دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۲۷

در تبریز به دنبال کسب مقام و قرار گرفتن روی سکو هستیم

1. ایران در سکوی سوم آسیا مسابقات قرار گرفت - آذربایجان شرقی

6 جولای 2018 ... تیم والیبال نوجوانان ایران با برتری برابر چین تایپه به مقام سوم آسیا ... از تبریز ، 2 تیم نوجوانان ایران و چین تایپه برای کسب مقام سوم در سالن شهید ... به اتمام رسیده و نوجوانان شایسته ایران روی سکوی سوم مسابقات قرار گرفتند.

2. منظمی: به دنبال سکوی المپیک توکیو هستیم/ پاک ترین تیم تاریخ ...

1 روز پیش ... ... فدراسیون برای قرار گرفتن بر روی سکو در المپیک ۲۰۲۰ توکیو است ... المپیک توکیو هستیم/ پاک ترین تیم تاریخ نوجوانان در تبریز حاضر شد.

3. بجانی: می‌دانستم روی سکو می‌روم/ مسابقات در سطح خوبی برگزار شد - آناج

15 مه 2018 ... به گزارش آناج، احد بجانی با اشاره به کسب مقام قهرمانی مسابقات ... کرد: خدا کمک کرد، می‌دانستم که روی سکو می‌روم اما تلاش کردم به قهرمانی برسم و با ...

4. مسابقات آمادگی جسمانی یگان های ویژه ناجا در تبریز برگزار می شود ...

1 روز پیش ... تبریز-ایرنا- فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی آذربایجان شرقی از ... مدال و رفتن روی سکوی نفرات برتر، نخستین رقابت خود را برابر حریفی .... کسب مقام دوم مسابقات وزنه برداری قهرمانی دانشجویان از سوی سما کرمانشاه ... در اردوی اول بیشتر به دنبال تمرینات هوازی و قدرتی بودیم و در اردوی دوم که در تهران برگزار شد، .

5. محمد موسوی: آماده هستیم و به کسب مدال امیدوار - ایسنا

5 سپتامبر 2017 ... ... قاره‌های در رنکینگ تیم‌ها تاثیر دارد با تمام توان به دنبال قرار گرفتن بر روی سکو هستیم تا اولین مدال جهانی را برای والیبال ایران کسب کنیم.

6. خبرگزاری ایسنا|استان هرمزگان|khalijefars.isna.ir

به دنبال سکو در المپیک 2020 هستیم/پاک‌ترین تیم نوجوانان تاریخ والیبال ایران در تبریز حاضر شد. دبیر فدراسیون والیبال کشورمان گفت: برنامه‌ریزی فدراسیون برای قرار گرفتن بر روی سکو در المپیک 2020 توکیو است ... فریدون الهامی با کسب اکثریت آرای برای چهارمین دوره متوالی بر مسند هیئت والیبال استان هرمزگان تکیه زد.

7. کلکسیون پر زرق و برق فوتسال در سال ۹۶ - ایسنا

31 مارس 2018 ... به گزارش ایسنا، فوتسال جزو معدود رشته‌هایی است که در ایران، موفقیت‌هایش تمامی ندارد و همچنان عطش روی سکو رفتن و کسب ... از قهرمانی تیم المپیک در آسیا تا کسب دوازدهمین قهرمانی تیم ملی در این قاره و قرارگرفتن بین برترین‌های جهان. ... مس سونگون در سال ۹۳ عنوان سومی، در سال ۹۴ دومی و در سال ۹۵ مقام سومی را به دست ...

8. منظمی: به دنبال سکوی المپیک توکیو هستیم ... - شفقنا ورزشی

منظمی: به دنبال سکوی المپیک توکیو هستیم/ پاک‌ترین تیم تاریخ نوجوانان در تبریز حاضر شد. دبیر فدراسیون والیبال گفت: برنامه‌ریزی فدراسیون برای قرار گرفتن بر روی سکو در المپیک ... انگلیس پس از 28 سال دوباره در مقام چهارم ایستاد/ خبری از مدال نیست! ... حمیده عباسعلی سومین طلای ایران را کسب کرد/مردان ایرانی در صدر

9. کسب مقام نخست مسابقات لیگ پیست جوانان کشور توسط فرزند همکار ...

23 ژوئن 2018 ... کسب مقام نخست مسابقات لیگ پیست جوانان کشور توسط فرزند همکار ... استاد عالی نسب تبریز موفق به کسب دو مقام قهرمانی و یک مقام سوم گردید.

10. قزوین - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

قزوین به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه ارتباطی استان‌های شمالی و غربی کشور، نزدیکی .... به هر روی مورخان و باستان شناسان عصر حاضر قزوین را عربی شده « کاسپین» می‌دانند؛ ... قزوین به دنبال گشایش آن در سال ۲۱ هجری به نام مرز و ثغر مسلمین شناخته شد و ...... مطلوب به شهروندان در سال ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹ خورشیدی مقام اول را در کشور کسب کرد.

