شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۵۴

دانشگاه فنی و حرفه ای 6 سال پیش به وزارت علوم منتقل شد

1. دانشگاه فنی و حرفه‌ای 6 سال پیش به وزارت علوم منتقل شد :: خبرگزاری ...

18 مه 2018 ... رئیس دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای درخصوص خبرهایی مبنی بر انتقال دانشگاه فنی و حرفه‌ای به وزارت علوم، گفت: این امر 6 سال پیش انجام شده است.

2. مطبوعات ۲۳ مرداد ۹۷ - وزارت علوم

2 روز پیش ... اظهار نگرانی عارف نسبت به دخالت برخی نهادها در دانشگاه ها .... یزدان مهر تصریح کرد : در حال حاضر مشکل بانک توسعه و تعاون مرتفع شده و پرداخت وام های 6 ماهه از همین ... اسناد و پرونده های این تشکل دانشجویی به مکان دیگری منتقل شد و وضعیت آن .... ای در آینده نزدیک با نام پلی تکنیک که به تاریخ این دانشگاه از سال 1230 ...

3. در حال حاضر دانشگاه فنی و حرفه ای تنها دانشگاه کشور است ... - وزارت علوم

18 آوريل 2018 ... دکتر ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در حاشیه مراسم کلنگ زنی و ... فنی و حرفه ای در سال جاری، توسعه کمی و کیفی مراکز فنی و حرفه ای کل کشور است. ... اخذ شده است که امیدواریم این شرایط در این استان فراهم شود تا با توجه به ... فنی و حرفه ای نیاز به پیش شرایطی داد که بدون آنها نمی توان اقدام کرد.

4. مصوبه آمایش آموزش عالی وزارت علوم و چالش‌های پیش رو

17 ا کتبر 2016 ... مصوبه آمایش آموزش عالی وزارت علوم و چالش‌های پیش رو ... بر اساس این طرح، دانشگاه های کشور به 10 منطقه تقسیم بندی شده اند. .... کارشناسی ارشد، 59 رشته در مقطع دکتری تخصصی و یک رشته در مقطع دکتری حرفه ای هستند. ... خرمشهر به این شهر منتقل شد با توجه به مصوبه 7/ 6 /80 دولت از سال 1382 با نام دانشگاه علوم و ...

5. پرده آخر: فنی حرفه ای ها تحویل وزارت علوم شدند - خبرآنلاین

8 فوریه 2011 ... کمیته ای که قرار است در سال 90، خبرهای خوش ثبت نام جدید داوطلبان را به ... نگاهی به سرنوشت فنی و حرفه ای ها: از آموزش و پرورش تا وزارت علوم ... ای به دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه های غیر انتفاعی و خصوصی منتقل ... نگذراندن پیش دانشگاهی در کنکور 90 شرکت کنند، ولی در دانشگاه های دیگر مشغول تحصیل خواهند شد.

6. استخدام دانشگاه فنی و حرفه ای در سال 97 | ایران استخدام

5 آگوست 2018 ... خبر 6 اسفند 96: ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی از چالشهای مهم آموزش ... به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه فنی و حرفه ای از متقاضیان جذب هیأت علمی ... 7 تا 20 سال داشته اند به زودی در دانشكده های فنی و حرفه ای استخدام خواهند شد. ... که قبل از سال ۹۰ در وزارت آموزش و پرورش بودند و پس از آن به وزارت علوم منتقل ...

