شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۵

رنو گارسیا فونس دوباره به ایران می آید

1. کنسرت بانوان گروه نوشه در تالار وحدت - پرشیا دایجست - Persia Digest

23 ژوئن 2018 ... گروه موسیقی «نوشه» به سرپرستی «نیوشا بریمانی» با خوانندگی «بهاره میرزاآقا» دوازدهم مرداد ماه در تالار ... رنو گارسیا فونس دوباره به ایران می آید ...

2. هشدار شهرام ناظری درباره نابودی موسیقی اصیل ایرانی - پرشیا دایجست

6 روز پیش ... شهرام‌ ناظری خواننده مشهور ایرانی می گوید: «از سال گذشته تا به امروز حس می کنم که مردم از هنر فراری شده‌اند و دیگر تمایل و وقتی برای پرداخت به این ...

3. فرهنگ و هنر - پرشیا دایجست - Persia Digest

رنو گارسیا فونس دوباره به ایران می آید. دومین دوره جشنواره شب های بداهه نوازی با موضوع تکنوازی سازهای زهی و زخمه ای از دهم تا پانزدهم شهریور ماه سال جاری در فرهنگسرای ...

4. اجرای موسیقی فیلم «محمد رسول الله» با سینتی سایزر! | موسیقی ما

16 آگوست 2014 ... چند نکته در حاشیه دعوت از ژان میشل ژار به ایران؛ ... اما به نظر می آید این تنها بخش مثبت این دعوت محسوب می شود. ... در سه سال گذشته در همین سرزمین هنرمندان برجسته ای همچون اشتفان میکوس، انور براهم و رنو گارسیا فونس کنسرت اجرا کردند. ..... دوباره از یک صدا را داشت باید تمام مراحل ساخت اون صدا رو تکرار می کرد.

5. از نوای غلامحسین بنان و شهرام ناظری تا رنو گارسیا و انور براهم - سایت ...

1 آوريل 2016 ... همانگونه که شباهتی بین چهارشنبه سوری و نوروز امروزی متداول در تهران و شهرهای ... را به صدای استاد شهرام ناظری می‌شنوید، یکی از قطعات رنو گارسیا فونس نوازنده ... را انجام می دهد که در نتیجه این مراسم در ایران زمین به صورت سنت و آیین درمی آید و ... فراموش شد و در زمان «هخامنشیان» دوباره آغاز شد و تا امروز باقی مانده است.

6. avayemusic: شبکه آوای موسیقی SRVMUCJ

صدای ساز رنو گارسیا فونتس بار دیگر در ایران طنین انداز میشود. فونس، کنترباس نواز چیره دست شهریور ماه به روی صحنه میرود. ... گزارش تصویری از کنسرت 14 تیر محمدرضا گلزار در تهران ... "ای داد بر من" برای اولین بار در تهران اجرا شد. ... کنسرت گروه تیار، به تهیه کنندگی مجید فلاح پور در تالار سوره حوزه هنری برگزار می شود.

7. آرشیو اینگرید برگمن - فروش فیلمهای نایاب دوبله کلاسیک تک وسترن

دوباره خداحافظ (دوبله به فارسی) اینگری. 5,000 تومان ... استرومبلی (دوبله به فارسی ) 1950 اینگرید. 5,000 تومان ... زنگ ها برای که به صدا در می آیند؟ (دوبله.

8. دسته ي آرشیو سال 2011 هالیوود - فروش فیلمهای نایاب دوبله کلاسیک ...

بازی پول ( دوبله به فارسی)2011 براد پیت. 3,000 تومان. سریع و خشن 5 ( دوبله به فارسی )جنایی 2011. 3,000 تومان ... دوباره زندگی (دوبله به فارسی)کمدی 2011.

9. فروش فیلمهای کلاسیک

برای لیست چهارم فیلمهای دوبله کلاسیک به سایت www. .... 68 : زنگ ها برای که به صدا در می آیند ( گری کوپر - اینگرید برگمن - آکیم .... پرسل - ونتورث میلر - جودی لین اویکیف - سارا وین کالیز - دانای گارسیا ) دوبله ... 207 : گودزیلا ( Godzilla 1998 )-( ژان رنو - متیو برودریک - ماریا پیتلو - هانک ... 293 : خال کوبی ( لویی دو فونس ).