چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۰

دولت فرصت های شغلی را برای معلولان کشور تسهیل کند

1. اخبار استخدام معلولین در سال 97 | «ای استخدام»

18 جولای 2018 ... برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا .... تسهیل شرایط استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه‌ها .... فرصت های شغلی معلولان در جنوب تهران افزایش پیدا می کند.

2. معلولان شغل مناسب می خواهند - ایران سپید

25 فوریه 2017 ... ایران سپید-معلولان شغل مناسب می خواهند : رئیس سازمان بهزیستی ایجاد ... به قزوین گفت:سهم سه درصدی اشتغال معلولان دردستگاه های دولتی درحال ... نسبت به ایجاد فرصت‌های شغلی به ویژه در حوزه معلولان اقدام کنند؛ کاری .... لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

3. اخبار استخدام معلولین در سال 97 | ایران استخدام

6 آگوست 2018 ... خبر 26 تیر 97: ایجاد فرصت های استخدامی برابر برای معلولان کشور (منبع: خبرگزاری مهر) .... خبر ۲۰ دی ۹۶: ایجاد فرصت شغلی جدید برای جامعه هدف بهزیستی قزوین (منبع: .... خبر 3 مهر 96: ضرورت تسهیل روند استخدام معلولین به عنوان اعضای ..... در استخدام های دولتی مطابق قانون حمایت جامع از حقوق معلولان عمل کنند.

4. اشتغال معلولان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

حرکت دستگاه‌های دولتی برای حمایت از معلولان کند است ... کوشا باشند، گفت: شرایط ایجاد اشتغال معلولان در استان باید تسهیل و تسریع شود. ... قائم مقام توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور: · صندوق حمایت از فرصت های شغلی معلولان راه اندازی می شود.

5. تسهیلات اعطای فرصت‌ شغلی به معلولان تصویب شد + جزئیات کامل ...

24 دسامبر 2017 ... براساس مصوبه نمایندگان مجلس دولت مکلف به ارائه تسهیلات فرصت‌های شغلی به معلولان شد. ... منظور ایجاد فرصت‌های شغلی برای افراد دارای معلولیت تسهیلات لازم را فراهم کند. بیشتر بخوانید. مصوبه نمایندگان مجلس برای تسهیل رفت‌وآمد معلولان · ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور برای معلولان تشکیل می‌شود ...

6. تبعیض علیه جامعه معلولان در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دولت ...

23 مه 2018 ... در روز ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷سازمان سنجش کشور؛ دفترچه راهنمای پنجمین آزمون ... و بدون تبعیض افراد دارای معلولیت به فرصت‌های شغلی را فراهم کند.

7. صندوق فرصت های شغلی برای معلولان تشکیل می شود - سلامت اجتماعی ...

1 مه 2018 ... معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: با اجرای قانون جدید حمایت از معلولان که ... معلولیت تشکیل می شود و خانواده های دارای فرد معلول شدید حق پرستاری دریافت می کنند. ... صندوق فرصت های شغلی برای معلولان تشکیل می شود ... و راه و شهرسازی هستند و بعد از آن نیز این آیین نامه ها باید به تصویب دولت برسد.

8. سهم معلولان از آزمون استخدامی؛‌هیچ - همشهری آنلاین

30 ژوئن 2018 ... اگر سازمان امور استخدامی به قانون حمایت از حقوق معلولان عمل کند، باید 548معلول به استخدام نهادها و ارگان‌های دولتی دربیایند، اما در عمل و ... بهزیستی کشور با اشاره به اینکه توسعه فرصت‌های شغلی و تأمین نیازهای معلولان در اشتغال یکی ...

9. قوانین افراد دارای معلولیت در آلمان

2 آگوست 2014 ... قوانین بنیادی که حقوق و مزایای افراد معلول را فراهم می کنند شامل موارد زیر است: ... تعهد دولت فدرال به ساختمان های بدون مانع ، مراحل اداری و دسترسی به فن آوری اطلاعات؛ .... پرداخت مالیات غرامت برای بهبود فرصت های شغلی معلولین لازم است .... منظور تسهیل مشارکت آنها در اشتغال اعطا می کند ، بعنوان مثال، صندلی های خاص و ...

