پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۴

راهکارهای جذب مشارکت خصوصی در توسعه آزادراه ها؛ از واقعی شدن نرخ عوارض تا ...

1. سهم بخش خصوصی در ساخت آزادراه‌ها به ۱۰۰ درصد افزایش یافت/ تبدیل‌ ...

11 آگوست 2017 ... معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها گفت: در قراردادهای جدید سرمایه‌گذاری آزادراهی سهم ... می‌شود، همچنین آزادراه لامرد - پارسیان نیز با مشارکت ۱۰۰ درصدی بخش خصوصی اجرا خواهد شد. ... قابل تبدیل به آزادراه در سراسر کشور، ‌‌به وزارت راه و شهرسازی ارسال شده است. ... جذب مشارکت خصوصی در توسعه آزادراه‌ها؛ از واقعی‌شدن نرخ عوارض تا ...

2. سيدحسين ميرشفيع - راه روستایی - پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها از انعقاد قرارداد احداث آزادراه بیستون-کرمانشاه و حمیل به طول ... راهکارهای جذب مشارکت خصوصی در توسعه آزادراه‌ها؛ از واقعی‌شدن نرخ عوارض تا ...

3. معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها خبر داد ا‌جرای سامانه یکپارچه عوارض ...

7 جولای 2018 ... خبرگزاری فارس: ا‌جرای سامانه یکپارچه عوارض الکترونیکی تا نیمه دوم امسال‌ ... تعریف شود؛ در واقع نیازمند یک دیدگاه جدید برای مشارکت بخش خصوصی هستیم. ... آیین‌نامه قانون مشارکت در آزادراه‌ها باید منفعت عمومی و سرمایه گذار برآورده شود. ... به مشاور می‌شود؛ همچنین درصورتی‌که نرخ حق‌الزحمه مشاور در پروژه به روش قابل ...

4. اوراق مشارکت حلال تمام مشکلات نیست - هفته نامه تجارت فردا

3 ژانويه 2015 ... این بخش همواره به علت تنگنای مالی و در اولویت قرار داشتن توسعه بخش ریلی و هوایی ... به‌طورکلی فروش اوراق مشارکت تا چه میزان در تامین مالی پروژه‌های حمل و نقلی ... چرا که آزادراه‌ها با مشارکت دولت، بخش عمومی و خصوصی ساخته می‌شوند. ... راه‌های کشور دارد می‌توانند به ما در جهت واقعی شدن نرخ عوارض آزادراهی کمک کنند.

5. فارس گزارش می‌دهد عوارضی آزادراه کربلا، همچنان روی جاده نارضایتی

7 آوريل 2018 ... آزادراه ساوه همدان که به زعم مردم و مسؤولان همدان، از نرخ عوارض بالایی ... نارضایتی شده و امید است وزارت راه با همسان‌سازی و تعدیل در نرخ مصوب در ... از آزادراه کربلا محسوب می‌شود که با مشارکت بخش خصوصی و دولت احداث شده است. ... پایتخت شده است، اثرات مثبتی در جذب سرمایه‌گذاری در استان و توسعه .... پربازدیدترین ها.

6. پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو - آزادراه لاکچری هر روز خلوت‌تر می‌شود

26 مه 2018 ... عصر خودرو- افزایش عوارض در گران‌ترین آزادراه‌ ایران باعث شده تا رانندگان ... خود را در اختیار بخش خصوصی قرار داده‌اند به امید این‌که احداث آزادراه در منطقه تحول ... چراغی پور خاطرنشان کرد: عوارض آزادراه پل زال نسبت به سایر آزادراه‌ها ... و تونل‌ها احداث آزادراه پل زال هزینه بالایی داشته و وزارت راه نرخ عوارض آن را تعیین می‌کند.

7. افزایش 14 درصدی نرخ عوارضی آزادراه‌ها‌/ بیشترین افزایش‌ قیمت در ...

8 سپتامبر 2016 ... مدیرکل دفتر مشارکت و جذب سرمایه‌گذاری وزارت راه و شهرسازی از افزایش متوسط ۱۴ درصدی نرخ عوارضی آزادراه‌ها خبر داد و گفت: بیشترین میزان افزایش نرخ عوارضی ... به همین خاطر بخش خصوصی در قالب ‌قرار داد با وزارتخانه برای انجام شدن فرایند ... بخش خصوصی است‌، تصریح کرد: برای دستیابی به توسعه اقتصادی ...

