جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۷

حامد همایون در کنار سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عکس

1. همایون بهزادی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

همایون بهزادی در زمان بازی اش در پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، یکی از بهترین ... پس از این ماجرا و در پی اختلاف با عبده بهزادی از مربی گری پرسپولیس کنار ...

2. خاطرات حامد همایون از بازی کنار دو پرسپولیسی و یک استقلالی ...

25 مارس 2017 ... عکس · عناوین اخبار · مستند · خبری · استانی · دریافتی · منابع خارجی ... خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: حامد همایون که حالا در عرصه موسیقی یکی از خوب هاست در روزگار نوجوانی فوتبالیست خوبی بوده و خود را به تیم فجرسپاسی هم ... خصوصا بازیهای تیم ملی فوتبال را دنبال می کنم. ... مربی ما در همه این مدت حسین دیدماه بود.

3. ملاقات خاص حامد همایون با پرسپولیسی‌ها

11 ژانويه 2018 ... زمانی که اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در فرودگاه مهرآباد حضور داشتند تا راهی مشهد شوند با حامد همایون خواننده جوان کشورمان روبه‌رو شده و با یکدیگر ...

4. عکس یادگاری حامد همایون با برانکو ایوانکویچ - اولی ها

13 ژانويه 2018 ... حامد همایون صفحه اینستاگرام خود را با یک عکس یادگاری در کنار ... از خود در کنار برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اختصاص داد.

5. رقابت بانی و همایون برای خواندن سرود تیم ملی در جام جهانی+عکس

27 آوريل 2018 ... پس از انصراف قربانی از خواندن سرود تیم قرار است از میان حامد همایون و بهنام بانی یک نفر در کنار سالار عقیلی در روسیه سرود تیم ملی را بخواند. ... السد از پا افتاد / خبرهای خوش برای پرسپولیس در راه است .... من گفت استقلالی شوم/ منصوریان مربی بزرگی است · دست فدراسیون فوتبال در پوست گردوی خواننده سنتی!