دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۰۵

دستگیری 15 سارق در کرمان 30 فقره سرقت کشف شد

1. دستگیری 9 سارق و کشف 24 فقره سرقت در کرمان - خبرگزاری برنا

1 جولای 2018 ... فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری 9 سارق و کشف 24 فقره سرقت ... وی با اشاره به کشف 24 فقره سرقت افزود: بیشتر سرقت های کشف شده ...

2. ۵ سارق در کرمان دستگیر شد/کشف ۲۱ فقره سرقت قطعات خودرو ...

4 روز پیش ... کرمان - فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری پنج سارق و کشف ۲۱ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

3. جام جم آنلاین - سارق عنکبوتی کرمان بازداشت شد +عکس

19 فوریه 2018 ... سارق جوان پس از انتقال به پلیس اگاهی با اعتراف به سرقت از 30 خانه در ... کرمان افزود: در بازرسی از مخفیگاه مرد عنکبوتی اموال سرقتی کشف شد.

4. ایرنا - دستگیری 2 سارق حرفه ای خودرو در کرمان

14 مه 2017 ... کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری 2 سارق حرفه ای قطعات و محتویات داخل خودرو و کشف 65 فقره سرقت از آنان خبر داد. ... ساعت: 18:30 ... قطعات و محتویات داخل خودرو از قبیل زاپاس، باند و پخش خودرو کشف شد.

5. دستگيری 10 سارق و كشف 17 فقره سرقت در كرمان - باشگاه خبرنگاران

23 ژوئن 2018 ... فرمانده انتظامي شهرستان كرمان از دستگيری 10 سارق و كشف 17 فقره سرقت ... وی با اشاره به كشف 17 فقره سرقت افزود: بيشتر سرقت هاي كشف شده ...

6. سارق عنکبوتی کرمان بازداشت شد - فرارو

19 فوریه 2018 ... سارق یا سارقان بدون تخریب در اصلی وارد خانه می شدند و اقدام به سرقت اموال با ارزش مانند پول نقد ... سارق جوان پس از انتقال به پلیس اگاهی با اعتراف به سرقت از 30 خانه در کرمان، در ... رئیس پلیس استان کرمان افزود: در بازرسی از مخفیگاه مرد عنکبوتی اموال سرقتی کشف شد. خرید از آمازون آمریکا، تحویل 15 روزه در ایران.

7. اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث ایران ...

تلویزیون ترکیه از کشته شدن ۱۰ نفر و زخمی شدن ۷۳ نفر دیگر بر اثر حادثه خروج قطار از ریل خبر داد.

8. حوادث - aftabnews.ir

مرد شیشه ای که پسربچه های ۱۱تا ۱۵ساله را فریب می داد و در کانال آبی در شرق تهران به تله شیطانی اش می انداخت در دادگاه کیفری تهران محاکمه می شود.

9. خبرهای حوادث | خبر فارسی

در پی انتشار خبر خرید 38 هزار سکه توسط جوانی 31 ساله، شایعه شده بود که وی داماد صفدر حسینی است، یعنی همسر فاطمه حسینی، نماینده ی تهران در مجلس.

10. جدیدترین خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه | خبر فارسی

نامه بیش از 50 نفر از نمایندگان بیش از 50 نفر از نمایندگان طی نامه ای خواستار حضور رئیس جمهور و دیگر اعضای کابینه دولت در مجلس به منظور بررسی مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور شدند.

11. اخبار,اخبار اجتماعی، اخبار اجتماعی ایران،اخبار اجتماعی ...

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: تا پایان وقت روز یکشنبه کیفرخواست متهمان ارزی به دادگاه واصل نشده اما در صورت صدور…