7. سازمان سنجش - sanjesh.Org

11 مه 2016 ... آدرس و ﺷﻤﺎره ﺗﻠﻔﻦ ﻣﺆﺳﺴﺎت آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ ﻏﻴﺮدوﻟﺘﻲ ﻏﻴﺮاﻧﺘﻔﺎﻋﻲ. 118-107. -. ﻓﺮم. ﭘﻴﺶ. ﻧﻮﻳﺲ ... داﻧﺸﮕﺎه. ﻓﻨﻲ و ﺣﺮﻓﻪ. اي و. ﻣﺆﺳﺴﺎت. آ. ﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ ﻏﻴﺮدوﻟﺘﻲ. –. ﻏﻴﺮاﻧﺘﻔﺎﻋﻲ. ) ﺳﺎل. 1395. ﻣﻮﺿﻮع .... 31/6/95. ﻣﻮﻓﻖ ﺑﻪ. اﺧﺬ ﻣﺪرك دﻳﭙﻠﻢ ﻧﺨﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ، ﻣﻨﺤﺼﺮاً ﻣﺠﺎز ﺑﻪ اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ. ﻫﺎي ﻣﺮﺑﻮط ﺑـﻪ ﻧﻴ. ﻤ. ﺴـﺎل .... آﻣﻮزﺷﻲ. ﻣﺼﻮب. وزارت. ﻋﻠﻮم، ﺗﺤﻘﻴﻘـﺎت. و. ﻓﻨﺎوري. ﻣﺒﺎدرت ﺑﻪ ﭘﺬﻳﺮش داﻧﺸﺠﻮ ﻣﻲ. ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ . )ج.

8. قانون نحوه تأمين هيأت علمي مورد نياز دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كشور *

تذكر1- به موجب بند الف تبصره 36 قانون بودجه سال 1358 كل كشور « از اول شهريور ماه .... ارائه شده در جهان به عهده معاون آموزشي وزارت [علوم ، تحقيقات و فناوري ] خواهد بود. ...... علمي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و پژوهشي مشمول اين آئين نامه پيش بيني نمايد. ...... 2-14- راهنمايي پايان نامه دوره كارشناسي ارشد يا دكتري حرفه اي براي هر واحد 5/0 ...

9. انحلال دانشکده محیط زیست بابت میلیاردها تومانی که نباید منتقل شود ...

27 آوريل 2018 ... وزارت علوم بر اساس یک روند و اقدام منطقی مدتی است که به صورت جدی موضوع یکپارچه ... واگذار شد و دانشگاه شهید عباس پور نیز به دانشگاه شهید بهشتی منتقل شد. ... های پژوهشی در این حوزه ها بدون وجود دانشکده محیط زیست نیز پیش نخواهد آمد. ... ارشد علاقه ای به واگذاری دانشکده به وزارت علوم و جلوگیری از انحلال آن ندارند؟

10. قوانین و آیین نامه ها - پورتال دانشگاه پیام نور-زیرپورتال گندمان

دانشگاه پيام نور از پنج روش زير اقدام به پذيرش دانشجو مينمايد : ... دولتي در مقطع كارشناسي مي توانند با كسب شرايط به دانشگاهها پيام نور منتقل شوند. ... آموزش و پرورش، وزارت علوم و تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي باشد. .... 8- درصورتيكه درسي داراي نمره ميان ترم باشد، نمره آزمون از 14 محاسبه شده و 6 نمره ميان ترم ...

11. دايرة المعارف كتابداري و اطلاع‌رساني - آموزش کتابداری و اطلاع رسانی در ...

درهمه این کتابخانه ها کتابداران حرفه ای انگلیسی و آمریکائی کار می کردند ولی ... ویل دیل[6]، یکی از استادان کتابداری آمریکائی را در سال 1344 به عنوان مشاور .... ابرامی پیشنهاد تأسیس "بخش علوم کتابداری" را در سطح کارشناسی به دانشگاه ارائه کرد. ..... پزشکی در سال 1365 به این وزارتخانه منتقل شد و راهی مستقل در پیش گرفت.

12. استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور 97 (استخدام جدید) | استخدام

رییس دانشگاه فنی حرفه ای گفت: در مرحله اول استخدام، افراد واجد شرایط به صورت ... نیروهای حق‌التدریس آموزش و پرورش منتقل شده به وزارت علوم (پیش از سال ۹۰) واجد ...

