سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۴۷

دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را اینگونه می دهد ! عکس

1. دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را اینگونه می‌دهد! - سرپوش

14 ژوئن 2018 ... دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را به صورت جالب و هنرمندانه،یکی از این شیوه‌ها برای دختران قشقایی بود که جواب خواستگار خود را با هنر.

2. پاسخ هنرمندانه دختران قوم قشقایی به خواستگارشان+عکس - نمناک

دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را به صورت جالب و هنرمندانه می دهند. ... خواستگاری را برگزار می کند و خانواده عروس هم به شیوه خاصی جواب فرد مقابل خود را می دهد.

3. دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را چگونه می دهند؟ - پرشین وی

19 دسامبر 2017 ... دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را به صورت جالب و هنرمندانه می‌دهند. ... می‌کند و خانواده عروس هم به شیوه خاصی جواب فرد مقابل خود را می‌دهد.

4. دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را چگونه می دهند؟/عکس

18 دسامبر 2017 ... به گزارش افکارنیوز، هر قومیتی با شیوه مخصوص خود خواستگاری را برگزار می‌کند و خانواده عروس هم به شیوه خاصی جواب فرد مقابل خود را می‌دهد.

5. رسم جالب دختران قشقايي براي جواب دادن به خواستگار + عكس - روزپلاس

19 دسامبر 2017 ... دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را به صورت جالب و هنرمندانه می‌دهند. ... می‌کند و خانواده عروس هم به شیوه خاصی جواب فرد مقابل خود را می‌دهد.

6. پاسخ هنرمندانه دختران قشقایی به خواستگاران - پرشیا دایجست

21 دسامبر 2017 ... در ایران هر قومیتی با شیوه مخصوص به خود خواستگاری را برگزار می‌کند و خانواده عروس هم به شیوه خاصی جواب خواستگار را می‌دهد. در این میان دختران قوم ...

7. جواب جالب به خواستگار (+عکس) - عصرایران

دختران قوم قشقایی جواب خواستگاران خود را به صورت جالب و هنرمندانه می‌دهند. ... خواستگاری را برگزار می‌کند و خانواده عروس هم به شیوه خاصی جواب فرد مقابل خود را می‌دهد.

8. صدای قیروکارزین - قشقایی

باران رحمت خدا ست که بر این بندگان محتاج رحمت خود هدیه می دهد. ... زنان و دختران لباس ها ترکی قشقایی شامل پیراهن و چندین دامن پرچین و کلجه(کت) و پاپوش نو و ... و بعد از آن به چادرهای اقوام نزدیک تر زود تر می روند پس از دست بوسی و تبریک گویی و ... معمولا خواستگاری ها و عروسی ها و حتی چشن های ختنه سوران قشقایی در عید نوروز مورد ...

9. ازدواج درایل بختیاری /فرهنگ ایل : عشایر ، رنگواره های یک رنگ

ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻫﺎ ﻫﻤﺎﻧﮕﻮﻧﻪ ﮐﻪ ﺍﺯﻧﻔﺲ ﺁﻥ ﺑﺮ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼﺗﻤﺎﯾﻞ ﻗﻠﺒﯽ ﺻﻮﺭﺕ ﻧﻤﯽ ﮔﺮﻓﺖ ... ﯾﮏ ﺩﺭﺳﻼﻣﺖ ﭘﯿﻮﻧﺪ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﮔﺮﻩ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻭﮐﻤﺘﺮ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩ ﮐﻪ ﺑﯿﻦ ﭼﻨﯿﻦ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩﻫﺎﯾﯽ ﺑﺮ ﺧﻮﺭﺩ ﺟﺪﯼ ﺭﻭﯼ ﺩﻫﺪ . ... ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥﻓﺎﻣﯿﻞ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺧﻮﺩ ﻣﯽ ﺭﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺁﻧﺎﻥ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻮﺍﻓﻘﺖ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﻤﯽﮔﺮﻓﺖ ﺁﻥ ... ﺷﺨﺺﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﺍﺯ ﺩﺧﺘﺮ ﺻﺎﺣﺒﺨﺎﻧﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼﮐﻨﺪ ، ﺻﺎﺣﺒﺨﺎﻧﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯﻓﺮﺩ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ...

10. معرفی چند ختم برای بخت گشایی :: خانواده برتر

سلام. خسته نباشید دوست عزیز خدا خیرتون بده. من دو تا چهله گرفتم که هیچ کدوم جواب نداد ...