سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۴۹

دختران کمتر از پسران ورزش می کنند

1. دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنند - ایسنا

15 ژوئن 2018 ... مطالعات جدید نشان داده است که زنان و دختران جوان کمتر از پسران ورزش می‌کنند.

2. چرا خانم‌ها کمتر ورزش می‌کنند؟ - خبرآنلاین

19 ژانويه 2009 ... زنان در همه سنین و در همه‌جای دنیا، کمتر از مردان به ورزش تمایل نشان می‌دهند و ... می‌خواستند بدانند دختران و پسران در نوع بازی‌هایی که انتخاب می‌کنند‌، چه ...

3. چرا خانمها نسبت به آقایان فعالیت ورزشی کمی دارند؟

12 ا کتبر 2014 ... زنان در همه سنین و در همه جای دنیا، کمتر از مردان به ورزش تمایل نشان می ... محققان می خواستند بدانند دختران و پسران در نوع بازی هایی که انتخاب می کنند ...

4. چرا باید دختران نوجوان را تشویق به ورزش کرد؟ - بیتوته

با این وجود دختران نوجوان کمتر از پسران ورزش می‌کنند. آنها راحت‌تر ورزش را ترک می‌کنند. این می‌تواند به دلیل باورهای غلط جنسیتی باشد. این که ورزش تنها برای پسران ...

5. GH در ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن دﺧﺘﺮ و ( ) ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ﺑﻴﺸﻴﻨﻪ و ﺟﻨ

ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ﺑﻴﺸﻴﻨﻪ و ﺟﻨﺲ ﺑﺮ ﻣﻴﺰان ﺗﺮﺷﺢ ﻫﻮرﻣﻮن رﺷﺪ. (. GH. ) در ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن دﺧﺘﺮ و. ﭘﺴﺮ ﻓﻌﺎل. ﻧﻴﻜﻮ ﺧﺴﺮوي. 1. _ ... در ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت ﻣﺘﻌﺪدي ارﺗﺒﺎط ﺧﻄﻲ ﺑﻴﻦ ورزش و رﻫﺎﻳﻲ ﻫﻮرﻣﻮن رﺷﺪ. (. GH. ) ﻧﺸﺎن داده ﺷﺪه اﺳﺖ ... اﻳﻦ ﻫﻮرﻣﻮن ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ رﺷﺪ ﺑﺎﻓﺖ ﻫﺎي ﻧﺮم ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻋﻀﻼت و ﺗﺎﻧﺪون ﻫﺎ را ﻛﻨﺘﺮل ﻣﻲ ﻛﻨﺪ. ). 2(. ﻋﻮاﻣﻠﻲ ﻣﺎﻧﻨﺪ . اﻓﺰا ... ﻣﻲ ﺷﻮد. 15(. ،. )18. ، ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎي ﻛﻤﺘﺮي در دوران ﻧﻮﺟﻮاﻧﻲ اﻧﺠﺎم ﺷﺪه اﺳﺖ، ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ درﺑﺎرة ﺗﺎﺛﻴﺮ.

6. مدافع تمرین مختلط پسران و دختران، معاون وزیر ورزش شد

با حکم سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان فریبا محمدیان جایگزین رباب شهریان در معاونت ... اما به نظر می رسد مشاوران وزیر آن چنان که باید به وظایف خود عمل نمی کنند و وزیر را ... موضوع بار کمتری داشته باشد اما وقتی در بحث کلان ورزش چنین موضوعاتی مطرح ... با دیدگاه تمرین مختلط دختران و پسران زیر نظر فدراسیون در چارچوب شرع حرف می ...

7. تاثیر تفاوتهای فیزیولوژیکی زن و مرد در ورزش - پایش

15 نوامبر 2015 ... جنس زن، انرژی را در مدتی طولانی تر از مرد ذخیره می کند؛ یعنی دوره ی گرفتن مواد خارجی و ... در اوایل کودکی، چگونگی بازی پسران و دختران کاملاً مشهود می باشد. ... تأثیر: بازده قلب زنان در حین ورزش کمتر از مردان می شود (حدود 10 درصد).

8. SID.ir | اثرات ورزش بر رشد و بلوغ كودكان و نوجوانان

ورزش كنترل وزن را تسهيل مي كند، به افزايش استحكام استخوان ها كمك مي نمايد و ... ورزشكاران فعال كودك و نوجوان عموما ضخامت چين پوستي كمتري در قياس با ساير افراد دارد. ... حداكثر رشد و ميزان رشد قدي به هنگام جهش رشدي نوجواني در پسران و دختران ندارد .

