شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۵۶

زیاده خواهی ترامپ باعث تغییر رویه اروپا در برخورد با سیاست های آمریکا علیه ...

1. سیاست تجاری ترامپ؛ همه علیه ایالات متحده امریکا | آلمان و جهان | DW ...

3 ژوئن 2018 ... مسئله تعرفه های گمرگی ایالات متحده بر فولاد و آلومنیوم وارداتی از اتحادیه اروپا، موضوع اصلی نشست غیررسمی وزیران مالیه ... به نظر می رسد حکومت دونالد ترامپ نمی خواهد سیاستش را تغییر دهد. ... دعوای تجاری ترامپ با اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر ادامه دارد. ... ترامپ بیش از همه از کسری زیاد در تجارت با چین ناراحت است.

2. جزئیاتی از سیاست آمریکا برای ائتلاف جهانی علیه رفتارهای مخرب ...

18 مه 2018 ... آمریکا برای مقابله با رفتارهای مخرب جمهوری اسلامی ایران در منطقه، شکل ... سخنگوی وزارت خارجه آمریکا افزود: دولت پرزیدنت ترامپ از همان روز اول به ... خانم نائورت با تاکید بر این که برخورد با ایران نیازمند سیاست جامع ... اروپایی با ایران از بیم بازگشت تحریم های ثانویه آمریکا، باعث جنگ تجاری با آمریکا نخواهد شد.

3. آلترناتیو ترامپ برای توافق هسته‌ای یک بن‌بست است - سایت خبری ...

27 مه 2018 ... دو هفته بعدازآن که رئیس‌جمهور دونالد ترامپ، توافق هسته‌ای سال 2015 با ایران را ... و فهم و درک ناپخته از سیاست بین‌الملل، زیاده خواهی قطعاً جاذبه‌ای قابل‌درک دارد. ... از سیاست آمریکا از سوی متحدان را کرده، می‌داند اروپا ادامه توافق را انتخاب می‌کند. ... و آلترناتیو برای دیپلماسی باقی گذاشته است: تغییر نظام در ایران. وی با ...

4. مقاله ظریف در پاسخ به پمپئو و زیاده‌خواهی‌های آمریکا - خبرآنلاین

21 ژوئن 2018 ... ... انتشار مقاله ای با عنوان "سیاست خارجی آمریکا در بحران" زیاده خواهی های آمریکا و ... نزدیک این کشور همانند اتحادیه اروپا ، انگلیس ، فرانسه و آلمان مواجه شد. ... بی دلیل نبود که این سخنرانی و سخنرانی رئیس جمهوری امریکا با برخورد منفی و بی ... دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

5. ترامپ: شرکت‌های اروپایی را که با ایران معامله کنند تحریم می‌کنیم

1 جولای 2018 ... دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، هشدار داد اگر شرکت‌های اروپایی با نادیده ... قبلی بعدی. خبر فوری. پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۸:۱۸. سياسی ... آقای ترامپ ۱۷ خرداد نیز با تأکید بر اینکه خروج آمریکا از برجام باعث تغییر رفتار مقام‌های ایران ... آقای ترامپ با اشاره به تحریم‌های آتی علیه ایران گفت میزان نفت در بازار ...

6. بازگشت تحریم‌ها؛ ترامپ فرمان اجرایی علیه ایران را امضا کرد - BBC.com

6 آگوست 2018 ... دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، فرمان اجرایی تحریم‌ها علیه ایران را امضا کرد. ... فدریکا موگرینی مسول سیاست خارجی اتحایه اروپا در بیانیه ای مشترک با ... های اروپایی که با ایران همکاری دارند، در برابر تحریم های آمریکا محافظت خواهد کرد. ... مقام های دولت دونالد ترامپ گفته اند که هدف از اعمال تحریم ها تغییر رفتار دولت ...

7. علیزاده: برجام، باعث تغییر رفتار ایران نشده است

8 مه 2018 ... حسین علیزاده، کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه در مصاحبه با "آناتولی" با ... کشور در سوریه اعلام کرد برجام نیز باعث تغییر رفتار تهران نشده است. ... "آمریکا در دوره دونالد ترامپ، سیگنال‌های متناقضی در مورد این توافق ... "سقف برجام رفع کلیه تحریم های سازمان ملل علیه ایران است. ... برای همین کار زیاد انکار نمی‌کنند.

8. موضع مشترک اروپا و آمریکا علیه ایران/ دلخوشی به اروپای منهای ترامپ ...

16 ا کتبر 2017 ... البته همپوشانی اروپایی‌ها با ترامپ علیه ایران، روز جمعه آشکارتر شد و ساعاتی ... و آلمان در بیانیه‌ای همراستا بودن خود با سیاست‌های دولت آمریکا علیه ایران در مسائل ... با همکاری نزدیک آمریکا و همه شرکای مربوط، آماده اتخاذ اقداماتی برای برخورد با این ... در ایران دولت روحانی بارها اعلام کرد این تغییرات در برجام را نمی‌پذیرد.

9. دلایل گرفتگی عضلات بدن و پیشگیری از آن

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: گرفتگی عضلانی زمانی روی می‌دهد که عضله دچار اسپاسم شده و در آن ...

10. قیمت «کلت کمری»، «شاه کش» و «برتا» در تهران!

بله من سریع رو به اینکه بشینم تا قرص عمل کنه ترجیح می دم! بی مسئولیتم نیستم که برم با ...

11. جمع کنین بابا! این رهبرتون چیکار کرده؟! (کلیپ مهم) | روشنگری

بسیار خوب و با محتوا با کلامی بحق وادا کننده ی واقعیت های ملموسی که فقط وفقط چشمان ...