پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۲۰

خدمات درمانی مناسبی به اهالی جزیره خارگ ارائه شود

1. بخشداری ویژه خارگ - پرتال بخشداری خارگ

یکی از مطالبات جدی اهالی جزیره خارگ موضوع اسکله استاندارد برای پهلوگیری شناور ... بخشدار ویژه خارگ گفت: خدمات درمانی مناسبی به اهالی جزیره خارگ ارائه شود.

2. ارائه خدمات به اهالی خارگ افتخاری بزرگ برای صنعت نفت است ...

8 مارس 2017 ... بوشهر - مدیرعملیات عمومی خارگ گفت: ارائه خدمات به اهالی خارگ افتخاری بزرگ برای صنعت نفت است. ... منت خدماتی را در جزیره خارگ ارائه می‌کنیم و افتخار می‌کنیم که به عنوان ... وی با بیان اینکه این طرح‌های در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی، اداری، درمانی و . ... قیمت مرغ در بوشهر کنترل شود/ کاهش قیمت برخی کالاها در بازار ...

3. مرکز دیالیز جزیره خارگ فعالیت خود را آغاز کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ...

14 نوامبر 2016 ... رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر اضافه کرد: مهمترین دغدغه ... ارائه خدمات شایسته برای رفاه حالی اهالی و پرسنل نفت در جزیره خارگ است. ... وی ادامه داد: بیمارستان خلیج فارس صنعت نفت در جزیره خارگ به صورت ویژه برای رفع مشکلات بیماران کلیوی تلاش کرده و خدمات مناسبی به این بیماران ارائه می‌شود.

4. استاندار بوشهر خواستار افزایش خدمات درمانی تامین اجتماعی در عسلویه ...

11 آوريل 2016 ... استاندار بوشهر خواستار افزایش خدمات درمانی تامین اجتماعی در عسلویه وخارگ شد ... اجتماعی در جزیره خارک و توجه جدی به مسائل درمانی مردم این جزیره تاکید کرد ... است و باید خدمات درمانی مناسبی به مردم و شاغلین در این مناطق ارائه شود .

5. محمود رضایی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

بوشهر- بخشدار ویژه خارگ گفت: پروژه های خوبی در جزیره خارگ در حال اجراست اکثر این پروژها از خواسته های به حق .... خدمات درمانی مناسبی به اهالی جزیره خارگ ارائه شود.

6. اهالی شریف جزیره خارگ خواستار استقرار درمانگاه تامین اجتماعی هستند

14 جولای 2018 ... بخشدار ویژه خارگ گفت: استقرار درمانگاه تامین اجتماعی خواسته به حق اهالی ... رضایی بیان کرد: خدمات خوبی از سوی تامین اجتماعی جزیره خارگ در حوزه اعزام‌ها ... مدارس جزیره خارگ باید بصورت جدی پیگیری و رفع شود، مکاتبات فراوانی در ... وی تاکید کرد: تکمیل پروژه‌های عمرانی درمانی در جزیره خارگ باید تسریع یابد.

7. برخورد قاطع با گران‌فروشی در جزیره خارگ - باشگاه خبرنگاران

1 آگوست 2018 ... به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، محمود رضایی عصر ... یکی از مهمترین دغدغه‌ها در خارگ تامین ارزاق روزمره با قیمت‌های مناسب در جزیره خارگ است. ... رضایی گفت: امیدوار هستیم پروژه‌های مد نظر اهالی شریف جزیره خارگ در حوزه‌های انبار و ... برخورد جدی با گرانفروشی در استان بوشهر انجام شود ...

8. خارگ در دسترس نیست/ کمبود اقلام غذایی در جزیره - عصرایران

3 ژوئن 2017 ... گرگی‌پور یکی از اهالی قدیمی جزیره خارگ با اشاره به اینکه وعده مسئولان ... وی ادامه داد: این جزیره بین استان و نفت معلق مانده و طی این سالها هرچند خدماتی هم صورت ... ایم و روزهاست که مواد غذایی مناسب و لازم به خارگ نیامده، چه کسی پاسخگوست. ... جزیره خارگ، پیگیری فرماندار بوشهر و بخشدار ویژه خارگ را هم جویا شود که هر ...

9. خارگ دیروز خارگ امروز

خارگ دیروز خارگ امروز - شرح وتفسیر اوضاع و احوال جزیره خارگ در دیروز و امروز. ... وی ادامه داد: امکانات بهداشتی و درمانی در حد نیازهای مردم جزیره خارگ نمی باشد. ... همزمان با روز خلیج فارس جمعی از اهالی خارگ به کوشش برادران عزیز حسن و حسین مژده عزیز .... برای این جزیره زمینه ارائه خدمات مطلوب تری برای ساکنان این جزیره فراهم شود.