13. آیین‌نامه آموزشی دوره دوم متوسطه

16 نوامبر 2016 ... (بررسی شده در جلسات ۹۳۱ و ۹۳۲ ) ... ب شاخه‌ متوسطه‌ فنی‌ و حرفه‌ای‌ که مدارس مربوط به‌ این‌ شاخه‌ «هنرستان‌ فنی و ... ماده۴ـ مدت دوره آموزش در دوره دوم متوسطه ۳ سال و تعداد واحدهای درسی مورد ... برخی از درس‌ها، در پایه یازدهم، پیش نیاز پایه دوازدهم می‌باشد. ... شیوه‌نامه اجرایی این ماده از سوی وزارت آموزش و پرورش تدوین و ابلاغ می‌شود.

14. آیین نامه آموزشی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان

ماده 3 : در صورتيکه ظرفيت پذيرش دانشجو در واحد تکميل شده باشد و واحد امکانات ... تبصره 5 - دانشجوي متاخر از سال شروع به تحصيل تابع مقررات مالي و آموزشي همان سال .... چنانچه نتواند در درس يا دروس پيش نياز نمره قبولي کسب کند يا آن را حذف نمايد ..... و فناوري و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي که به دانشگاه آزاد اسلامي منتقل مي ...

15. دستور جلسه

وزارت. و«. » وزیر. « در این آیین. نامه و پیوستهای آن، به ترتیب. » وزارت علوم، .... دوره هایی است که منجر به اخذ مدرک تخصصی در یکی از رشته های هنری، فنی و حرفه ای و ... نسخه نهايي شده آيين نامه استخدامي اعضاي غيرهيات علمي جهت طرح در هيات امنا. 6. 1 .... سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، دکتری حرفه .... منتقل شوند.

16. قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت - دانشگاه علوم پزشكي بيرجند

ماده 6 - به دولت اجازه داده مي شود براساس پيشنهاد سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، ... تبصره - به وزارت كار وامور اجتماعي - سازمان آموزش فني و حرفه اي اجازه داده مي شود مبالغي را .... همه ساله معادل وجوه واريزي از محل رديف اعتباري كه درقوانين بودجه سالانه پيش ..... افزوده ناشي از سرمايه گذاري انجام شده توسط سرمايه گذاران به آنها منتقل نمايند.

17. دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

پايان نامه توسط هيات داوران در پنج درجه ارزشيابي شده و به هر درجه نمره اي تعلق مي گيرد و ... اين آيين نامه از ابتداي سال تحصيلي 74-1373 در همه دانشگاهها و پژوهشگاهها و .... مورد تاييد دانشگاه آزاد اسلامي، وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و ... کاردانش يا فني و حرفه اي نظام جديد متوسطه قابل قبول براي کارداني پيوسته.

18. راهنماي آموزشي - دانشکده پرستاری آمل

در ﻋﺮض ﭼﻨﺪ ﺳﺎل ﺑﻪ ﯾﮑﯽ از ﻗﻄﺒﻬﺎي ﻣﻬﻢ ﻣﺮاﮐﺰ ﺗﻮﺳﻌﻪ آﻣﻮزش ﮐﺸﻮر ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪه و ﺑﻮﯾﮋه ﺑﺎ اﺟﺮاي. ” ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺟﺎﻣﻊ ارﺗﻘﺎء ... ﮔﺮدﯾﺪ ﮐﻪ اﯾﻦ ﻃﺮح داراي اﻫﺪاف ﮐﻠﯽ و ﺟﺰﺋﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ اﻣﻮر داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷـﮑﯽ. ﺟﻬﺖ ﺑﻬﺒﻮد وﺿﻌﯿﺖ و ... اﻓﺰاﯾﺶ ﺳﻄﺢ آﮔﺎﻫﯽ ﻫﺎي ﻋﻠﻤﯽ ، داﻧﺶ ﻓﻨﯽ و ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي ﺣﺮﻓﻪ اي ﻣﺸﻤﻮﻻن ﻗﺎﻧﻮن. ب. –. ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎم ..... داﻧﺶ آﻣﻮﺧﺘﻪ. ) ﺑﻪ داﻧﺸﺠﻮﯾﯽ ﮔﻔﺘﻪ ﻣﯽ ﺷﻮد ﮐﻪ ﺑﺮاﺑﺮ ﺿﻮاﺑﻂ اﻋﻼم ﺷﺪه از ﺳﻮي وزارت ﻣﺘﺒﻮع.