9. چرا باید دختران نوجوان را تشویق به ورزش کرد؟ | - ورزش کردن - آریا - قطره

6 روز پیش ... نوجوانانی که ورزش می کنند در درس های خود نیز موفق هستند و اعتماد به نفس بیشتری دارند. ... با این وجود دختران نوجوان کمتر از پسران ورزش می کنند.

10. شنا و سلامت - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

به بیان دیگر، شنا حدود ۱۱٪ کمتر از دویدن اما تنها ۳٪ کمتر از دوچرخه سواری می‌سوزاند. یک نکته با ... ورزشکاران از آب برای ترمیم و بهبود صدمات ورزشی استفاده می‌کنند.

11. تفکیک جنسیتی در ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تفکیک جنسیتی به‌گونه‌ای بوده‌است که رابطه دختر و پسر در ایران با گذشت سه دهه از ..... به نظر می‌رسد کسانی که ادعا می‌کنند با جدا کردن زن و مرد در دانشگاه‌ها، اداره‌ها و .... حسین فکری که از نخستین مسئولان تفکیک جنسیتی در ورزش بود گفته بود: «ما ... انتظامی داده نمی‌شودروابط و اختلاط بین دختران و پسران با مشکلات کمتری وجود دارد.

12. چرا دختران و پسران ایرانی ازدواج نمی کنند؟ - فرادید

5 ژانويه 2017 ... ارقامی که وزارت ورزش و جوانان در سال 1391 اعلام کرد، از زندگی مجرد حدود ۲۵ درصد ... با این حال دختران امروزی سعی می‌کنند با این تفکرات مبارزه کنند. .... دچار هیجان ازدواج دختران و پسران در سنین کمتر از سن ازدواج شده است و به‌همین‌دلیل ...

13. مدارس مختلط مفیدترند یا مدارس تک جنسیتی؟ | Euronews - یورونیوز

19 دسامبر 2011 ... بیشترکمتر ... آیا جدا کردن دخترها و پسرها در مدارس اساسا کار درستی است؟ ... در برنامه های زیادی از تئاترو موسیقی گرفته تا ورزش شرکت می کنم و واقعا ... این برنامه در واقع به ما کمک می کند تا دوران گذار از پسر بودن به مرد شدن را با ...

14. ورزشکاران نابغه - زمان مناسب براي ورزش خانمها

زنان در همه سنین و در همه‌جای دنیا، کمتر از مردان به ورزش تمایل نشان می‌دهند و محققان ... محققان می‌خواستند بدانند دختران و پسران در نوع بازی‌هایی که انتخاب می‌کنند‌، چه ...

15. ورزش های مناسب کودکان ۱ تا ۱۰ سال - بهترین کودک

بعضی‌ها از بازی‌های خشن استقبال می‌کنند و برخی دیگر از بالا و پایین پریدن ... در این سن تاکید بر آموزش تکنیک است و باید به رقابت و مسابقه کمتر اهمیت داده شود. ... این تهدید در دختران از سن ۱۰ تا ۱۴ سالگی و برای پسران ۱۳ تا ۱۷ سالگی است.

16. خبرگزاری آریا - ورزشي | ورزش شهروندي

ورزش شهروندي ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۱:۳۰ ق.ظ. چربي سوزي ... ورزش شهروندي ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۹:۳۱ ق.ظ. شنا ورزشي بي ... ۰۱:۲۴:۴۰ ق.ظ. دختران کمتر از پسران ورزش مي‌کنند.

17. نگاهی دوباره به ورزش بانوان

اهمیت تربیت بدنی و ورزش برای رشد جسمی و روانی، الزامی و غیر قابل اجتناب است و با ... قد بلندتری پیدا می کنند و دختران از رشد و توسعه عضلانی کمتری برخوردار می شوند. ... این اختلافات باعث می شود تا پسران نسبت به دختران دارای حجم خون، تعداد ...

18. صفحه داخلی اداره کل ورزش وزارت نفت-المپیادها

دهمین المپیاد سراسری فرزندان پسر 25 سال و کمتر وزارت نفت به میزبانی شرکت ملی ... پرونده المپیاد دختران 17 سال و کمتر وزارت نفت با معرفی تیم های برتر بسته شد. ... گاز و پتروشیمی جهت کسب عناوین برتر در این مسابقات حضور پیدا می کنند.

19. تأثیر ترکیب بدنی و جنسیت بر فاکتورهای آمادگی جسمانی دانش آموزان ...

