جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۶

راست و دروغ های فرار مغزها

1. فرار مغزها از ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

فرار مغزها از ایران به مهاجرت متخصصین و نخبگان علمی از ایران گفته می‌شود که یکی معضلات اجتماعی، .... می‌گوید: «این آمار و ارقام از اساس اشتباه و کذب محض است یا آن آمار دروغ منتسب به صندوق بین‌المللی پول در سال .... «راست و دروغ‌های «فرار مغزها»».

2. ایرنا - راست و دروغ‌های «فرار مغزها»

14 ژانويه 2018 ... تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت‌ وگویی با پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری، نوشت: سال‌هاست با ترکیب «فرار مغزها» آشنا هستیم.

3. روزنامه شرق 96/10/24: راست و دروغ هاي «فرار مغزها» - Magiran

شرق: سال هاست با ترکيب «فرار مغزها» آشنا هستيم. تاکنون بحث ها، اظهارات و مطالب فراواني در اين زمينه مطرح و منتشر شده است؛ اما آنچه اين روزها اين موضوع را ويژه تر ...

4. الف - یک گزارش آمریکایی از قلب تهران: مغزهای ایرانی در فکر فرار به ...

5 مه 2014 ... بلومبرگ با اشاره به پدیده فرار مغزها از ایران نوشت: درحالی که شرکت های بین المللی در ... در حالی که شرکت های بین المللی در حال طراحی استراتژی خود برای ایران بعد از لغو .... راست ميگه. ... دروغ تزویر وریا گرانی ربا تجاوز فضولی .

5. فرار، مهاجرت و يا چرخش مغزها ؟ - رادیو فردا

11 نوامبر 2010 ... در ايران بار ديگر بحث پيرامون پديده "فرار مغزها" و دامنه و چند و چون آن بالا گرفته است. گروهی چون سال های گذشته درباره پی آمدهای منفی فرار مغزها هشدار ...

6. رئیس بنیاد نخبگان: آمار فرار مغزها دروغ و غیرمستند است - خبرآنلاین

16 مه 2018 ... آماری که ما تا الآن در مورد این مسئله داشتیم، عمدتاً آمار دروغ بود، چون به‌هیچ‌وجه مستند نبود. بله، ما بحث مهاجرت و فرار مغزها را داریم، اما اعداد به شکلی که گفته می‌شد .... بواقع چرا بنیاد نخبگان با نخبه های مومن داخل کشور چنین می کند؟

7. آیا ایران سردمدار فرار مغزها در جهان است؟ از حقیقت تا دروغ

9 ژانويه 2018 ... چند سالی است که مدعیان زیادی در ارتباط با رتبه نخست ایران در فرار مغزها ... گزارش های مربوط به آمار مهاجرت توسط ارگان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد ... حقیقت این است صندوق بین المللی پول، گزارشی در خصوص فرار مغزها ...

8. جایزه یک میلیارد ریالی برای اثبات ادعای فرار مغزها در ایران/ چند ...

30 دسامبر 2017 ... جایزه یک میلیارد ریالی برای اثبات ادعای فرار مغزها در ایران/ چند ... گزارش های معتبری که موسسات بین المللی با موضوع مهاجرت و جابه جایی بین ...

9. بیشترین فرار مغزها در دوره منکران فرار مغزها - ایسنا

9 سپتامبر 2014 ... استیضاح‌کننده فرجی‌دانا ظاهراً از یاد برده بودند که رئیس دولت‌های نهم و دهم و وزرای علوم ایشان فرار مغزها را از اصل انکار می‌کردند؛ حال آنکه بیشترین ...

10. ایرنا - راست و دروغ‌های «فرار مغزها»

راست و دروغ‌های «فرار مغزها» تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت‌ وگویی با پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری، نوشت: سال‌هاست با ترکیب «فرار مغزها» آشنا هستیم.

11. راست و دروغ‌های «فرار مغزها»

‌پس بنا بر صحبت‌های شما و آمار و اسنادی که از مؤسسات معتبر بین‌المللی جمع‌آوری کرده‌اید، موضوع فرار مغزها، برای کشور ما نباید جدی باشد.

12. راست و دروغ‌های «فرار مغزها» - bmn.ir

از‌سوی‌دیگر، کشورهای مهاجرفرست نیز دو سیاست اصلی حفظ استعدادهای برتر و نخبگان خود یا جلوگیری از فرار مغزها و نیز بهره‌برداری از نخبگان غیرمقیم یا چرخش مغزها را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

13. راست و دروغ‌های «فرار مغزها» :: پایگاه خبری تحلیلی فناوری ...

از‌سوی‌دیگر، کشورهای مهاجرفرست نیز دو سیاست اصلی حفظ استعدادهای برتر و نخبگان خود یا جلوگیری از فرار مغزها و نیز بهره‌برداری از نخبگان غیرمقیم یا چرخش مغزها را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

14. راست و دروغ‌های «فرار مغزها»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و ...

15. فرار مغزها از ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

فرار مغزها از ایران به مهاجرت متخصصین و نخبگان علمی از ایران گفته می‌شود که یکی معضلات اجتماعی، اقتصادی و آموزشی این کشور است.

16. اداره مهاجرت آمریکا دروغ بودن آمار بالای فرار مغزها در ...

اداره مهاجرت آمریکا دروغ بودن آمار بالای فرار مغزها ... و مکزیک در رده های ... راست میگی ...

17. راست و دروغ های «فرار مغزها» | تی نیوز

سال هاست با ترکیب «فرار مغزها» آشنا هستیم. تاکنون بحث ها، اظهارات و مطالب فراوانی در ...