شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۷

ردصلاحیت آیت الله هاشمی از اشتباهات آیت الله جنتی بود اظهارنظرهای آیت ...

1. مطهری: جنتی در رد صلاحیت آیت الله هاشمی اشتباه کرد - صدای ایران

14 جولای 2018 ... مطهری: جنتی در رد صلاحیت آیت الله هاشمی اشتباه کرد ... ریاست جمهوری سال ۹۲ هم از کار‌های اشتباه آقای جنتی و شورای نگهبان بود که درست در ... عنصر تصمیم‌گیر در شورا آقای جنتی هستند و بقیه معمولاً به احترام ایشان اظهارنظر نمی‌کنند.

2. گزارش: اظهارنظر عجیب رئیس دفتر روحانی درباره سخنانی که آیت‌الله ...

5 سپتامبر 2018 ... محمود واعظی در حالی نسبت به صحبت‌های آیت‌الله جنتی در افتتاحیه مجلس ... اصلی مشخص می‌شود استنباط او از حرف‌‌های آیت‌الله جنتی اشتباه است. ... گزارش: اظهارنظر عجیب رئیس دفتر روحانی درباره سخنانی که آیت‌الله جنتی نگفته بود!

3. پاسخ آیت الله جنتی درباره رد صلاحیت برخی افراد - افکارنیوز

19 جولای 2017 ... آیت الله جنتی گفت: : برخی مقامات بالا درتایید صلاحیت‌ها اصرار می‌کردند ... که خلاف وجهه اجتماعی آنها بود و شورا مجبور بود این افراد را تأیید نکند.

4. پاسخ آیت الله جنتی به اعتراض یونسی چه بود؟ - تابناک | TABNAK

17 مارس 2018 ... پاسخ آیت الله جنتی به اعتراض یونسی چه بود؟ کد خبر: ... بر این اساس، ردصلاحیت اشتباه است، باید بگذاریم مردم با انتخاب خود، ردصلاحیت کنند. ... خاطرمان هست که در مقطعی شعار داده می‌شد «سه یاور خمینی، هاشمی و خامنه‌ای و بهشتی».

5. ناگفته‌های کدخدایی از رد صلاحیت آیت الله هاشمی - العالم

25 مارس 2017 ... ناگفته‌های کدخدایی از رد صلاحیت آیت الله هاشمی ... راجع به آقای هاشمی چند جلسه تشکیل شد، حالا که ایشان به رحمت خدا رفته اند شاید راحت تر بتوانید اظهار نظر کنید. ... یعنی اکثریت از اول هم نظرشان این بود که به آقای هاشمی رای ندهند؟