8. ﺑﺴﻢ اﷲ اﻟﺮﺣﻤﻦ اﻟﺮﺣﻴﻢ - پرتال ملي مشاركت عمومي - خصوصي

19 ژانويه 2016 ... ﻟﺰوم ﺛﺒﺎت و ﭘﺎﻳﺪاري در ﻣﻘﺮرات ﻗﻴﻤﺖ ﮔﺬاري و ﺗﻌﺮﻓﻪ ﻫﺎي ﻋﻮارض و ﺣﻖ دﺳﺘﺮﺳﻲ در درازﻣﺪت ... ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ. ﺑﺎﺷﺪ . ﺗﺠﻬﻴﺰ ﺷﺪن ﺑﻪ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﻣﻀﺎﻋﻒ. : ﺷﺎرژ ﻛﺎرﺑﺮان ﺑﺮاي اﺳﺘﻔﺎده از ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﺪ .... اﻳﻦ ﻗﺮارداد ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﺪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﺳﺎﺧﺘﺎري ﺑﻴﻨﺎﺑﻴﻦ و ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺸﺎرﻛﺖ ﺑﺨﺶ ﺧﺼﻮﺻﻲ ﺑﺎﺷﺪ ..... ﭘﺮوژه ﻫﺎ در ﻟﻴﺴﺖ ﭘﺮوژه ﻫﺎي ﻗﺎﺑﻞ واﮔﺬاري در ﻗﺎﻧﻮن ﺑﻮدﺟﻪ ﺳـﻨﻮاﺗﻲ ﺗـﺎ ﻗﺒـﻞ از ... واﻗﻌﻲ ﻃﺮح ﺑﺮاﺳﺎس زﻣﺎن وﻗﻮع ﺑﺎ.

9. مشارکت های بخش عمومی و خصوصی- اصول سیاستگذاری و تامین مالی

نرخ ارزها بر مبنای هزینه واقعی كاال و خدمات در كشورهای مختلف معرفی می كند. ..... در كش ورهای در حال توسعه قراردادهای BOT، BTOو DBFO ابزارهای مفیدی برای .... تنها راه جذب تأمین مالی بخش خصوصی، استفاده از طرح های »مشاركت« )چه به صورت طرح ...... پروژه »مش اركت« به طرف بخش عمومی اجازه می دهد تا به جای درگیر شدن در فرایند ارائه.

10. درآمد صدها میلیارد تومانی عوارضی تهران پردیس - باشگاه خبرنگاران

8 سپتامبر 2015 ... از این رو ساخت و توسعه آزادراه‌ها در کشور به منظور کاهش تلفات رانندگی، روان‌سازی ... به شهر تهران و جذب و هدایت ترافیک برون‌شهری راه‌های مواصلاتی مهم و پرتردد هراز و ... توسط بخش خصوصی و 30 درصد مابقی توسط دولت (وزارت راه) تأمین شد تا این ... این سود خالص که بدون احتساب افزایش قیمت عوارض سالانه و نرخ افزایش ...

11. ﻗﺎﻧﻮن ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﻨﺠﻢ ﺗﻮﺳﻌﻪ اﻗﺘﺼﺎدي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﮐﺸﻮر 133 ﻣﻮﺿ

در راﺳﺘﺎي ﺟﺬب و ﺗﺸﻮﯾﻖ ﺑﺨﺶ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﺑﻪ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاري در اﺣﺪاث ﻧﯿﺮوﮔﺎﻫﻬﺎي ﺗﺠﺪﯾﺪﭘﺬ. ﯾﺮ. ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ در ﮐﺸﻮر ﻣﺎ ﺑﺎ ... ﺷﺎﯾﺎن ذﮐﺮ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﺮخ ﺧﺮﯾﺪ ﺗﻀﻤﯿﻨﯽ ﺑﺮق در ﻗﺮاردادﻫﺎي ﺧﺮﯾﺪ ﺑﺮق در زﻣﺎن ﻣﺒﺎدﻟﻪ ﻗﺮارداد و.