13 ژوئن 2012 ... ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻭﺭﺯﺷـﻲ. ﻣـﻲ. ﺑﺎﺷـﺪ . ﻫـﺪﻑ ﺍﺯ. ﭘﮋﻭﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺮﺭﺳﻲ. ﻴﺗﺄﺛ. ﺮ. ﺗﺮﻛﻴﺐ ﺑﺪﻧﻲ ﻭ ﺟﻨﺴﻴﺖ ﺑﺮ ... ﺁﻣﺎﺩﮔﻲ ﻗﻠﺒﻲ. -. ﺗﻨﻔﺴﻲ ﻭ ﭼﺎﺑﻜﻲ ﺑﻴﻦ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﻭ ﭘﺴﺮﺍﻥ ﺭﺍ. ﻣﻲ. ﺗﻮﺍﻥ. ﺑﻪ ﺗﻔـﺎﻭﺕ ﺩﺭ ﺗﺮﻛﻴـﺐ ﺑـﺪﻥ .... ﻣﻲ. ﻛﻨﻨﺪ . ﺑـﻪ ﻣﻨﻈـﻮﺭ ﺗﺮﻛﻴـﺐ ﺍﻳـﻦ ﺩﻭ. ﺷــﺎﺧﺺ ﺟــﺎﻧﺘﻴﻦ ﺍﺳــﻠﻴﻨﮕﺮ ﻭ ﻫﻤﻜــﺎﺭ. ﺍﻧﺶ .... ﻩ ﻋﻀﻼﻧﻲ ﻛﻤﺘﺮ ﻭ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﺎ.

20. انجمن اتحادیه ورزشی هرنه | StadtSportBund Herne

به همین دلیل این طبیعی است که پسران و دختران، زنان و مردان یکجا ورزش میکنند و قوانین برای همه شان ... کنند. این سهم در هر باشگاه متفاوت است واکثرأ کمتر از ۱۰ یورو.

21. بررسی میزان افسردگی و رابطه آن با ورزش در زنان بالای 20 سال

18 آوريل 2011 ... ﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺶ، ﻣﺒﻨﻲ ﺑﺮ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻣﻴﺰان اﻓﺴﺮدﮔﻲ در زﻧﺎن ورزﺷﻜﺎر ﻛﻤﺘﺮ از زﻧﺎن ﻏﻴﺮ .... ورزش. ﻣﻲ. ﻛﻨﻨﺪ. ﺑﻪ ﻃﻮر . ﻣﻌﻨﺎداري. ﻛﻤﺘﺮ. اﻓﺴﺮده. و. ﻋﺼﺒﺎﻧﻲ. ﻲﻣ. ﺷﻮﻧﺪ، ﻛﻤﺘﺮ اﺳﺘﺮس. دارﻧﺪ. و. ﺑﺪﮔﻤﺎﻧﻲ. و.

22. چرا ورزش زومبا در ایران برای زنان و مردان ممنوع شد؟ - نیک شو

بنظر می آید از آنجا که ورزش زومبا را در دنیا با عنوان رقص زومبا هم می شناسند، شاید همین ... کمتر کسی به سمت آمادگی جسمانی به سبک قدیم می رود و تاکید می کند: «چرا ما ...

23. افسردگی در مردان - Royal College of Psychiatrists

این بروشور برای مردانی که احساس افسردگی می کنند و همچنین افرادی که همسر٬ برادر٬ پدر و ... در مردان و زنان تقریبأ یکسان است ولی مردان کمتر از زنان از دیگران کمک می طلبند. .... اگردائمأ عصبی هستید٬ ورزش٬ یوگا٬ ماساژ٬ رایجه درمانی و غیره مفید هستند.

24. تاثیر دو نوع برنامه‌ ورزشی بر ترکیب بدنی نوجوانان دارای نشانگان داون

اثرگذاری بیشتر برنامه های ورزشی بر بهبود ترکیب. بدنی افراد ... بود )25 پسر، 16 دختر( که یک پزشک شرایط آنان را. برای انجام ... جابه جا شده و تقسیم آن بر وزن بدن محاسبه می کنند(. این دستگاه .... )140/0±9/1( به طور معناداری کمتر از مقادیر گروه .

25. کاهش نگران‌کننده جمعیت دختران در ایران از شایعه تا واقعیت؟!

4 آگوست 2016 ... صفحه نخست · سیاسی · اقتصادی · اجتماعی · علمی و فرهنگی · ورزشی .... به راستی جمعیت دختران نسبت به پسران به صورت نگران کننده ای در حال ... آمارتیا سن در مقاله خود علل کمتر بودن تعداد زنان را دلایل اجتماعی ضد زنان بیان کرده است. پروفسور اویستر به جنبه های بیولوژیکی این پدیده به زیبایی اشاره می کند.