19. عباس بیات جلوگیری از خلاءبحران آفرین در آموزش‌وپرورش

24 ژوئن 2018 ... دیدار سال جاری ایشان با حضور در یکی از پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان جلوه‌ی ... رشد کرد، آموزشکده‌های فنی‌وحرفه‌ای بود که به وزارت علوم منتقل شد. این آموزشکده‌ها نقش مهمی در تربیت نیروی فنی (بخصوص استادکار) برای ... کارشناسی ارشد برای توسعه حرفه‌ای شاغلین در اکثر رشته‌های مورد نیاز آموزش‌وپرورش دائر است.

20. کوی دانشگاه-بیوگرافی مدیران پیشین - خوابگاه - دانشگاه تهران

دکتر مستوفی بعد از سی و نه سال خدمت در دانشگاه تهران به سال 1356 به افتخار ... ساختمان‌های3، 4، 7، 5، 6، 7، 8،9 و کتابخانه مرکزی کوی یادگار دوره مسئولیت ... داد و پس از چندی به معاونت مدیرکل فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش منصوب شد. ... بعد از آن در بهمن 1343 به ایران مراجعت کرد و در دانشکده علوم و مرکز اتمی دانشگاه به تدریس ...

21. رئیس دانشکده حقوق واحد تهران مرکزی: وضعیت رشته حقوق تب‌آلود است ...

1 مارس 2017 ... کانون وکلا در دوران مبارزات انقلاب اسلامی به مأمن و پناه مردم تبدیل شده بود/ دانشکده ... را در همین رشته و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گذرانده است. ... پیش از سال 1331 وکیل دادگستری به عنوان کارمند وزارت عدلیه تلقی می‌شد و ... علمی به دوره‌های تحصیلات تکمیلی و نهادهای حرفه‌ای کشور همچون وکالت و قضاوت ...

22. مسائل و چالش‌های جامعه‌پذیری علمی دانشجویان در محیط دانشگاه

30 آوريل 2018 ... نتایج مطالعه حاضر نشان می دهد که مسائل و چالش های پیش روی جامعه پذیری ... جامعه شناسی دانشگاه اصفهان می باشد که در سال ۱۳۹۶ به اتمام رسیده است. ... لذا در مقاله حاضر تلاش شده است تا ضمن عطف نظر به مفهوم جامعه پذیری ... بعد از ورود دانشجویان به این دوره ها، آنها در نقش های حرفه ای مربوطه جامعه ... Page 6 .... فنی و مهندسی.

23. دانشگاه آزاد اسلامي واحد شيروان

دانشجو در مرحله آموزشی موظف است در هر نیمسال 10-6 واحد درسی از دروس مرحله آموزشی را .... مجله مورد نظر بایستی معتبر بوده و در سیاهه مجلات نامعتبر و جعلی وزارت علوم و .... پايان نامه توسط هيات داوران در پنج درجه ارزشيابي شده و به هر درجه نمره اي تعلق مي گيرد .... کاردانش يا فني و حرفه اي نظام جديد متوسطه قابل قبول براي کارداني پيوسته.