12. خادمی : با اسناد خزانه ، بدهی های مان را دادیم - اقتصاد آنلاین

9 مه 2017 ... خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی، معاونی که به واسطه حضور ... حمل‌و‌نقل کشور در سمت معاون ساخت و توسعه راه‌ها به همه پروژه‌ها واقف است. ... است و باید سعی کنیم تا با مشارکت بخش خصوصی به این هدف برسیم. ... یا ٦٠ کیلومتری برای تبدیل شدن به بزرگراه یا آزادراه لازم است یا مسیر تنها ..... مرکز تحقیقات و همایش ها.

13. قانون برنامه پنجساله ششم توسعه

10 آوريل 2017 ... ﭖ ﺍﻭﻟﻮﻳﺖ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﺩﺭ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﺧﺎﺭﺟﻲ ﻛﺸﻮﺭ ﺑﺎ ﻫﺪﻑ ﺟﺬﺏ ﺩﺍﻧﺶ ﻭ ﻧﻮﺁﻭﺭﻱ ﺍﺯ ... ﻫﺎ ﺗﺎ ﻣﻘﻄﻊ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺳﻲ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎ ﻭ ﻣﺆﺳﺴﺎﺕ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺁﻣﻮﺯﺷﻬﺎﻱ ﻣﻬﺎﺭﺗﻲ، .... ﻫﺎ ﻭﺍﺭﻳﺰ ﻣﻲ. ﮔﺮﺩ. ﺩ. ـ٢. ﻋﻮﺍﺭﺽ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﻨﺪﻫﺎ. ﻱ. (ﺏ)، (ﺝ) ﻭ (ﺩ) ﻣﺎﺩﻩ (. ٣٨. ) ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻣﺎﻟ ...... ﺍﻻﺟﺮﺍﺀ ﺷﺪﻥ ﺍﻳﻦ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺗﻮﺳﻂ ﺑﺎﻧﻚ ﻣﺮﻛﺰﻱ ﺗﻬﻴﻪ ﻭ. ﺑﻪ ..... ﺟﺎﻣﻊ، ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﻧﻴﺎﺯﻫﺎ ﻭ ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ ﻭﺍﻗﻌﻲ ﻣﺮﺩﻡ ﻭ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﺍﻧﺴﺎﻧﻲ، ﻃﺒﻴﻌﻲ، ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ.

14. آن در ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺷﻬﺮ ﭘﺎﻳﺪار ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺷﻬﺮي و ﻧﻘﻞ ﻛﻼن رﻳﺰي ﺣﻤﻞ و

ﺗﻮﺳﻌﻪ را ﺑﻪ. دﻧﺒﺎل دارد. ، ﺣﺎل آن. ﻛﻪ ﺷﺒﻜﻪ آزاد راه. ﻫﺎ ﺑﻪ ﻃﻮر ﻋﻤﺪه در ﻣﺤﻞ ﺗﻘﺎﻃﻊ. ﻫﺎ ﺑﺮ ﺗﻮﺳﻌﻪ اراﺿﻲ ..... ﺧﺼﻮﺻﻲ و دوﻟﺘﻲ را ﻣﻮﻇﻒ ﺳﺎﺧﺖ ﺗﺎ ﺗﺮﻛﻴﺒﺎت ﺧﺎﺻﻲ از ﺳﻮﺧﺖ وﺳﺎﻳﻞ ﻧﻘﻠﻴﻪ را ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﻗﺮار دﻫﻨﺪ ﺗﺎ ..... ﺣﻤﻞ و ﻧﻘﻠﻲ ﺑﺎ اراﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎت ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺎ ﻫﺰﻳﻨﻪ و ﻋﻮارض ﻛﻤﺘﺮ را ﻧﺎدﻳﺪه ﮔﺮﻓﺖ ... ﻛﺎﻟﺒﺪي و ﻳﺎ راه و راﻫﺴﺎزي ﻳﺎ ﻃﺮاﺣﻲ ﺷﻬﺮي را در ﺑﺮﺧﻮرد ﺑﺎ اﻳﻦ واﻗﻌﻴﺖ ﭼﻨﺪ ﺑﺨﺸﻲ و ﭼﻨﺪ داﻧﺸﻲ ﺣﺮﻛﺘﻲ ..... ﺷﺪن در ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺻﻨﻌﺘﻲ ﻧﺎﺷﻲ ﺷﺪه اﺳﺖ.