10. چاره اشتغال معلولان چیست؟ - رادیو سلامت

7 ژوئن 2017 ... بازپروری معلولان به منظور دستیابی به زندگی مستقل به نحوی که خود مسئول ... در پیگیری استخدام سه درصدی معلولان در بخش های دولتی همیاری می کنند، مجری ... از این نوع مشاغل، شغل یاد شده از سیستم های دولتی به بخش خصوصی واگذار یا ... به گفته رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور در حال ...

11. دفتر فرهنگ معلولین | کتاب آسیب شناسی اشتغال معلولان ایران ...

17 سپتامبر 2017 ... با اینکه بسیاری از کشورها اشتغال معلولان را به طور اساسی سامان‌دهی کرده‌‌اند. ... غیر از این پنج راه‌کار سه راه‌کار دولت، نیکوکاران مردمی و قانون هم قبلاً مطرح شد و تا ..... سازمان بهزیستی ایجاد کننده اشتغال نیست بلکه صرفاً تسهیل کننده است. ...... و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و فرصت‌ها، زمینه‌های فرصت‌های شغلی را مهیا کنند.

12. جایگاه حقوق معلولین در حوزۀ حقوق شهری1 - مطالعات راهبردی ...

16 نوامبر 2007 ... فرصت های آموزشی و شغلی، مسکن، حمل ونقل، دسترسی به اطالعات و برخورداری از ... حمایتی مندرج در قوانین و مقررات کشور در خصوص معلولین همچون بسیاری از قوانین. دیگر با ... وظیفۀ همۀ دولت ها در همۀ جوامع و برای همۀ شهروندان به شمار می رود. .... در جامعه را تسهیل کند، رشد یافته و از یک زندگی آبرومند و کامل برخوردار شود«.

13. مسیر سخت معلولان - روزنامه تعادل

4 نوامبر 2017 ... روز پنج‌شنبه، یازدهم آبان، بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور، شاهد ... در سال 1383 تصویب شد اما به دلیل اینکه ضمانت اجرایی نداشت، از طرف دولت و به ... مسوولان زمانی به رنج زندگی معلولان پی می‌برند که خود معلولیت را تجربه کنند. ... ولی با تصویب قانون جامع، صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی تشکیل می‌شود و ...

14. رعد: معاون سازمان بهزیستی: خدمات توانبخشی معلولان به مناطق محروم ...

26 فوریه 2017 ... معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: با پوشش 100 درصدی معلولان روستایی در... ... خدمات بهداشت اولیه، دهیاری ها، وزارت کشور و تسهیل گران خدمات، در دست اجراست. ... مصوبه شهریور 94 دولت و الزام برای گرفتن اطلاعات و آمار معلولان ولی به ... حمایت از معلولان پیشنهاد ایجاد صندوق فرصتهای شغلی ارائه شده است.

15. Page 1 متن لایحه جامع حمایت از حقوق معلولان (63 ماده ای) لایحه برنامه ...

سازمان ها و شرکت هایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کشور استفاده می کنند و یا ... ماده 10- سازمان مکلف است وسایل و تجهیزات توانبخشی و فناوری های کمک زیستی تسهیل ... دارای معلولیت از مراکز، تأسیسات و خدمات ورزشی دولتی و شهرداری های کشور با .... ماده 33-وزارت مکلف است در قالب اعتبارات مصوب سازمان، صندوق فرصتهای شغلی ...

16. سهم ۳۰ درصدی معلولان از استخدام ها/ تحصیل و اشتغال معلولان تسهیل شد

3 ژانويه 2018 ... رئیس سازمان بهزیستی کشور تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان را یکی از عوامل ... در حال حاضر مقرر شده صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی نیز راه اندازی شود. ... سازمان، صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی افراد دارای معلولیت را ایجاد کند. ... در حال حاضر گفته می‌شود تمام دستگاه‌های دولتی و عمومی موظف شده اند ۳۰ درصد از ...

