یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۰:۲۷

خانواده اولین و مهمترین پایگاه تربیتی است رشد و تعالی روانی و عاطفی فرد ...

1. اهداف و اصول تشكيل خانواده و سياستهاي تحكيم و تعالي آن ... - وزارت کشور

پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور-پورتال وزارت کشور-/ ... 3ـ خانواده واحد بنيادين جامعه و كانون اصلي رشد و تعالي انسان است، قوانين و مقررات و ... ترسيم كاركردهاي زيستي، تربيتي، رواني و عاطفي خانواده به عنوان مهمترين بستر رشد فرهنگي جامعه از ... همراه با تعديل توقعات و كاهش تشريفات و تأثير آن بر صيانت نفس و سلامت فرد و جامعه؛

2. عوامل تربيت عاطفي فرزندان در خانواده؛ برگرفته از احاديث | اسلام و ...

17 مارس 2014 ... روابط عاطفي ميان والدين در خانواده، كه مهمترين نهاد تربيتي جامعه و ... است؛ زيرا خانواده مناسبترين نظام براي تأمين امنيت و آرامش رواني اعضا، پرورش نسل .... آن بر رشد تربيت مطلوب فرزندان، در ادامه به تعدادي از عوامل تربيت عاطفي فرزندان در نهاد خانواده ، اشاره ميشود. ... البته محبت مؤمنان به هر فردي در طول محبت خداست.

3. مقاله نقش خانواده در سلامت روان - سیویلیکا

یکی از عوامل مؤثر در شکل گیری رفتار فرد، خانواده است. ... بزرگی, علی اصغر، ۱۳۹۳ ، نقش خانواده در سلامت روان، اولین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی ...

4. تربیت برتر «آنچه والدین و معلمان باید بدانند» - مرکز اطلاع رسانی غدیر

تربیت برتر «آنچه والدین و معلمان باید بدانند» , رضا فرهادیان , ... عزت نفس · ضربه به شخصیت و عزت نفس، علت اصلی بروز اختلالات روانی، در کودکان ... و مادر و روابط سالم آنان با کودکان، اولین و مهمترین زمینه رشد و پرورش اخلاقی نونهالان است. ... را می توان مورد ارزیابی و دقت قرار داد، همان شبکه ارتباطی اعضای خانواده با یکدیگر است.

5. SID.ir | رشد يکپارچه انسان: مدل تحولي- تفاوت هاي فردي مبتني بر ارتباط

عنوان نشریه: پژوهش نامه مباني تعليم و تربيت (مطالعات تربيتي و روان شناسي مشهد) : بهار ... و تبيين تحول روان شناختي انسان، رويکردي فراگير و يکپارچه نگر ارائه مي دهد. ... پوياي ابعاد زيستي، رواني و اجتماعي انسان، توانايي هاي شناختي، زباني، عاطفي و ... نيز سبک تعاملي خاص خود را دارند که تحت تاثير فرهنگ خانواده و جامعه است.

6. فصلنامه علمي پژوهشي شوراي فرهنگي اجتماعي زنان و خانواده

12 دسامبر 2012 ... arshadm56@gmail.com *- دكتري مشاوره خانواده دانشگاه تربيت معلم تهران ... ازدواج مهم ترين پيوندي اس ت که بين دو فرد روي مي دهد و س رآغاز. ش کل گيري يک کانون حمايتي- عاطفي است که در کيفيت زندگي افراد و. تربيت نسل هاي بعدي نقش حياتي .... خيانت، رشد ناموزون ناسازگاري، سوء مصرف الکل و مواد مخدر.

7. برای دریافت فایل PDF کامل این شماره کلیک کنید - پژوهش های ...

پايگاه اطالعات علمي جهاد .... دانشیار دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد. .3 ... خانواده اولین منبع حمایت از کودکان برای بهداشت روان. است. اینکه فرد در جریان رشد، ... چگونگی روابط کودک با مراقبان و کیفیت تعامالت عاطفی و اجتماعی با ... پرداز رویکرد رشد یکپارچه انسان معتقد است که این ...... و تعالي کشورها ایفا.

8. برای دریافت فایل PDF کامل این شماره کلیک کنید - پژوهش های ...

1 مه 2004 ... روان. شناسی بالینی. و. مشاوره. ) تفکیک شده از مجله. مطالعات تربیتی و ... پايگاه اطالعات علمي جهاد ..... قوی(، هدف در زندگی )توانایی پیدا کردن معنا وجهت در زندگی ( ، رشد فردی )رشد و .... مبرح کرد که زنان سرپرست خانواده در اولین قدم برای رسیدن به ... نیاز به تعالی نیز وابسته به داشتن یک معنای غایی از زندگی است که ...

9. همایش های دینی و مذهبی : همایش ها ، کنفرانس ها و سمینار ها

کنفرانس های دینی و مذهبی سال 1395 - کنفرانس های دینی و مذهبی سال های گذشته - اطلاع رسانی ...

10. آيين نامه انضباطي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران - حقوقی ...

فصل اول تعاریف و كلیات ماده ۱- نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران : به ستاد فرماندهی كل ...

11. انجام پایان نامه،خدمات پروژه/گروه تحقیقاتی پلاسما/اعزام ...

English ویرایش و چاپ مقاله، انجام فوری سمینار، دانلود و مشاوره رایگان، تهیه پروپوزال ...

12. برای كنترل غریزه شهوت در سنّ نوجوانی یا جوانی چه باید كرد ...

شهر سوال ـ بي ترديد يکی از نيرومندترين غرايز، نيروي شهوت و غريزه جنسی است. اين نيرو که ...