15. دستور العمل تعرفه عوارض محلی شهرداریهای 7931 سال استان آذربایجان ...

دریافت سهم شهرداري از پروژه ها به جاي عوارض با نگرش حمایت از سرمایه ... مشاركت دادن مردم و دستگاه ..... صورت احداث پاركینگ اضافي و مازاد بر ضوابط طرح توسعه شهري و استفاده به ...... تاثیر موقعیت ملك در كسب درآمد برحسب واقع شدن در بر خیابان ...... شهرداري سعي نماید تا به بخش خصوصي واگذار نماید و در صورت عدم امکان واگذاري یا ...

16. قانون برنامه پنجساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران (مصوب 14/12 ...

ب- عوارض موضوع ماده (38) قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 17/2/1387 و بندهای آن و نیز .... که تا پایان سال آخر اجرای قانون برنامه، بودجه سازمان ها و صندوق های بیمه گر اجتماعی ...... ت- جذب مشارکت بخش خصوصی در طرحهای سازمان‌های توسعه‌ای و در آن صورت سهم .... خدمات پروازی، واگذاری اماکن و سایر موارد مرتبط و واقعی نمودن نرخ آنها اقدام نماید .

17. چگونه هزینه های شهری را کاهش دهیم؟! - اداره کل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد

کاهش هزینه ها در تمام ابعاد دارای اهمیت ویژه ای است و شهرداری با توجه به اینکه ارگانی ... در زمینه تعدیل هزینه ها می توان از نظام مشارکت عمومی و اختصاصی بهره فراوان برد. ... بر اصل ارتباط میان بهبود عملکرد سازمان با کاهش هزینه ها توسعه یافته است. ... علاوه بر راه های معمول که در آنها هزینه های اجرایی و خدماتی شهر توسط عوارض و بهای خدمات و به ...

18. شهرداری الکترونیکی و اهداف آن - سازه اطلاعات سامان

توسعه خدمات شهری به مردم و انتظارات رو به افزایش شهروندان طلب می کند که با این ... شده باشد تا به وسیله آن گزارش‌های پیچیده و جامعی از فرآیندهای اطلاعاتی شهرداری‌ در ... علاوه بر این مسائل در یک سازمان فیزیکی و واقعی هزینه های مختلفی نظیرهزینه ... به دلیل جهانی شدن اقتصاد و بازار و رقابتی شدن محیط کسب وکار، سازمان ها به یافتن راه  ...

19. Untitled - وزارت کشور

مجموعه مصوبات شورای عالی هماهنگی ترافيک شهرهای کشور از بدو تاسيس تا ..... ) تصويب دستورالعمل پليس مدرسه و تصويب طرح هاي توسعه ي خطوط شركت راه آهن شهري تهران و حومه( .... تعيين تكليف تعداد و نرخ مجوز تردد در محدوده ترافيك تهران( ...... دقت در هنگام سوخت گيري در جايگاه ها و جلوگيري از سرريز شدن بنزين و ساير سوخت ها.

20. تاريخچه سازمان اتوبوسرانی - شهرداری اهواز

بررسی میزان کمبود فضای پارک در مناطق پر ازدحام شهر اهواز تا سال 1405 .... مي رود که در این بین، لزوم مطالعه و امكان سنجي در خصوص راهكارهاي توسعه سرمایه گذاری. دولتي و ... بر این اساس نرخ سفرهای درون شهری اهواز، )موتوري وکل سفرها ( براي هر ..... 3- جذب مشارکت هاي بخش خصوصي در بخش هاي مختلف حمل و نقل و پارکینگ ها با تعیین.

21. تعامل سینوسی)مهندس علی آزاد( 2 تبریک 5 مالقات با وزیر راه و شهرس

چه بخش خصوصی به عنوان پیمانكار احداث زیرساخت ها چه تولیدکنندگان ماشین. آالت راه ســازی و .... آیا توجه فرموده اید که طلب مانده از 2 تا 3 سال پیش آنها امروز چه مقدار ارزش واقعی دارد ؟ آیا فكری .... آزادراه ها و جناب آقای مهندس گروســی معاونت فنی محترم ایشــان در ..... نحوه وضع عوارض عبور اســت که وزارت راه و شهرسازی باید نرخ عوارض. آزادراه ها ...