24. جام جم آنلاین - فارغ‌التحصیل فنی و‌حرفه‌ای بیکار کم داریم

8 جولای 2013 ... تمرکز بر آموزش‌های تئوری در مراکز آموزش عالی موجب شده است نظام ... روی آموزش‌های فنی و کاربردی تمرکز کرده و آموزش‌هایی را به دانشجویان منتقل کند .... فنی و حرفه‌ای به‌این منظور تاسیس شد که دو سال تربیت در دانشگاه‌ها با سه ... مثلا شما در وزارت علوم نمی‌بینید دانشجوی دانشگاه فنی و حرفه‌ای به ..... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

25. پارک علم و فناوری البرزسخنان دکتر سبحان اللهی در - دانشگاه خوارزمی

فهرست. 5 سرمقاله. 6 دفاع استادان از یکپارچگی دانشگاه .... می شود و تفاهم نامه های ارزنده ای تاکنون امضا شده است؛ درحالی. که نشست ها و ... علوم و آموزش عالی، وجود خارجی نداشت و پس از تأسیس وزارت. علوم در سال .... به وسعت 1۸ هکتار بود که چند سال پیش از دانشگاه خوارزمی به ... به سازمان تربیت بدنی منتقل شد ولی خوشبختانه ما هنوز درآنجا.

26. درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

موافقت با انتقال دانشجویان پزشکی خارج از کشور به دانشگاه علوم پزشکی جهت ورود به صفحه ... در تفاهم نامه ای که میان وزارت بهداشت و موسسه اعتباری ملل به امضا رسید بنا شد در .... دو شهید فلسطینی که تکه تکه شده بود، به بیمارستان اندونزیایی در شمال غزه منتقل شد. ... تولید پوست و پودر استخوان در ایران --شعار سال -- 6 ساعت پیش ...

27. متن کامل قانون مدیریت خدمات کشوری | وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیران دستگاه‌های اجرائی نسبت به تحقق اهداف و نتایج پیش بینی شده در .... کلیه دستگاههای اجرائی موظفند حداکثر تا پایان سال 1386 انجام آن دسته از خدماتی .... تبصره 4- مدیران مذکور در ماده 71 این قانون مدیران سیاسی و بقیه مدیران حرفه‌ای تلقی می‌گردند. ... به اخذ مدرک دانشگاهی می‌شود با نظر وزارت درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و ...

28. ثبت نام فراگیر پیام نور 96 - iredu.ir

همانطور که می دانید در امتحانات پایانی هر ترم دانشگاه پیام نور برخی از امتحانات به ...

29. آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 97 | «ای استخدام»

سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گفت: مشمولان غایب نسبت به وضعیت خدمت و ...

30. دانلود نکات کنکوری درس دین و زندگی سال دوم و سوم و چهارم ...

با سلام یک خواهش داشتم اگر میشه کل سوالات کنکوری کتب را درس به درس از چند سال پیش تا ...

31. دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم

دانلود فیلم اعتراف با لینک مستقیم و رایگان. دانلود فیلم ایرانی اعتراف. درج شد. گروه ...

32. معرفی دانشگاه ها - aehighschool.com

دانشگاه صنعتي شريف دانشگاه صنعتي شريف در تاريخ 11/8/1344 با هدف تأمين و تربيت بخشي از ...

33. ميگنا : پایگاه خبری روانشناسی و سلامت

اطلاعات روانشناسی و روانپزشکی، بهداشت و سلامت روان، تازه های سلامت کودکان و نوجوانان ...

34. جزئیات هدایت تحصیلی و انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم و ...

بازگشت «هدایت تحصیلی» بعد از 22 سال به پایه نهم مدیرکل دفتر آموزش متوسطه اول آموزش و ...

35. دانلود سوالات و پاسخ تشریحی درس زمین شناسی نهایی سوم ...

پست تبلیغاتی : دریافت سوالات کاردانی فنی و حرفه ای 1391; مشاهده سوالات متداول شما ...

