پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۰

دادگاه رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل زنان درگیلان برگزارشد

1. برگزاری اولین جلسه علنی رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل 8 زن در ...

14 ژوئن 2018 ... اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به اتهامات یک زوج به نام‌های «ف. ... در قتل 8 زن در شعبه دادگاه کیفری یک دادگستری گیلان برگزار شد .

2. دادگاه رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل زنان درگیلان

14 ژوئن 2018 ... دادگاه رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل زنان درگیلان ... مباشرت و معاونت در قتل هشت زن در شعبه دادگاه کیفری یک دادگستری گیلان برگزار شد.

3. برگزاری دادگاه قاتل 8 زن در گیلان - عصرایران

14 ژوئن 2018 ... برگزاری دادگاه قاتل 8 زن در گیلان. ​اولین جلسه ... ادامه رسیدگی به این پرونده در وقت فوق العاده به جلسات بعدی موکول شده است. ارسال به تلگرام.

4. گزارش تصویری سومین جلسه دادگاه قاتل زنان گیلانی - دیارمیرزا

28 ژوئن 2018 ... امیرصالح غنجی: سومین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل ۸ زن در شعبه دادگاه کیفری یک دادگستری گیلان برگزار شد. امیرصالح ...

5. برگزاری دادگاه قاتل 8 زن در گیلان - فرارو

14 ژوئن 2018 ... ​اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به اتهامات یک زوج به نام‌های «ف. ... معاونت در قتل 8 زن در شعبه دادگاه کیفری یک دادگستری گیلان برگزار شد . ... احمد سیاوش‌پور با اعلام این خبر افزود: متهمان این پرونده یک زوج به نام‌های «ف.

6. در اولین جلسه دادگاه قاتل زنجیره‌ای ۸ زن در گیلان چه گذشت؟ - خبرآنلاین

14 ژوئن 2018 ... ن»که به اتهام ارتکاب به ۸ فقره قتل به همراه ارتکاب سرقت طلاجات و همچنین ... در اولین جلسه دادگاه قاتل زنجیره‌ای ۸ زن در گیلان چه گذشت؟ ... روز پنجشنبه مورخ ۲۴ خرداد ماه ۹۷ ، جلسه رسیدگی به اتهامات مطروحه به «ف. ... در این جلسه کیفرخواست متهمین ردیف اول و دوم این پرونده قرائت شد. .... بوگیر و خوشبوکننده فوق العاده.

7. نخستین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده قتل 8 زن برگزار شد

17 ژوئن 2018 ... رئیس کل دادگستری گیلان گفت: اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل 8 زن در شعبه دادگاه کیفری یک دادگستری گیلان ...

8. جلسه دوم بررسی پرونده "قتل سریالی زنان" در رشت برگزار شد - اخبار ...

21 ژوئن 2018 ... جلسه دوم بررسی پرونده متهمی که با همکاری همسر خود متهم به قتل 8 زن و مثله کردن ... به ریاست قاضی کاشانی و به‌صورت علنی با حضور رسانه‌ها در رشت برگزار شد. ... س" تصریح کرد: در این دو فقره قتلی که در پرونده آمده من اصلاً در گیلان حضور ... شود بنابراین دادگاه باید با دقت نظر بیشتری این مورد را رسیدگی کند.

9. برگزاری آخرین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل 8 زن

28 ژوئن 2018 ... به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، صبح امروز با برگزاری سومین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل 8 زن در گیلان، ختم ...