده نیروهاى ویژه دریایى سپاه به یاران شهیدش پیوست

سردار حاج محمد ناظری هنگام مأموریت در منطقه نازعات به یاران شهیدش پیوست.

11. «حاج‌مختار» به یاران شهیدش پیوست | آزادگان ایران

«حاج‌مختار لچیانی» کهنه سردار سنگرسازان بی‌سنگر به جمع یاران شهیدش پیوست. «حاج‌مختار لچیانی» کهنه سردار مهندسی جنگ جهاد یا همان سنگرسازان بی‌سنگر امروز (یکشنبه) ۱۵ مردادماه به جمع یاران شهیدش پیوست.

12. "محمد قبادی"؛جانباز قطع نخاع دفاع مقدس به یاران شه...

اقتصاد ایران: جانباز قطع نخاع ۷۰ درصد، «محمد قبادی» از اعضای فعال انجمن جانبازان نخاعی کشور، پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت به یاران شهیدش پیوست.

13. حاج رجب محمد‌زاده جمع یاران شهیدش پیوست | پایگاه اطلاع ...

به گزارش تسنیم ، حاج رجب محمدزاده معروف به بابارجب که در بیمارستان رضوی مشهد بستری بود متأسفانه دقایقی پیش به جمع یاران شهیدش پیوست.

14. سردار «حاج حسن صارمی» به یاران شهیدش پیوست - سایت خبری ...

سردار حاج حسن صارمی به دوستان شهیدش پیوست.او که به حق از شاگردان مکتب امام خمینی کبیر و از یاوران صدیق او بود،در روز تاسوعای حسینی، پس از سالها تحمل درد و رنج به لقاء