36. عصر ايران - Asriran

اگر کودک یک ساله ای سراغ دارید، این مطلب را حتماً بخوانید/ "اعتماد به نفس" چه وقت و ...

37. 13 . BACKUP-MAIN | دانشگاه شهید رجایی

بنا بر درخواست متعدد دانشجویان و مراجعین محترم، بدین وسیله به اطلاع میرساند پیرو ...

38. اولدوز توریسم، تور باکو ، تور سرعین ، ستاره صنعت گردشگری

شهر اورمیه به عنوان میزبان نخستین دوره جشنواره ملی گردشگری و پنجمین دوره نمایشگاه ...

39. Aftabgardan - کدام دانشگاه بروم؟ دولتی؟ آزاد؟ علمی-کاربردی ...

یکی از سؤالاتی که دانش آموزان پشت کنکوری می‌پرسند و اتفاقاً برادر یکی از دوستان ما در ...

40. پول نیوز - poolnews.ir

مالکین خانه فروغ، بعد از انتشار اخبار، اعلام کردند که مجوز تخریب و نوسازی را از ...

41. بازیگران و چهره های معروف که در سال ۹۶ فوت شدند | ساتین

سال ۹۶ پر از اتفاقات تلخ و شیرین بود. یکی از این اتفاق ها، درگذشت هنرمندان و چهره های ...

42. آئين نامه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي

دانشگاه : یک موسسه آموزشی عالی است که حداقل دارای سه دانشکده یا دو دانشکده و دو ...

43. وب دا همدان - اخبار دانشگاه

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه اعلام کرد: برنامه پیشگیری و تشدید ...

44. PNU-ILAM - پی ان یو ایلام

روز شمار آغاز و تحول این دانشکده به قرار ذیل است: سال ۱۳۵۹: پذیرش پی ان یو ایلامی مرد در ...

45. آیین نامه آموزشی - iauh.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی همدان با بیش از 126 رشته تحصیلی، 750 نفر عضو هیات علمی تمام وقت و 15 ...

46. مجلات رشد ـ دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی

چالش‌ های فرهنگی و اقتصادی در هنرستان‌ های فنی‌ و حرفه ‌ای و کاردانش، عنوان مقاله ...

47. قانون و تمدید قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت ...

ظاهرا آئین نامه اجرایی قانون بازنشستگی پیش از موعد برای سال ۱۳۹۰ باید تدوین و ابلاغ ...

48. سایت خبری تحلیلی تیترشهر- صفحه اصلی-TITRESHAHR

به گزارش تیتر شهر؛رئیس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه علنی از برگزاری جلسات با شهردار ...

49. جدیدترین خبرهای شهرستان سمیرم | خبر فارسی

به طورمثال در انجام عملیات تجسس و نجات برای پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان با 65 مسافر ...

50. آزمایش HPC - سایت بهداشت محیط ایران

آماده کردن محیط کشت. بـا تـوجـه بـه نیاز و تعداد نمونه هـا، از محیط هـای کشت استریل ...

51. اخبار,اخبار اجتماعی، اخبار اجتماعی ایران،اخبار اجتماعی ...

هشدار پلیس امنیت به اراذل و اوباشی که در فضای مجازی کُری می‌خوانند/ تعداد عملیات‌های ...

52. محمد بهمن‌بیگی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

دوران بازنشستگی محمد بهمن‌بیگی بیشتر به ثبت تجربه‌ها و خاطره‌ها و نظریه‌های او در ...

53. خصوصی » Blog Archive » با سرمایه کم کسب و کار کنیم!

از تاخیر در انتشار این مقاله عذرخواهی می کنم. فضای انتخاباتی کشور به گونه ای بود که حس ...

54. انجام پایان نامه،خدمات پروژه/گروه تحقیقاتی پلاسما/اعزام ...

English ویرایش و چاپ مقاله، انجام فوری سمینار، دانلود و مشاوره رایگان، تهیه پروپوزال ...