26. روایت یک زن ایرانی از زندگی در سوییس - فرارو

دوستی دارم که 26 سال است در سوییس زندگی می کند، کارمند است و از 21 سال پیش که شوهرش ... دارند و کمتر به این فکر می کنند که خودشان حامی خودشان باشند اما زنان سوییسی اصلا نازپرورده .... اینجا ساعت های ورزش در مدارس، دخترها و پسرها از هم جدا هستند.

27. دختران بیشتر چت می کنند یا پسران؟ - مشرق نیوز

4 سپتامبر 2016 ... ضمنا، طبق بررسی ها پسران کمتر از دختران در اینترنت دچار ممنوعیت می شوند. آن ها بسیاری از اطلاعات شخصی خود را در اینترنت نمایان می کنند و ...

28. دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنند

مطالعات جدید نشان داده است که زنان و دختران جوان کمتر از پسران ورزش می‌کنند،۲۰ درصد ...

29. دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنند

در آمریکا ۲۰ درصد از دختران نوجوان و ۱۲ درصد از پسران نوجوان در طول هفته‌ اصلا ورزش نمی‌کنند. حدود ۴۰ درصد زنان بین ۱۸ تا ۲۹ سال و ۳۰ درصد از مردان در این رده سنی نیز فعالیتی ندارند.

30. دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنند - جوان 98

در آمریکا ۲۰ درصد از دختران نوجوان و ۱۲ درصد از پسران نوجوان در طول هفته‌ اصلا ورزش نمی‌کنند. حدود ۴۰ درصد زنان بین ۱۸ تا ۲۹ سال و ۳۰ درصد از مردان در این رده سنی نیز فعالیتی ندارند.

31. مجله علم ورزش : دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنند

به گزارش اسپورت نیوز 24 به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از گاردین، بررسی‌ها نشان داده ...

32. دختران کمتر از پسران ورزش می کنند - ایسنا | خبر فارسی

دختران کمتر از پسران ورزش می کنند. مطالعات جدید نشان داده است که زنان و دختران جوان ...

33. دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنند - ایسنا

مطالعات جدید نشان داده است که زنان و دختران جوان کمتر از پسران ورزش می‌کنند.

34. دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنند

در آمریکا ۲۰ درصد از دختران نوجوان و ۱۲ درصد از پسران نوجوان در طول هفته‌ اصلا ورزش نمی‌کنند. حدود ۴۰ درصد زنان بین ۱۸ تا ۲۹ سال و ۳۰ درصد از مردان در این رده سنی نیز فعالیتی ندارند.

35. دختران کمتر از پسران ورزش می کنند

در آمریکا ۲۰ درصد از دختران نوجوان و ۱۲ درصد از پسران نوجوان در طول هفته اصلا ورزش نمی کنند. حدود ۴۰ درصد زنان بین ۱۸ تا ۲۹ سال و ۳۰ درصد از مردان در این رده سنی نیز فعالیتی ندارند.

36. چراخانم ها کمتر ورزش می کنند؟

از دختربچه دبستانی بگیرید تا خانم های میان سال و مسن، کمتر از پسربچه ها و آقایان تمایل دارند ورزش و جست وخیز کنند و این می تواند سلامت خانم ها را تهدید کند.

37. هنرستان‌های تربیت بدنی دختران که به ورزش بانوان کمک می‌کنند

هنرستان‌های تربیت بدنی دختران که به ورزش ... کمتر از پسران ... ورزش بانوان کمک می‌کنند ...

38. در مسابقات مختلط کارتینگ ، رانندگی دختران کمتر از پسران نیست

دختران رانندگی فوق العاده ای دارند از نوع لباس هایشان به هیچ وجه مشخص نیست اما وقتی از دور نگاه می کنید گویی که یک مرد در حال رانندگی است.

39. ورزشهاي مناسب براي سنین مختلف

اشخاصی که در انجام این ورزش ها شرکت می کنند ... دختران جوان مناسب ... کمتر از پسران ورزش ...

40. چرا پسران کمتر از دختران کتاب می‌خوانند؟

چرا پسران کمتر از دختران کتاب می ... اغلب پسران فکر می‌کنند که ... ای و ورزش لذت می ...

41. چرا باید دختران نوجوان را تشویق به ورزش کرد؟ - ایسنا

با این وجود دختران نوجوان کمتر از پسران ورزش می‌کنند. آنها راحت‌تر ورزش را ترک می‌کنند. این می‌تواند به دلیل باورهای غلط جنسیتی باشد. این که ورزش تنها برای پسران است، دختران دسترسی کمتری به ورزش دارند.

42. دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنند - kodoom.com - Kodoom

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، بررسی ها نشان داده است دختران و زنان جوان به خصوص ...