چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۱۷

حادثه رانندگی در محوره اراک توره 2 کشته به جا گذاشت

1. یک کشته در سانحه رانندگی محور اراک خنداب + عکس

24 مه 2018 ... بر اثر تصادف یک دستگاه سانتافه با وانت پیکان در محور اراک خنداب یک ... کهریزی علت این سانحه تجاوز به چپ از سوی خودروی سانتافه اعلام کرد .

2. واژگونی اتوبوس در محور اراک- توره ۴ کشته برجای گذاشت - خبرگزاری ...

16 آوريل 2017 ... اراک- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولووی مسیر اهواز به تهران در محور اراک - توره، چهار کشته و ۱۷ مجروح به جا گذاشت. ... مهر به نقل از پایگاه پلیس، ایرج کهریزی اظهار داشت: این حادثه ساعت چهار و ... مرکزی از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در حین ...

3. ایرنا - حادثه رانندگی در محور خمین اراک سه کشته و یک مجروح بر جا گذاشت

18 مارس 2018 ... به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، این حادثه رانندگی بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو 206 و یک دستگاه خودروی پراید ...

4. عکس خبری / حادثه رانندگی در محور برورجرد به اراک - خبرگزاری میزان

12 نوامبر 2017 ... عکس خبری / حادثه رانندگی در محور برورجرد به اراک ... یک دستگاه کامیون با خودرو سواری ریو در محور بروجرد به اراک ۴ کشته و ۱ زخمی بر جای گذاشت.

5. تصادف زنجیره ای ۵۰ خودرو در محور اراک - شازند - اقتصاد آنلاین

2 آوريل 2017 ... به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم ، سرهنگ ایرج کهریزی با اشاره به ... لغزنده هستند، البته حادثه تصادف زنجیره‌ای در محور شازند به اراک ... تصادف دو پراید ۵ کشته برجا گذاشت +عکس · تصادف ۳ دختر ۱۵ تا ۲۰ ساله ... 0 | 2 ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۱۴:۲۲ ... لازم دیده نمی شود،بعلاوه همین وضع جهت بزرگراه توره-بروجرد مشاهده می شود.