22. دستورالعمل حمايت از صادرات غيرنفتي كشور - سازمان توسعه تجارت

نام كتاب: دستورالعمل ها و آيين نامه هاي حمايت از صادرات كشور؛ سال 1388. تهيه و تنظيم : ... بخش های دولتی و خصوصی به عمل آمد تا با سرلوحه قراردادن اصل عدالت در اطالع رسانی، همه ... با بهره گيری از الگوها و فناوري های نوين، همکاری و مشارکت در جهت توسعه تجارت خارجی، .... دايمی نرخ گذاری کاالهای صادراتی، معتبر در زمان خروج کاال خواهد بود.

23. قانون برنامه پنجساله ششم توسعه جمهوري اسلامي ايران

4 آوريل 2017 ... برنامه ششم: برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامي ايران (۱۴۰۰-۱۳۹۶) .... ب- عوارض موضوع ماده (۳۸) قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب ۱۷/۲/ ۱۳۸۷ و .... تا پايان سال آخر اجراي قانون برنامه، بودجه سازمان ها و صندوق هاي بيمه گر ...... ت- جذب مشارکت بخش خصوصی در طرحهای سازمان‌های توسعه‌ای و در آن ...

24. بانک اطلاعات مدیریت شهری کشور مالزی - انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

21 ژانويه 2017 ... نگرش مالزی تبدیل شدن به یک ملت توسعه یافته در سال ۲۰۲۰ است. ... استقبال می‌کند، سیاست دولت با اهداف افزایش مشارکت بخش خصوصی در .... ۱۹۹۷ رشد واقعی GOP ۷ درصد و در سال ۱۹۹۸ بین ۴ تا ۵ درصد تعیین شد، در ..... و خصوصی به گونه ای شعبه مجازی خود را راه اندازی کنند که خدمات آن ها برای عرضه عمومی آماده شود.

25. يك شوري گزارش كميسيون تلفيق درمورد اليحه برنامه ششم توسعه ...

كه جهت رسيدگي به كميسيون تلفيق اليحه برنامه ششم توسعه به عنوان كميسيون ..... موضوع تبصره ). 1. ( ماده مذكور و عوارض ارزش افزوده گاز طب. يعي. و عوارض. شماره. گذار . ي ... مي. گردد. تا با مشاركت بنياد مسكن انقالب اسالمي در همان روستاها هزينه شود. ...... به بخش خصوصي واگذا. ر كند. ب: به. منظور مردم. ي. شدن. اقتصاد و كاهش نقش تصد. ي.

26. ساخت بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول 700 ...

24 مه 2018 ... در استراتژی توسعه رویکردهای کشور، اهداف، مسیر ها و راه های دستیابی به انها به صورت .... منطقه ای جذاب برای جذب سرمایه گذاران داخلی، خارجی به خصوص کشورهای همسایه است. ... و با مشارکت 50 درصدی بخش خصوصی در سال 89 احداث شد تا زمان سفر و تصادفات ... افزایش عوارض آزادراه خرم آباد- پل زال متناسب با خدمات نیست.

27. Untitled - سومین کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران

موفق شهری جز با شناخت صحیح مسائل و محدودیت های جاری و موجود و مشارکت مردم به ... مطرح است، موافقان و مخالفان بسیاری دارد، تا جایی که مخالفان، مدیریت یکپارچه شهری توسط. شهرداری ها با توان و امکانات فعلی را غیرممکن و موافقان، تنها راه مدیریت موفق ... مدیریت شهری به عنوان دانشی چند رشته ای، در نیل به توسعه پایدار شهرها جایگاه ...

28. پول نیوز - poolnews.ir

وقتی قیمت یخچال در یک ساعت از 5.5 میلیون به 7 میلیون تومان می‌رسد

29. مرکز پژوهشها - قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و ...

مجلس شورای اسلامی از نخستين دوره، برای كارشناسی طرح‌ها و لوايح، از مشورت موردی ...

30. انجام پایان نامه،خدمات پروژه/گروه تحقیقاتی پلاسما/اعزام ...

English ویرایش و چاپ مقاله، انجام فوری سمینار، دانلود و مشاوره رایگان، تهیه پروپوزال ...