شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۴

ده ها زخمی در حادثه خارج شدن قطار از ریل در مصر

1. تصادف قطار اسکندریه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تصادف قطار اسکندریه در ۱۱ اوت ۲۰۱۷ در ایستگاه خورشید در حومه اسکندریه مصر رخ داد. دو قطار که یکی از ... بر اثر این حادثه ۴۴ نفر کشته و نزدیک به ۱۷۰ نفر زخمی شده‌اند.همچنان مأموران ... مصر می‌باشد. چندین واگن قطار از ریل خارج شده و متلاشی شده‌اند. ... در سال ۲۰۱۳ یک قطار با یک مینی‌بوس تصادف می‌کند که ده‌ها نفر کشته شدند. بالاترین ...

2. ‌ده‌ها زخمی در حادثه خارج شدن قطار از ریل در مصر - ایسنا

14 جولای 2018 ... وزارت بهداشت مصر در بیانیه‌ای از زخمی شدن دست‌کم ۵۸ نفر در پی خارج شدن یک قطار مسافربری از ریل در جنوب قاهره، پایتخت این کشور خبر داد.

3. خروج قطار از ریل، 12 زخمی بر جای گذاشت - آنا

5 روز پیش ... سخنگوی وزارت بهداشت مصر در این خصوص اظهار کرد: «پس از وقوع حادثه خارج شدن قطار از ریل، به‌سرعت نیروهای امدادی به همراه 15 آمبولانس به محل حادثه ...

4. تصادف پرتلفات دو قطار در مصر | جهان | DW | 11.08.2017

11 آگوست 2017 ... در تصادف دو قطار در مصر ده‌ها نفر کشته و حدود صد نفر زخمی شده‌اند. ... تکان‌ شدیدی را احساس کردند و در کسری از ثانیه دو واگن قطار از ریل خارج شدند.

5. 12 نفر بر اثر حادثه قطار در مصر زخمی شدند - خبرگزاری صدا و سیما

5 روز پیش ... 12 نفر بر اثر حادثه قطار در مصر زخمی شدند ... کرد 12 نفر روز یکشنبه بر اثر از ریل خارج شدن قطار در استان منوفیه در شمال این کشور زخمی شدند.

6. دهها کشته و زخمي بر اثر خارج شدن قطار از ریل در ترکیه

8 جولای 2018 ... بر اثر خارج شدن یک قطار مملو از مسافر در مناطق شمال غرب ترکیه از ریل دست کم ده نفر کشته و بیش از هفتاد نفر زخمی شدند. ... بر اساس تصاویر تلویزیونی منتشر شده از محل حادثه چندین واگن خارج شده از ریل به پهلو واژگون شده اند.

7. ایرنا - نگاهی به حوادث ریلی ایران و جهان در پنج سال گذشته

26 نوامبر 2016 ... خارج شدن دو قطار از ریل در ایالت «مادیا پرادش» در هند به کشته شدن 31 تن و ... یک اتوبوس در جنوب قاهره در مصر 30 تن کشته و ده ها تن دیگر زخمی شدند.

8. حادثه ریلی - مشرق نیوز

خارج شدن قطار از ریل در استان «سویل» در اسپانیا 35 زخمی برجای گذاشته است. ... بر اثر خروج 10 واگن یک قطار مسافربری از ریل در ایالت اوتار پرادش هند، دست ... کشیده شدن اجساد قربانیان برخورد دو قطار در اسکندریه مصر، شمار کشته ها به ۴۴ تن رسید.

9. لحضه ی از ریل خارج شدن قطار در اسپانیا و کشته شدن بیش از 70 - آپارات

936. لحضه ی از ریل خارج شدن قطار در اسپانیا و کشته شدن بیش از 70 نفر - این حادثه هفته ی پیش به علت سرعت بالای قطار رخ داد که راننده ی قطار تا به امروز در زندان بود. 8 مرداد 1392. حوادث ... دهها کشته و زخمی در سانحه تصادف قطار در مصر · emsho.com.

10. ‌ده‌ها زخمی در حادثه خارج شدن قطار از ریل در مصر|خبر فوری

در بیانیه وزارت حمل و نقل مصر نیز آمده که این قطار به سمت استان جنوبی "قنا" در حرکت بوده که از ریل خارج و باعث زخمی شدن دست‌کم ۵۸ تن می‌شود.

11. ‌ده‌ها زخمی در حادثه خروج قطار از ریل در مصر

در بیانیه وزارت حمل و نقل مصر نیز آمده که این قطار به سمت استان جنوبی "قنا" در حرکت بوده که از ریل خارج و باعث زخمی شدن دست‌کم ۵۸ تن می‌شود.

12. ده‌ها کشته و زخمی بر اثر خروج قطار از ریل در هند

خروج قطار مسافربری از ریل در شمال هند دست‌کم ۲۳ کشته و نزدیک به ۴۰۰ زخمی بر جای گذاشت.

13. قطار استقلال در ریل ... - matlabhaa.ir

‌ده‌ها زخمی در حادثه خارج شدن قطار از ریل در ... وزارت بهداشت مصر در بیانیه ای از زخمی ...

14. مروری بر حوادث ریلی ایران و جهان در پنج سال گذشته

حادثه خروج 14 واگن قطار از ریل در هند به کشته شدن 120 و مصدومیت 200 تن منجر شد. ** 13 آبان 1395 برخورد دو رام قطار مسافربری در شهر کراچی در جنوب پاکستان باعث کشته شدن 21 تن و مجروح شدن بیش از 60 تن دیگر شد.

15. تصادف دو قطار مسافربری و باری در آمریکا دو کشته و ده‌ها ...

... کشته و ده‌ها زخمی ... واگن قطار این شرکت از ریل خارج ... در این حادثه، برخی از ...

16. لیست خبرهای جستجو شده برای قطار توسعه تجدیدپذیرها وارد ریل ...

‌ده‌ها زخمی در حادثه خارج شدن ... ‌ده‌ها زخمی در حادثه خروج قطار از ریل در مصر

17. 80 کشته و زخمی بر اثر خروج قطار از ریل در ترکیه

ده‌ها کشته و زخمی در ... در حادثه خروج خروج قطار از ... خروج قطار از ریل در شمال ...