یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۳۰

درناهای مهاجر بختگان سر سفره مردم نشستند فیلم

1. ساداکو ساساکی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ساداکو مدام ضعیف‌تر می‌شد و درد به او امان نمی‌داد اما با این وجود ساختن درناها را تا ... سپس در سراسر جهان منتشر شد و همهٔ مردم از داستان ساداکو و هزار درنای کاغذیش آگاه شدند . ... با همکاری ایران و ژاپن یک فیلم سینمایی را برگرفته از کتاب «ساداکو و هزار درنای ...

2. تکرار تراژدی غم در بختگان؛ درناهاگرسنه‌‌ ماندند - اخبار تسنیم - Tasnim

7 ژانويه 2018 ... برای دومین بار در سال 96 بختگان بخت برگشته شرمنده پرندگان مهاجر می‌شود و پس ... نیز در فصل زمستان تشنگی و گرسنگی تلخ، درناهای مهاجر را تجربه می‌کند. ... درنا به بختگان است، بختگانی بخت با او همیار نیست و در خشکی به سر ... همکاری تشکل‌های مردم نهاد در کمک به تامین غذای پرندگان مهاجر در بختگان آغاز شد.

3. پرندگان مهاجر دریاچه بختگان و طشک: : دانشنامه گردشگری نی‌ریز

پرندگان مهاجر دریاچه بختگان و طشک در دانشنامه گردشگری نی ریز: پرندگان مهاجر ... تنجه , آنقوت , طشک , درنا , پلیکان پا خاکستری , کر , پلیکان سفید , شمال آفریقا ... مشاهیر نی ریز، تاریخ نیریز، اقتصاد نی ریز، مردم شناسی نیریز، کتابشناسی نی ... فلامینگوها گردن و پاهای بلندی دارند، برای تغذیه در سواحل کم‌عمق به سر می‌برند.

4. دانه ریزی برای پرندگان مهاجر در دریاچه طشک - باشگاه خبرنگاران

10 ژانويه 2018 ... دوستداران محیط زیست برای پرندگان مهاجر در دریاچه طشک دانه می‌ریزند. ... شیراز؛ محمدجانی رئیس محیط زیست پارک ملی بختگان با اشاره به مهاجرت ۲ هزار قطعه درنا ... وی با دعوت از مردم برای شرکت در این کار گروهی ادامه داد: تا کنون ۵ تن گندم و ذرت برای ... استعداد عجیب و حیرت آور این دختر قمى همه را شگفت زده کرد! + فیلم ...

5. صلح را روی بال تو می‌نویسم - ایسنا

6 آگوست 2015 ... هنری که همه‌ی مردم دنیا با هر سن و سطح تحصیلات و طبقه‌ی اجتماعی ... دوستانش بقیه‌ی درناها را ساختند و هر هزار درنا را با پیکر ساداکو به خاک سپردند.