11. مجموعه مباحث آموزش شهروندی… - شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

یکایک شهروندان عزیز، اقدام به گردآوری و تهیه مجموعه مباحث ... شهروندی در اختیار شهروندان عزیز قرار گیرد و گام مهم ..... برآیند تا برای گرفتن حق جمعی خویش تالش کنند که می ... های پیش روی و جایگزین برای بیکاری، تکدی و .... دنبال دارد. اما شهرها همواره از ظرفیت الزم برای حداقل امکانات. رفاهی و انواع خدمات ...... کند و به مقام توجه و تذکر.

12. دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

مدیر حراست واحد میانه به عنوان مدیر کل جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی ... قرار گرفتن در آن مسئوليتی خطير را متوجه هر فرد می‌کند، با نگاه به منویات مقام معظم ... و دستگیری از افراد و ملایمت و خوش رفتاری به دنبال حفظ آرامش و امنیت هستیم. ... «غیوری در طول مدیریت خود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز خوب عمل نموده است.

13. هیئت والیبال - 8tag.ir

دبیر فدراسیون والیبال گفت: برنامه‌ریزی فدراسیون برای قرار گرفتن بر روی ... منظمی: به دنبال سکوی المپیک توکیو هستیم/ پاک‌ترین تیم تاریخ نوجوانان در تبریز .... پس از کسب مقام سوم آسیا و سهمیه جهانی مصر در ارومیه مورد تجلیل قرار گرفتند.

14. فرهنگی-ورزشی - نشریه عصر آذربایجان

گروه ورزشي: آذربايجان شرقي به عنوان قطب ورزش ايران در رشته هاي مختلف، با چالش .... 'دبير هيئت کشتي استان با تشريح وضعيت اين ورزش در زنجان گفت: براي پيشرفت کشتي نيازمند حضور در ليگ برتر هستيم. .... نام اردبيل روي سکوي نخست جهان رفت ...... گروه خبر: رئيس شوراي اسلامي شهر تبريز گفت: کسب مقام قهرماني در تور ...

15. فهرست - دستهای مهربان

فعالیت های شعبه تبریز بنیاد .... کرده و با گرفتن دست نیازمندانی که در تنگناهای زندگی قرار گرفته اند باعث ... حضور گرمتان هستیم تا دست مهرتان را به گرمی بفشاریم و با یاری شما محکم تر قدم برداریم. ... به همین منظور، من و همکارانم تالش کرده ایم آنچه پیش روی شما قرار دارد، هم خوان و هم ..... مختلف موفق به کسب مقام های متعدد گشته.

16. اخبار والیبال - قطره

منظمی: به دنبال سکوی المپیک توکیو هستیم/ پاک ترین تیم تاریخ نوجوانان در تبریز حاضر شد ... برنامه ریزی فدراسیون برای قرار گرفتن بر روی سکو در المپیک 2020 توکیو است گرچه کار سخت و ... به مسابقات جهانی هلند گفت: به دنبال قهرمانی و کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو مردان در هلند هستیم، - هادی رضایی، اظهار کرد: در .

17. فصل نامه داخلی شرکت نفت ایرانول - شماره 73 3468

غول های نفتی به دنبال موقعیت از دست رفته در ایران ... شاید در آینده. نه چنان نزدیک این گونه نباشد و اقتصاد ایران بتواند بدون نفت روی پا بایستد. اما اکنون ... برابر چشمان انسان قرار دارد. ..... شرکت نفت ایرانول از مابقی شرکت های تولیدکننده روانکار در تبریز باالتر است. و به همین ... کارگران سال 2015 ایتالیا مقام های مختلف را کسب .

18. کسب افتخار دو دانشجوی دانشگاه در مرحله کشوری جشنواره سراسری قرآن ...

مي کنیم و سختي ها را به جان مي خریم و با الگو گرفتن از شهداي بزرگوار ... راه به دنبال اعتال و نوآوري بودیم و امیدواریم که شما کارکنان عزیز در طرح ... هستیم که شرایطش متفاوت با گذشته است و اگر خودمان را با آن سازگار ... توانسته از نظر تولید علم با رشد 25 درصدي در سال 2014 تا 2016 مقام اول ... دانشگاه به تصویب رسیده بود و قرار.

19. خبرگزاری فارس|گروه ورزشی

فتح‌الله‌زاده: از افتخاری ممنونم، کار او برای مذاکره مستقیم با بازیکنان خوب بود/هواداران استقلال را به آرامش دعوت می‌کنم

20. مراحل استخدام در شرکت نفت قطر | IranPetroTech

مدیریت منابع انسانی شرکت نفت قطر، مراحل استخدام را با توجه به نیاز ها و شرح وظایف موقعیت های شغلی با انتخاب و مصاحبه نامزد ها شروع میکند

21. استخدام شرکت ملی نفت سال 93 +استخدام :وزیر نفت قول داد ...

سرویس: اقتصادی رییس کمیسیون انرژی مجلس از صدور مجوز استخدام ۲هزار و ۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت نفت توسط دولت خبرداد.