17. وزارت ICT در پیوند با افراد كم توان:فرصت‌هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات

ﻓﺮﺻﺖ. هﺎي ﻓﻨﺎوري اﻃﻼﻋﺎت و ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﺑﺮاي هﻤﻪ. اﻣﺴﺎل اﺗﺤﺎدﻳﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات ﺑـﻪ ﻣﻨﺎﺳـﺒﺖ روز ﺟﻬـﺎﻧﻲ ارﺗﺒﺎﻃـﺎت و ﺟﺎﻣﻌـﻪ اﻃﻼﻋـﺎﺗﻲ در راﺳـﺘﺎي دﺳﺘﺮﺳـﻲ ... ي اﻃﻼﻋﺎت، ﻣﻮﺟﺐ ﺷﺪ آﻪ دوﻟﺖ. هﺎي ﻋﻀﻮ، در ﺳﻴﺎﺳـﺖ ... اﻓﺮاد ﻧﺎﺗﻮان ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﺎ روﺷﯽ ﻣﻨﺎﺳﺐ و دﻗﻴﻖ ﮔﺎم ﺑﺰرﮔﯽ ﺑﻪ ﺟﻠﻮ. ﺑﺮدارﻧﺪ ... درﺻﺪاز ﻣﻌﻠﻮﻻن در ﮐﺸﻮرهﺎﯼ در ﺣﺎل رﺷﺪ ﺑﻪ ﺳﺮ ﻣﯽ ﺑﺮﻧﺪ ، زﯾﺮا .... اﯾﺠﺎد اﻣﮑﺎن ﻓﺮﺻﺘﻬﺎﯼ ﺷﻐﻠﯽ در ﻣﻨﺰل ﺑﻪ ﮐﺎرﮔﻴﺮﯼ ﻓﻨﺎورﯼ اﻃﻼﻋﺎت ﻣﺎﻧﻨﺪ.

18. جامعه معلولین اصفهان – EsfahanHandicap.ir » کنوانسيون حقوق ...

29 مه 2017 ... س) با در نظر داشتن اينكه معلولين مي بايست فرصت مشاركت فعالانه در ... اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و با فرصت هاي مساوي چه در كشورهاي توسعه .... دولت هاي عضو تصديق مي كنند كه زنان و دختران داراي معلوليت در معرض .... ب) تسهيل دسترسي فرد معلول به وسايل كمك حركتي با كيفيت، لوازم و تكنولوژي هاي كمكي و انواع.

19. مقاله ای در مورد معلولین - iransdp.com

قابل توجه اعضای محترم جامعه معلولین ایران : اطلاعیه شماره 1: با هماهنگی های به عمل آمده ...

20. متن کامل منشور حقوق شهروندی به سه زبان منتشر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن کامل منشور حقوق شهروندی به زبان‌های عربی و ...

21. استخدام سازمان بهزیستی در سال ۹۷ (خبر جدید) | استخدام

خبرگزاری تسینم : معاون بهزیستی استان زنجان با اشاره به تعداد فرصت‌های شغلی ایجاد شده ...

22. درگاه ملی خدمات دولت هوشمند - فهرست خدمات

درگاه ملی خدمات دولت هوشمند - دسترسی به خدمات آنلاین (برخط)

23. تجاوز 40 مرد به دختر 15 ساله در مالزی! | هشترود نیوز

هشترود نیوز، فرماندار شهرستان هشترود گفت: لازمه توسعه کشور تقویت و توسعه نیروی ...

24. آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 97 | استخدام

۲۰ دی ۹۶ -اسفند ماه آخرین فرصت مشمولان غایب برای تردد به کشور. سازمان وظیفه عمومی ...

25. قوانین و مقررات - پایگاه خبری اختبار

قانون های خاص. قوانین بر اساس تاریخ تصویب در جدول زیر مرتب شده اند. برای خواندن متن ...

26. مرکز پژوهشها - قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری ...

مجلس شورای اسلامی از نخستين دوره، برای كارشناسی طرح‌ها و لوايح، از مشورت موردی ...

27. کسب درآمد از طریق فروش ایده | پولساز

سلام جناب اقای عباسی مطالب کاملا” منطقی و اساسی را بیان فرمودین این نیاز به همکاری ...

28. khouznews.ir | اخبار خوزستان | خوزستان | خوزنیوز

شوک الکتریکی غیر انسانی ترین روش صید / خوردن ماهی برق گرفته چه حکمی دارد؟

29. انجام پایان نامه،خدمات پروژه/گروه تحقیقاتی پلاسما/اعزام ...

English ویرایش و چاپ مقاله، انجام فوری سمینار، دانلود و مشاوره رایگان، تهیه پروپوزال ...

30. بازی و خلاقیت - خلاقیت و بازی - صفحه کارگروهی خلاقیت ...

علاقمندان می توانند در خصوص موارد زیر مطالب خود را ارسال نمایند :-معرفی سایت های ...