سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۵۱

رئال مادرید در خانه به ویارئال باخت ادامه روزهای بحرانی تیم زیدان

1. رئال مادرید در خانه به ویارئال باخت/ادامه روزهای بحرانی تیم زیدان ...

13 ژانويه 2018 ... تیم فوتبال رئال مادرید در هفته نوزدهم رقابتهای لالیگا برابر ویارئال شکست خانگی را متحمل شد.

2. زیدان (سرمربی) :: ورزش سه

خبر اخراج لوپتگی از تیم ملی اسپانیا، در فاصله دو روز تا شروع جام جهانی، باعث ... سرمربی جدید تیم رئال مادرید به دنبال این است برنامه‌های آماده‌سازی زیدان را ادامه دهد و به  ...

3. رونالدو - زیدان؛ رویای بر باد رفته! :: ورزش سه

14 ژانويه 2018 ... به گزارش "ورزش سه"، مشکلات رئال مادرید در خانه ادامه دارد. روز شنبه تیم زین الدین زیدان در سانتیاگو برنابئو با نتیجه 1-0 مقابل ویارئال شکست خورد تا ادامه راه برای لوس بلانکوس در جدول لالیگا دشوارتر شده و سرمربی فرانسوی در ...

4. رئال مادرید 0-1 ویارئال؛ آقای زیدان، هنوز از عملکرد تیمتان راضی هستید ...

13 ژانويه 2018 ... بازی با برتری کامل رئال مادرید آغاز و پیگیری شد اما این تیم موفق نشد از موقعیت های فراوان ... حملات رئال مادرید پردامنه ادامه داشت. ... تا دقیقه 72 رئال مادرید 21 شوت به سمت دروازه ویارئال شلیک کرده بود و البته به گل دست پیدا نکرده بود. .... وقتی فهمید روز تولدش با آسنسیو یکیه مثل دیوونه ها دور اتاق خوشحالی میکرد.

5. زیدان: پرز فقط برای روحیه دادن به تیم به رختکن آمد؛ مسئولیت تمام ...

8 ژانويه 2018 ... سرمربی رئال مادرید گفت باید کار تیمش را آنالیز کند تا ببیند مشکل از کجاست. طرفداری - رئال مادرید در ادامه نتایج نه چندان مطلوب این فصل خود در لالیگا، در خانه سلتاویگو با نتیجه 2-2 ... ما در مورد کل لیگ صحبت نمی کنیم بلکه روز به روز پیش می رویم. .... بازیکنامون حداقل از بازیکنای ویارئال خیلی بهترن .

6. پرس: روز تلخی است/ زیدان دوباره به مادرید بازخواهد گشت - ایسنا

31 مه 2018 ... رییس باشگاه رئال مادرید جدایی سرمربی فرانسوی را اتفاق تلخی ... به گزارش ایسنا و به نقل از آس، زین الدین زیدان در نشست خبری ... رییس باشگاه رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: برای من یک تصمیم غیر ... مادرید خانه همیشگی او است.